Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość munija

Jaki fotograf i kamerzysta z rzeszowa

Polecane posty

Gość Inkwizytor
Droga Sabciu masz racje jako właściciel pomorskiej agencji konsultingowej nie mam prawa nic wiedzieć o ślubach, weselach, oraz usługach. Ty pewnie wiesz o wiele więcej?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
Co się tu dzieje??!! Inkwizytor nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi. byłam wczoraj z narzeczonym w fajnym studium fotograficznym, a że obiecałam kiedyś sabci85, że jeśli coś fajnego znajdę to jej po prostu polece. no i poleciłam człowieka, którego pierwszy raz widziałam a Ty jakieś zamieszanie wszczynasz. zajmij sie swoimi sprawami i nie osądzaj ludzi. to tyle do Ciebie. Sabcia nie mam jeszcze kamerzysty i w ogóle wątpię czy jakiegoś fajnego znajdę. Jak bedziesz coś mieć to napisz proszę, pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
Napisz na skrzynkę pocztową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
FORUM SŁUŻY WYMIANIE DANYCH, INFORMACJI I DOŚWIADCZEŃ, JAKBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ. Po to włąsnie zostały fora stworzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
dokładnie ale widocznie nie wszyscy o tym wiedzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
Sabcia nie zamawiałam jeszcze fotografa ale pewnie się na niego zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
a masz może jakieś jego zdjęcia na mailu?? a gdzie on ma siedzibe żeby tam pójść i zobaczyć sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
acha jeszcze coś a Wy robicie sobie także zdjęcia w kościele czy tylko na przyjęciu czy jeszcze w studiu i ile to Was kosztuje jak mogę wiedzieć?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
sabcia nie mam więcej zdjęć niż te, które są na stronce. a studio jest na okulickiego, jakieś 200-300m za redutą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
ja chcę tylko zdjęcia w kościele i na przyjęciu, w studiu nie podobają mi się, są strasznie sztuczne... Ten akurat chłopak z Zebry bierze 600zł i jest od błogosławieństwa do oczepin mniej więcej. W tej cenie masz też album taki duży i zdjęcia na płytce. Najlepiej jak sama tam pojedziesz i zobaczysz przykładowy album. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
acha mam jeszcze jedno pytanie gdzie bierzesz ślub u Saletynów czy Dominikanów bo ja planuje u saletynów i nie wiesz ile trzeba dać księdzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez u saletynow
i to juz za 4 miesiace.....i tez nie wiem i le biora-tylko na wstpei jak bylismy sie tylko"wpisac"to ksiadz poinformowla nas ze osobno sie placi organiscie,koscielnemu i trzeba dac kase siostrze za ubranie kosciola-ale mysle ze nie wyniesie to tak duzo bo wtedy co my slubujemy to jest jeszcze chyba 4 sluby sabcia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez u saletynow
chodzilo mi o dekoracje kosciola bo wiadomo ze ta reszta to bierze zawsze tyle samo bez wzgledu na ilosc slubow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Górnik
Facet czy ciebie nie popie…… . Piszesz sam do siebie. Przynajmniej zmień styl pisania w drugiej osobie. … Inkwizytor super z ciebie gość. Zdjęcia na podanej stronie są pożal się borze. Nic dziwnego, że na siłę szuka się klientów. Zdaje nie wszyscy ROZUMIEJĄ, że na wszelkiego rodzaju forach nie podaje się adresów do stron. Rozumiem, że osoba o nazwie Aga to też fotograf??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Górnik
Dupek jeden robi ze wszystkich kretynów. Przyjrzyj się idioto na czasy wysyłania twoich kretyńskich tekstów. -16:52 Aga B 16:55 Sabcia 16:58 munija 17:05 sabcia 17:07 sabcia 17:07munija 17:10 munija 17:12 sabcia Z tą 17:07 to już gruba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Alez oczywiście, pzreciez wszyscy mnie znaja, nie? Pewno tez jestem z Rzeszowa i sama pisze te teksty. Prosze Pana, żałosny Pan jest. Siedzi Pan na stróżowce swego instytutu i robić nie ma co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Górnik
Odpiórkuj się ode mnie kobieto. Jakiego instytutu. Czy napisałem coś, że jesteś z Rzeszowa? Czy napisałem że sabcia i munia to ty kobieto. Iloraz inteligencji równy zero. Ja ciebie kobieto nie znam i nie mam zamiaru poznawać. Bezczelna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
nie napisałes, ale ja czytam miedzy wierszami, mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
do Munia i Sabcia: jesli chcecie normalnie pogadac i czegos sie dowiedzieć, przeniescie sie np. na www.gimbla.pl - tam nie ma takich osób jak inkwizytor i górnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
albo inaczej: są, ale musza cicho i grzecznie siedzieć, bo inaczej won z forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z gimbli
Aga ależ ty jest mądra!!! Zazdroszczę tej umiejętności czytania pomiędzy wierszami. O mnie też kiedyś pisałaś, że jestem kimś innym. Co do Gimbli to masz zupełną rację, od kiedy twoja reklama została usunięta i wywalono kilka osób wreszcie gimblę da się czytać. Zgadnij, jakiej to osobie gimbla zawdzięcza porządki? To właśnie też ciebie boli i wszędzie węszysz obecność tej osoby. Masz chorą obsesję na punkcie jednego z fotografów, który w przeciwieństwie do ciebie cieszy się śród przyszłych młodych par dużym poważaniem. Zastanów się, czemu ty nie masz takiego poważania? Przez takich ludzi jak ty wiele młodych par zastanawia się czy w ogóle zamawiać fotografa na uroczystości ślubne. JUŻ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ SIERPNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
Górnik chyba Ci się nudzi i wymyślasz intrygi (podobnie zresztą jak Inkwizytor). I odczepcie sie w końcubo mam prawo rozmawiać z Sabcią gdzie tylko mi się podoba. a co do fotografa to każdy ma inny gust - Tobie sie fotki nie podobają, mnie bardzo. nie będę się nikomu tłumaczyć, powiem ostatni raz - Ja to ja a Sabcia to Sabcia i poznałyśmy się na forum ( na jej topiku "Czy jest ktoś z Rzeszowa lub okolic). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
Sabcia ja będę miała ślub w kościele garnizonowym, a co do zapłaty nie mam pojęcia ile tu zawołają. Mój kolega w tamtym roku płacił na baranówce 700zł:/ mam nadzieje, że aż tyle nie zapłace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
ok dzięki i tak będziemy tu gadać bo kto nam zabroni nie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
a masz już sukienkę?? Ja po swoją najprawdopodobniej pojadę na Ukraine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienki jeszcze nie mam, powoli się rozglądam, ale jeszcze troche czasu na wybór sukni mam (sierpień 2007). Narazie chcemy załatwić najwazniejsze rzeczy, a później przyjdzie czas na przyjemności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
a dokładnie który sierpnia bo ja 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOMIKA
NO WITAM JA WLASNIE MAM ZAMOWIONEGO PIOTRA SZEPANIKA BO WIDZIALAM JEGO ZDJECIA A PO ZA TYM OKAZALO SIE ZE TO WUJEK MOJEJ KOLEZANKI A ROBI NAPRAWDE NIEZLE ZDJECIA POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
a kiedy masz ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×