Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladniejsza niz one

pozbywamy sie kompleksow - cała prawda o znanych pieknosciach

Polecane posty

Gość ladniejsza niz one
Gość szittttt
nie mam kompleksow.ale ty pewnie tak skoro wklejasz tu te zdjecia chcesz sie dowartosciować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladniejsza niz one
Gość ladniejsza niz one
moze i chce sie dowartosciowac...lubie obalac mity, po takiej sesji od razu lepiej sie czuje:D Nie ukrywajmy, wiele z nas ma kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ty naiwna jestes....
Przecież takie zdjecia specjalnie sie tak dobiera aby pokazać kontrast. wstań rano bez makijażu i fryzury i sie sfotografuj a potem zrób tylko kreski na oczach i uczesz sie i zobaczysz jaka bedzie różnica,głupia pindo z kompleksami.Och,kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napiszę tak
straszne gwiazdy.. phi! a czym one się różnią od przeciętnych kobiet?? no czym??? każda z nas wyglądałaby na gwiazdę i nieziemską piękność gdyby pracowało nad nią 10 osób. chociaż niektóre przeciętne kobiety są dużo piękniejsze i bez makijażu. bo chodzi też o urodę. ja wolę wyglądać tak jak wyglądam niż tak jak one. i jeszcze te 5-centymetrowe maski na twarzach. a fuj! to na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facior
Nie zmienia faktu że są zgrabne i mają piękne ciała. A że pracowało nad nimi grono specjalistów to już nie moja sprawa. Polki mają taki problem że nie bardzo mają ochotę o siebie zdbać. Zamiads pobiegać woklą wpierniczać pączki przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facior
No widać kto ma kompleksy. Ile polek uprawia jakiś sport? Ile polek biega, pływa albo chodzi na basen? Te aktorki oprócz operacji cięzko nad sobą pracują, ale lepiej zwalić wszystko na operacje plastyczne. Nie powiedziałem że Polski są brzydkie tylko to że przeważnie o siebie nie dbają, a to duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooooze
a ile facetow biega , uprawia jakis sport, co?! :o no wlasnie... faceci sa na tyle bezczelni ze przy ich wygladzie krytykuja kobiety. moze facior, skoro masz takie wymagania to pokaaz swojr zdjecie chcetnie popatrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facior
Dbam o siebie i do brzydkich nie należę. Bronię gwiazd bo wszystkim się wydaje że one wszystko mają na zawołanie. A one mają bardziej przejebane niż my. Nie warto się pastwić nad nieudanymi zdjęciami gwiazd bo za cenę sławy muszą ponosić mnóstwo wyrzeczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapppo
Czy coś z tymi zdjęciami jest nie tak?? Wyglądają na nich ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że na tych zdjęciach wyglądają bardzo ładnie.. Nie wiem o co chodzi autorce topicu (??) Niektóre zdjęcia są po prostu nieudane (zez angeliny) ale to nie zmienia faktu, że te kobiety (przynajmniej większość) są bardzo ładne. Keira Knightley z makijażem czy bez jest po prostu śliczną dziewczyną. Podobnie Angelina Jolie. Ty na kazdym zdjeciu wychodzisz idealnie? Ja czasami robię takie miny, że siebie wrecz nie poznaję. Widziałam Keirę na żywo, zapewniam Cię, że to śliczna dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
facior>>jedna mala uwaga....fakt one bardzo dbaja o siebie ale to jest ich oraca!!one maja na to czas....one nie studiuja w wiekszosci nie musza codziennie od 8 do 16 pracowac..ich dnie sa wypelnione zabiegami pielegnacyjnymi bo jako osoby publiczne musza wygladac w miare dobrze..przecietna polka nie ma na to czasu ani pieniedzy niestety..ale nie zgodze sie z tym ze kobiety nie uprawiaja sportu!!na wielu uczelniach fitness basen sa obowiazkowe!!i prznajmniej 2 razy w tygodniu musisz cwiczyc:)a co do zdjec...panie wygladaja zupelnie inaczej na srebrnym ekranie ale to mile widziec ze ktos jest zwyczajnie ladny a nie przerysowanay:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązkowy na uczelniach?? Na mojej uczelni również był obowiązkowy w-f , ale nie widziałem tam żadnej dziewczyny., niewiedzieć czemu wszystkie miały zwolniania z zajęć fizycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facior
Mam wzrok zamglony ekstazą jakiej doznałam po penetracji analnej drzewcem sztandaru czternastej drużyny zuchowej "Leśne ludki" z Bydgoszczy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mile się zawiodłam
Szczerze to spodziewałam się czegoś znacznie gorszego. Niektóre z nich wyglądają po prostu naturapnie, wiele kobiet nie dosypia i ma podkrążone oczy, trochę korektoru i po sprawie. Scarlet Johanson jest piękna, a ta fotka tylko to udowodniła. Angelina Jolie wygląda po prostu jak kobieta bez makijażu, nie wygląda wiele gorzej niż na okładkach pism. Salma Haykej ma już swoje lata, poza tym nigdy nie uważałam jej za piękność. Charlize Theron wygląda nie źle, wręcz bez makijażu bardzo dobrze. Natalie Portman na tym zdjęciu nie ma włosów, w długich włosach jest jej lepiej. Kristin Kreuk jedna z piękniejszych aktorek młodego pokolenia, ma jedną wadę: tłustą cerę, któż wie może nałożyła za dużo podkładu rozświetlającego. Kylie Minogue te zdjęcia są w makijażu. Keira Knigtley widziałam ją w Piratach z Karaibów, wygląda tak samo jak na tym zdjęciu. Reese Whitherspon wygląda lepiej bez makijażu (a to duży komplement) Jessica Simpson jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abika niezalogowana
Często wisze na osiedlowym trzepaku i krzycze EUREKA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde a mnie to podnioslo
na duchu;P no moze jestem zla zepsuta skrzywiona ale naprawde mnie podnioslo na duchu:) no mozecie mnie zjechac jak autorke topicu:P smiesznie bylo poogladac nieudane zdjatka gwiazd:P sama mam takie ale na szczescie nie jestem slawna i nikt mi nie bedzie ich wytykal... wrzuccie na luz bo naprawde nie warto psuc sobie krwi zlosliwosciami:):):) Nicol Kidman z tymi sninymi rekami i przekrowionymi oczami...hmmm niezle balowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde a mnie to podnioslo
hahaha:D:D:D doje knura...no spoko usmialam sie nie powiem:):):) dawaj cos jeszcze;P :D:D:D sztywna jestes z lekka ja to potraktowalam z przymruzeniem oka ale nie kazdego na to stac:D pozdrawiam i czekam na dalsze smiechostki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde a mnie to podnioslo
czyzby skonczylo sie natchnienie?? kurcze a tak smiesznie sie pienia niktorzy:D no mam nadzieje na kolejne historie na moj wlasny temat:P byle nie przekroczylo dobrego smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
dnaiel.wawa>>> to w takim razie wspolczuje..;P u mnie na uczelni wszystkie dziewczyny cwicza:) bo lubia:) bo mamy to za marne grosze i przy okazji swietn ubaw:) a wy jak zwykle wszystkie laski do jednego wora:/ POWTARZAM kobiety nie maja czasu ani kasy zeby non stop chodzic do spa czy fitness clubu:/ ja sama moge sobie pozwolic na basen i fitness raz w tygodniu bo ogranicza mnie czas i fundusze czasem niestety tez:( praca potem szkola..w miedzy czasie a praktycznie wiekszoc wolnego czasu poswiecam swojemu mezczyznie..i co mam z niego zrezygnowac zeby pol dnia siedziec w silowni??:/ to po cholere mi on skoro i tak bym dla niego czasu nie miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne zdjecia
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz ale nie za wszystko trzeba płacić. Jak się chce to można potrenować w domu a pobiegać po okolicy. Nie potrzebna jest miec kasę aby zadbać o siebie. A co do wolnego czasu to nie wiem jak jest ale seriale takie jak\" M jak miłość\" albo \"na wspólnej\" biją rekory oglądalności. Zamiast siedzieć przed ekranem mozna się trochę poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
otoz..niestety niektorzy potrzebuja kasy zeby zadbac o siebie...panie ktore sa tzw gwiazdami nie cwicza same:] nie chcialoby im sie...ty niepotrzebujesz moze wielkiej sumy zeby o siebie zadbac ja tez ale inni??jak ktos ma problemy z waga mimo diet i samodzielnych cwiczen to co ma zrobic??;( nie bronie tu nikogo-bo zaraz sie dowiem ze sama jestem zapuszczona i paskudna:) tylko staram sie jak najbardziej naswietlic rzeczywistosc...wiem ze mozna samemu cwiczyc bo czesto tak robie jak nie mam innej mozliwosci tylko ze ja to po prostu lubie!!!a nie kazdy lubi sport i nie kazdemu sprawia to przyjemnosc:( a co do biegania i cwiczen w parku...ludzie otyli wstydza sie sami wyjsc w dresiku i biegac:(bo zyjemy na takim swiecie a nie innym ze naraziliby sie na smiech:( smutne ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitolicie nie solicie
a co tu fitness ma do tego? Te Panie maja zryte twarze (efekt pracy w zawodzie aktorki, ciagla zmiana image, makijazu itd). Na dobrych zdjeciach to jest ukryte, tu niestety doskonale widoczne:o Jak 25-letnia dziewczyna ma takie zmarchy mimiczne na czole jak Love Hewitt chocby, to jej zaden fitness nie pomoze. Wiekszosc Polek bedaca w wieku tych Pan ma ldniejsza cele bez operacji plastycznych:o Co, milo chyba to stwierdzic nie uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne zwałko
W Polsce mamy same grube kaszaloty ale za to bez zmarszczek. Daniel ma rację Jak komuś zależy to może sam trenować a jak się wstydzi wyjść w dresie na dwór to tym bardziej będzie się wstydził pójść do fitnes. PS. Każda z tych dziewczyn na foto wyglada bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×