Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to lol

i zrozum tu faceta..

Polecane posty

Gość no to lol

...od ponad roku laczy mnie z pewnym internetowym kolega zazyla znajomosc ...zawsze szlismy w strone zwiazku..ale i on jak i ja mamy za soba nieudane zwiazki i jstesmy nieufni...dobrze nam sie rozmawialo..i oczywiscie pojawily sie miedzy nami rozn spiecia...ale ostatnio powiedzielismy sobie ze nam na sobie zalezy...i ze juz dawno nikomu o tym nie mowilismy...a on nagle sie do mnie nie odzywa pytam czemu..a on odpowiada ze nie wie... nie da sie z nim porozmawiac postanowil zakonczyc chybanasza znajomosc bez jakiegokowliek wyjasnienia nie rozumiem...a podobno trudno zrozumiec kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
boze jakie to normalne,niektorzy tak maja niedojrzali emocjonalnie faceci masa takich na swiecie,daj sobie spokuj z nim rozejrzyj sie za kims wartosciowym i wiedzacym czego oczekuje od zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeee...
Pewnie mu się znudziło, ma dość wirtualnej dziewczyny! Woli prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to lol
w tym rzecz ze to on nie chcial sie ze mna spotkac..i to on jest osoba wycofujaca sie przy blizszych relacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szybka_
a wy sie w ogoel spotkaliscie w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to lol
jasne ze nie z jego zdecydowaniem ?...i przy takiej odleglosci... poza tym w tym rzecz ze mi zalezy na tej znajomosci ..dobrze nam sie rozmawia a on bez zadnej przyczyny to konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...no i znowu wracamy do mojego topicu....jak często coś z tego wychodzi i dlaczego te rozczarowania są takie autentyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Miecia
Nie rozumiem dziewczyny po co Wy tak przezywacie te wirtualne znajomosci? nie macie dosc problemow w realnym zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szybka_
cos mi tu smierdzi nadinterpretacja:P moja droga autorko to Ty zmierzasz w strone zwiazku i to tobie zalezy na spotkaniu bo uleglas magii wirtualnmego swiata. facet sobie po prostu z toba flirtuje i ani mu pewnie w glowie przemierzac kilometry zeby Cie spotkac. byc moze krecil w miedzyczasie z jakas panna u siebie w miejscowowsci i teraz jak sie zaangazowal w zwiazek to ciebie sobie odpuscil. a to ze Ci slodzil to nic nie znaczy - nie znam faceta ktory nie slodzi dziewczynie i sie nie przechwala na necie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
Bosz... albo ta sama wariatka, ktora tu juz cos pisala, albo kolejna glupia! Jaki zwiazek? Jaka "zazyla znajomosc"? Przeciez mowa tylko o internetowych gadkach z nie wiadomo kim! Kiedys byla taka sprawa... Babeczka gadala z kims przez net, zakochala sie nawet w nim i kiedy go jakims cudem odnalazla, okazalo sie ze to... inna kobieta i matka dzieciom ;DDD. OPAMIETAJ SIE, dziewczyno! Znajomosci wylacznie internetowe to spotkanie wlasnych wyobrazen o kims kogo chcialoby sie znac z tym co ta osoba chce nam napisac. Z realem moze to nie miec absolutnie nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to lol
doszukujecie sie nadinterpetacji sami :)...ja mowie jak bylo ze na poczatku to szlo w ta strone ale teraz tak ne jest i nie w tym rzecz bo sek w tym jak dziecinny okazuje sie byc facet ze n potrafi powiedziec w czym rzecz :)...ze nie rozmiem czemu konczy w ten sposob znajomosc ze po roku szczerych rozmow bez slow "odchodzi" ...ni jestem 14 lataka ktora nie znajac osoby osobisce zaduzy sie w niej i bedzie plakac :)...nie przekladajcie na mn swoich doswiadczen :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comments
a skad wiesz czy faktycznie jest sam?? facet nie zakonczy takich flirtow bo mu sa na reke, mile, fajjne, niezobowiazujace, bedzie ci sciemnial a ty bedziesz czeala az sie zdecyduje na spotkanie (czyli nigdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to lol
on moze sobie miec dziewczyne nawet dwie w co i tak watpie...ale kazdy doszukuje sie w mojej wypowiedzi isteryzujacej malolaty a mnie chodzi tylko i probe zrozumienia czemu zakancza znajomosc skoro do tej pory dobrze nam sie gadalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orki jak czegoś nie doczytałam, ale masz jego fotkę, widziałaś go? Ja tutaj widzę bardziej nieśmiałość i obawę jak zareagujesz, przyczyn może być dużo ale to jest też częsta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to lol
tak mam jego zdjecie...a on ma moje...juz od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie znaczy że się nie boi. Ja też miała kilka takich sytuacji że chociaż miałam zdjęcie chłopaka i zapewniałam że na pewno go nie oleje (chociaż nic nie obiecuje bo chcę się tylko poznać) to się trochę bali (chociaż tak to- jak się potem okazalo- przebojowe choopaki ;) ), ale bali się z takich różnych głupich przyczyn o których nie będę mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×