Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość preciwnik dresow

chetnie oddam polowe milosci ktora mam w sercu

Polecane posty

Gość preciwnik dresow

zapewnima ze to nie jest prowokacja doszalu doprowadza mnie moj nadmiar milosci ktory mam w sobie poznalem kobiete przez net i jak to zwykle bywa nawet przez lacza zauroczylem sie nia jak szalony (dodam ze mam juz 32 latka)przyjechala do mnie z daleka ,ja natomiast zamist zachowywac sie jak twardziel (czego zreszta zas bardzo nie umiem w kontaktach a plcia piekna)dostalem takich maslanych oczu ze sam sie sobie dziwie nic z trgo nie wyjdzie poza tym ze bede sie musial miesiac z niej leczyc wiec jakby to bylo mozliwe chetnie oddam przynajmniej polowe tej cholernej glupiej milosci ktora nie mam pojecia dlaczego skumulowala sie w moim sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
łomatko ... a dlaczego nic z tego nie będzie?hę?z daleka jechała i co?się rozczarowała heh...no cóż bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabela
he:) maslane oczka oj piekny widok:) nie rozczarowala sie:) ty;) ie udawaj ze nie masz maslanych oczek a milosc tylko tej co kocha cie dawaj:) ja czekam na swojego rybka:) oj i te oczeta:) hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przeciwnik dresow......troche ci zazdroszcze z checia bym wziela od ciebie tej milosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×