Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amarylis2

zachowanie w saunie

Polecane posty

Gość Amarylis2

byłam dzisiaj w saunie mieszczącej się przy basenie,która okazała sie koedukacyjna.na samym poczatku w przebieralni zobaczyłam przebierającego sie faceta. poczekałam aż, wyszedł. ubrałam sie w kostium kapieowy. jakie było moje zdziwienie, kiedy w saunie zobaczyłam więcej osób siedzących w samych recznikach . czułam sie dziwnie w moim kostiumie, ale trudno mi było sie wycofać. zreszta wstyd nie pozwoliłby mi na rozebranie sie. wiedziałam wcześniej, że w saunue mozna spotkać nagie osoby, ale mysłałam, że w polsce jest to rzadkość. Pytanie( głownie do dziewczyn jak wy sie zachowujecie w saunie? Czy zdarzają sie wam podobne przypadki? Nastepnym razem chcę juz pójść z moja przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrywasz się ręcznikiem
i wszystko. Przez kostium skóra nie może oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarylis2
ok, tylko kiedys trzeba ten ręcznik zdjąć- np. wchodząc pod prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarylis2
...i wtedy wszyscy zobaczyliby pewnie, że mam w odbycie dorodnego ogórka z upraw ekologicznych "Małkinia-3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz. W pewnym momencie chodzi się do sauny nie po to żeby popatrzeć na gołe tyłki a dla relaksu, nie wszystkie są piękne i młode a i antenowców coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze
zawsze naga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sauniarz
z sauny korzystamy nago i powinno to być normą. Tam gdzie ja chodzę - jest. Jeśli ktoś się wstydzi są inne wyjścia - sauny do wynajęcia, sauny tylko dla pań (bo kwestia wstydu głównie ich dotyczy) czy w końcu... sauna we własnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycholka_Slask
Korzystam z sauny nago bo... tak się korzysta z sauny i to cała filozofia. Jednak już po umieszczeniu takiego tematu na forum "życie erotyczne" widać, że Polacy nie przywykli oddzialać nagości od erotyki i tu tkwi problem. Panie w Polsce wstydzą się przebywać w saunie nago a drugą stroną medalu są panowie, którzy w saunie często realizują swoje potrzeby voyeurystyczne lub ekshibicjonistyczne. Zwolennikom sauny polecam wyprawę do Czech lub do Niemiec i odwiedzenie takiego kompleksu własnie tam. Różnica w podejściu do nagości tam a w Polsce jest po prostu KOLOSALNA. Tylko nie liczcie że uda wam się wejsc w stroju. Po za tym narobicie sobie obciachu. Szkoda, że Polska prezentuje się tak zaściankowo na tle sąsiadów. Ja rozwiązałam ten problem tak, że zrobiłam mały rekonesans po saunach w moim regionie i wiem gdzie mogę się wybrać po to żeby spokojnie posaunować na golasa, wiem też których miejsc unikać bo albo są przepełnione podglądaczami albo tekstylnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×