Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maluteńka

CZy to GRZYBICA POCHWY?? proszę o pomoc!!

Polecane posty

Gość maluteńka

Nic mnie nie piecze i nie swędzi, ale po całym dniu na majtkach jest taki śluz dośc gęsty. I ma taki dziwny zapach.. Nie wiem czy ten śluz z pochwy powinien mieć jakiś zapach .. Byłam jakiś miesiąc temu u ginekologa i powiedział że mam grzybice przez antybiotyki. Ale użyłam tych tabletech dopochwowych clotrolimazolu i coś jeszcze, ale nie wiem czy mi to minęło.. No chyba że to jest normalne ze jest wydzielina z pochwy i ma zapach. Nie wiem co mam robić. Iść do innego ginekologa po nowe leki, czy może spytać się w aptece o coś bez recepty, może to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawerna26
Kochana, idz na wizyte kontrolną to sie dowiesz dokładnie czy masz jeszcze grzybice, czy nie. Ja byłam u gina meisiac temu, mailam dowcpinie Gynalgin, a doustnie Fluconazole, no i masc Clorto coś tam, bo jakeis male zaczerwienie bylo. Tez musze sprawdizc, czy dalej to mam, ale narazie nie mam pieniedzy na wizytę. Wiem, ze moj grzyb nie byl zaawansowany, nic mnie nie piekło nigdy i rzadko swędziało i zaczerwienienie było malutkie. W kazdym razie przy grzybicy masz wydzielinę podobna do białego serka. Ja po tej kuracji nie mam juz takiej widzieliny, mam taką normalną, bezwonną i bardzo malutko, czyli podejrzewam, ze to norma. Ale i tak cche sie upewnić, bo jak tu jets topic o grzybicy to ludzie sie z tym meczą i męczą, wiec az sie dziwie, ze by mi tak szybko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yJC6rNu2ttmjhCGwKVSZWGLR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×