Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miserable

zwiazek i niezrozumienia

Polecane posty

Gość miserable

czy jest cos dziwnego w tym,ze chciałbym zeby moja dziewczyna myslała tylko o mnie?zeby mi mowiła o tym,ze jestem najwazniejszy?czy na słowa,ze cos mnie wkurza ona musi reagowac kłotnia?czy np to ,ze przeszkadza mi to,ze ona pali,i nie chciałbym zeby to robiła,zwłaszcza ze mi to obiecała,i kiedys nawet sklamała w zywe oczy, czy to jest ograniczanie??czekam na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma w tym nic dziwnego raczej...ale rózni są ludzie i to może ją powinineś zapytać czy dla niej jest w tym coś dziwnego. Z paleniem to akurat inna sprawa...jeśli pali bo musi ( nałóg mam na mysli ) to naiwnością byłoby sądzić, że przestanie z miłości...to się naprawdę prawie nie zdarza:) Jeśli Ci obiecała to może i się starała, ale ...no nie idealizujmy ludzi:) Czy masz jakiś konkretny problem, czy tylko chodzi o to, że za mało o Tobie mysli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehhhhhh
a ile masz lat a ile ona ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli ciebie
kocha to myslę i jej zalezy na tobie to pewnie przestanie palić. Podejrzewam, że palac papierosy uwaza się za starsza jak w rzeczywistości jest, chce pewnie ' zaimponować" kolezankom, czy popisać sie przed nimi ... Jeżeli chcesz, żeby ona ciagle myslała o tobie, to chyba jestes chory ... Pamietaj to na całe życie ... NIKOGO DO NICZEGO NIE MOŻNA ZMUSZAĆ Myslisz, że jak tobie powie, że ciągle o tobie myśli to znacvzy to, że ciebie taaaaaaaaaaak kocha ? Nie to to nie znaczy. Majac takie wymagania to ją tylko odstraszasz od siebie ..., zastanow się co mówisz i pomyśl trochę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×