Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamuśka 80

werandowanie i pierwsze spacery?

Polecane posty

Po jakim czasie zaczynałyście werandowanie swowich pociech i po ile minut, oraz po jakim czasie wyszłyście na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie całe to werandowanie o kant d.. rozbić ;) Przecież dziecko juz było na powietrzu, jak wyszło ze szpitala, chyba, że ktoś mieszka w szpitalu ;) I dlatego moje dziecko, urodzone 29.10, wyszło ze szpitala 3.11 i następnego dnia byłyśmy na 15 minutowym spacerku dookoło a bloku. Codziennie przedłużałam czas pobytu na dworze o 5 minut, aż doszłam do 1,5 godziny, a jak było ładnie to nawet 2-2,5 W każdym razie, z niemowlakiem nie mżna się \"przetwierać\" zwłaszcza zimą i wczesna wiosną, minimalny czas pobytu na spacerze to godzina (oczywiście jak już się przyzwyczai). I nie polecam wchodzenia z dzieckiem do sklepów- to jest często obserwowany błąd młodych rodziców - w sklepach jest mnóstwo ludzi, ziejących mikrobami, są niekorzystne zmiany temperatur, łatwo można dzidzię przegrzać i katar gotowy. Ja przez pierwsze pół roku jak musiałam zrobić zakupy podczas spaceru, to prosiłam mamę, tatę, albo kto tam był ze mną na tym spacerze, żeby postał pod sklepem z wózkiem, a ja w tym czasie buszowałam po sklepie ;) Pozdrawiam i życzę miłych spacerów! Wiosna idzie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy o jakiej porze roku się rodzi, mój mały urodził się 27/06, było gorąco i 30/06 był już na dworze. Bo w domu i tak okna były otwarte na rozcież, to co za różnica. A jak zapytałam położnej, czy mogę tak od razu, to mi powiedziała : a jak murzynka pod palmą rodzi to dziecko jest od razu na dworze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka-popieram w zupełności z tym werandowaniem to o d... rozbic a do sklepów też faktycznie nie warto wchodzic z małym bobaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodzilam 27.11 - wyszlismy ze szpitala 4.12, pogoda przez pare dni byla dosc paskudna - wietrzna i okolo 0 stopni - raz po wyjsciu werandowalam Malego, przez 15 minut, a potem, gdy mial 2 tygodnie bylismy na pierwszym 20-minutowym spacerku (temperatura okolo -5 st), potem co dzien 10 minut dluzej i przez cala zime chodzilam na minimum godzinne spacery. Wszystko zalezy od pory roku i od warunkow na zewnatrz. Werandowanie moim zdaniem jest zbedne - lepiej wyjsc po prostu na 10-15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie werandowałam. Po miesiącu zabierałam małego na spacery. To był listopad wiec kupiłam bardzo fajny ocieplany śpiworek do wózka. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam bardzo gorąco ten śpiworek. Jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×