Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość steffen maallaar

Pomocy!

Polecane posty

Gość steffen maallaar

Cześć, jak sprawić by fajna kumpela, przyjaciólka zostala moją kochanką? Ja mam dziewczynę ona chlopaka, ale swietnie się dogadujemy, kiedyś byliśmy parą, sądze że nadszedl czas na seks. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co radzimy...hmm...no wiesz...skoro uważasz, ze nadszedł czas na seks to już samemu się wie co wtedy się robi, ale trochę nie za fajny układ fundujesz sobie i reszcie towarzystwa zangażowanego w tą sytuację :) Skąd taki pomysł, okazała Ci....\"względy\"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topicu
No jakieś delikatne przytulanki caluski etc. już byly, ale dlaczego funduję sobie "niezaciekawa" sytuacje? Prosze rozwin mysl! :-P A znajomych mam roznych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no dlatego, że oboje jesteście w związkach a na dokładkę, odgrzewacie zimne kotlety! To mieszanka trochę wybuchowa...na 90% wróżę Ci jakąś aferkę:) Jeśli jednak dla dobrego seksu jesteś skłonny zaryzykować...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor autor au
No ale jesteś czarnowidzem a ty tak przewidujesz, czy z wlasnych doświadczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...to nie jest czarnowidztwo tylko rachunek prawdopodobieństwa:) Poza tym, chcesz się tylko z nią parę razy pokochać..czy też czegoś więcej oczekujesz? Jeśli czysty seks to szanse na \"sekretność\" macie większą, ale i tak nie jestem w tej kwestii optymistką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo-
Da się zrobić ;) ale to zależy od tego czy chcesz tylko kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt :) razy z nią szczytować :) czy też myślisz o czymś - kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor autor au
Chcę tylko seksu bez zobowiązań taka jest definicja kochanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor autor au
Satinelle a ty zdradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo-
Hm. a ta twoja kobieta to już - żona/dziewczyna/czy narzeczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem Ci tak, nie zdradzam bo aktualnie nie mam kogo :D A co do definicji kochanki....wcale to takie proste nie jest....te zobowiązania mogą Ci spaść na głowę jak pustak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×