Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

romantyczna sentencja wiersz itp z wyznaniem love

Polecane posty

Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i tu sie mylisz mia bo niestety ale jestes na tym topicu osamotnoina ze swoimi pogladami outsider'a i chyba sama praktykujesz takie techniki pisania samej do siebie bo nawet o tym nie pomyslalam a ty juz wyskoczylas z genialna /zreszta jak twoje wszystkie/ uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za nudyyyyy. tak pisze pod 4 nickami- mia i mia, czasem jestem tez mia lub mia. a jak mi sie nudzi to udaje zakochannnaaaa i namawiam sie sama na zakup pejcza :D nudddyyyyy, ide spac. Przemysl ten wiersz, ktory ci dalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wsadz go sobie w buty albo daj swojemu nieistniejacemu(wszyscy wiedza dlaczego)chlopakowi fanowi dody tak jak ty.i nie zasmiecaj topikow ludziom z uczuciami swoimi nudnymi uwagami.poza tym co ty do diabla robisz na forum zycie uczuciowe skoro nic o tym nie wiesz??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mia przepraszam za moje chamstwo. Jestem poddenerwowana, to wszystko dlatego, że wykorzystuję swój odbyt jako elewator do składowania nadmiaru pszenicy z województwa lubuskiego. Agencja Rynku Rolnego placi mi 400 zł za tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to przed chwila to nie ja pisalam.i tu wychodzi twoje prawdziwe oblicze mia ukryta prowokantka ktora sama ze soba ma jakies dziwne problemy i najwyrazniej rozdwojenie jazni i co najwazniejsze wlasnie sie zakochala!o rety co ty poczniesz teraz skoro jestes tak denna kto cie zechce dziewczyno?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
do rurka z kremem i fiziii23. piosenka z pearl harbor rzeczywiscie sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czasem jestem nerwowa i oskarżam innych o prowokacje. To wszystko przez to, że obwąchuję jajka detektywa Rutkowskiego, po czym udaję się do domu na omlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Rurko z kremem, tak chyba zrobię, bo widzę, że ten prowokator prędko się nie odczepi. Mam nadzieję, że szybko stąd pójdzie i nie powie wam o tym, że odprowadzam swoją łechtaczkę do przedszkola - codziennie o ósmej. Po drodze kupuję w sklepiku bułki, majonez i dwa litry octu winnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mia ty to naprawde plytka i glupia jestes serio.zmieniam nick na boom zeby nikt nie mial watpliwosci kto tak naprawde pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz zmienilam. a tak przy okazji to robisz maly blad podszywajac sie pod moj nick -piszesz o jedno \'a\' za duzo slepoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiersz Dody dla Radzia
Z tomiku poezji pt: "Z pelnymi ustami": Dochodze, dochodze, dochodze.... I ja tak mam, i Ty tak masz, ze miloscia rzucasz mi w twarz jak zlym slowem. Ale jestes Radziu - LOVE ! Polecam tez druga czesc zatytulowana "Gleboko w srodku gdzies..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
boom, to już przesada. Nie podszywaj się pode mnie boom, wszyscy wiemy, że jesteś prowokatorem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boon
ppppppppp...............iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...,,,,,,,,,,,,,,pppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
boom, swoimi idiotycznymi prowokacjami rozwalasz mój temat! dość już tego, idź stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tez tacy ludzie jak mia czy ktos niezidentyfikowany podszywajacy sie jeszcze sie rodza...swiat jest okrutny dla nich samych bo otoczenie to pol biedy ale wytrzymac tak z samym soba jak sie jest takim blaznem to dopiero sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boonn
zakochanaaaaa to ja, uwierzcie, proszę!!!!!!!!! q .........a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiersz Dody dla Radzia
Mia, cholerka jasna ubieglas mnie, a ja nie doczytalam calosci topiku :) No ale widze ze na widok LOVE pomyslalysmy o tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
boom, naprawdę nie rozumiem dlaczego przyszedłeś na mój topik i robisz mi przykrość?! trzeba być bardzo bardzo płytkim człowiekiem, żeby podszywać się pod kogoś i wyyślać takie bzdurne teksty. Ale tak to jest boom, udajesz, że jesteś mną, ale nie jesteś! zastrzegę sobie nicka, żebyś nie mógł wićej prowokować, boom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boonn
miło jest gruba ruro z kremem ...................................................................................................................................................................................................................rozkosz.............................................................................................................................................................................................................................pip............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................moglibyśmy.......................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest sympatyczne Prawdziwej miłości wcześniej nie poznałam sama nie wiem czy nie chciałam czy naprawdę jej szukałam Wszyscy wcześniej, nie mi byli wybrankami a jedynie krótkimi, przelotnymi westchnieniami Nie im serce, ciało, dusza przeznaczone Chroniłam je dla Ciebie całkiem nieświadomie Zjawiłeś się przypadkiem, zbiegiem okoliczności odkrywając we mnie najmniejsze radości Sprawiłeś, że świat ten cały straszny wielki stał się z dnia na dzień... nieważny maleńki I w końcu poprostu szczerze Ci wyznałam, że ... że się w Tobie... Taki niby wierszyk a ma coś w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak mi ciężko i źle, a ty się podszywasz po de mnie ty pod szywaczu głupi, jesteś chyba facetem, boś głupi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowy misiu, piękny wiersz! po namyśle chyba wybiorę wiersz Dody \"z pełnymi ustami\". jest taki natuaralny i troszkę drapieżny, jak myślicie? czy mogłabyś mi napisać drugą część tego wiersza pt \"głęboko w środku gdzieś\"? dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i co miłość wieczna jest? a zdrada ? to też miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety juz nie jest...ale dzieki bardzo za udostepnienie czesci twoich zbiorow:)niektore rewelacja.napewno sie przydadza:)a jak ktos ma jakies szczegolne upodobania i zapedy to niech sie dzieci bawia jak nie w piaskownicy to na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ooooo jak miłooo kochajmy się wszyscy razem tu i teraz !!!!!! my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×