Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dołamam

seks jakiś nie taki

Polecane posty

Gość dołamam

nie wiem co się dzieje.. jestem z facetem 4 miesiące. Na początku po prostu kochaliśmy się po 7 razy dziennie... i był0o wspaniale.. a teraz jest już coraz gorzej. Chodzi o moją psychikę.. nie potrafię się skupić na tym co robimy.. nie potrafię się podniecic .. nie wiem co mi jest... nagła dziwna zmiana i juz nawet jeśli cchcemy oboje to nie możemy się kochać bo ja jestem sucha jak papier :( strasznie mi to siada na pscyhę.. nie chce by tak było i to nie tylko ze względu na to , że chce by on był szczęśliwy ale tez dlatego że ja bardzo lubie seks.. z moim mezczyzna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołamam
pocieszcie mnie chociaz jakos.. nie wiem dlaczego tak jest nigdy w zyciu tak nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołamam
tyle że ja nie zdradzam... a z moim facetem jestem 4 miesiące dopiero i seks z nim jest naprawde wspaniały i zroznicowany... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołamam
Miss ale dlaczego widzisz tylko takie rozwiązanie? to sie kupy nie trzyma.. nie powiedziane że z innym bedzie wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołamam
Daniel problemem nie jest tylko to że jestem sucha.. ale też to że nie wiem w czym tkwi problem.. ie potrafie sie skupic.. i przez to nie czuje juz przyjemnosci .. jestem mega zdlowona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zażywasz tabletki hormonalne? Słyszałam od dziewczyn, że czasem mogą pojawić się takie dolegliwosci, typu sucha pochwa, brak ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 raz po 2 razy i może się znudziło, jesli Cię nie bawi nie czujesz radosci to daj sobie spokój na jakiś czas z uprawianiem seksu, tydzień celibatu i wszystko wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo takie jest najlepsze,najbardziej racjonalne. Prędzej czy póxniej,odkryjesz tę prawdę. Zaczyna się od slabego seksu,a konczy na awanturach.Po co Ci to ? Mialam opory,ale faceci sa jak ołówki.Nie zatemperowany - nie pisze. ZaTEMPEROWANY - NAPISZE ZA DUŻO.zAWSZE MOZNA MU GRAFIT ZLAMAC.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia
za czesto to robiliscie...przerwa pomoze to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misster kafe
No niezła jesteś miss kafeterii Domyślam się że porzucił cię facet i teraz piszesz takie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alf
Dolamam.Jezeli problem jest w twojej glowie to wybierz sie do psychologa-to nic strasznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołamam
tylko ze nigdy wczesniej tego problemu nie było.. tez moglam 4 razy po 2 razy itp... fakt zazywam tabletki hormonalne i wlasnie tego sie obawialam :( ze tak na mnie wplyna.. ale wczesniej rowqniez bralam i az tak zle nie bylo... najgorsze ze im czesciej to sie zdarza tym wiecej o tym mysle i sie stresuje ze znowu bedzie to samo... Nawet zaczynam obawiać się zblizen... chcialabym wszystko jak najlepiej zeby byl szczesliwy.. a innego nie chce bo tego kocham.. i tymn bardziej nie miałabym przyjemności z seksu bez uczucia.. nie chce tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołamam
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbuj czegoś nowego np. seks analny albo seks w jakimś miejscu publicznym Taka odmiana może ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alf
nie staraj sie na sile tego problemu zmienic bo to nic nie da a wrecz przeciwnie -pogorszy .porozmawiaj z jakims psychologiem on ci napewno pomorze:)badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołamam
narazie nie musze nic zmieniac.. i szukac nowosci.. zrezta my ciagle coś urozmawicamy... a poza tym czy po 4 emisiącach mozliwe zeby juz mi sie nudzilo? chyba nie... alf.. u nas w Polsce chyba dobrzy seksuolodzy psycholodzy.. nie istnieją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×