Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diamentowa kolia

Co powiecie na taka sytuacje?

Polecane posty

Gość diamentowa kolia

Facet kłamie, ze siedzi w domu, a w rzeczywistosci zalewa pale z kolegą i mysli ze to nie wyszloby na jaw :o Olać go raz na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudi
najpierw go opierdol a potem hamsko zostaw. nie ma wytlumaczenia ze hamska morda chla z kumpolami. zgrzybialy pacan pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenika23
Jesli ktoś kłamie to nigdy sie tego nie oduczy. Kłamie bo jest egoista i chce sie wybielic albo myśli ze wie co jest dla Ciebie lepsze i nie daje Ci samodzielnie podjac decyzji czy chcesz miec facia pijaka czy nie. Olej go jesli mozesz i strzaleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa kolia
Dzieki, decyzje już podjęłam, ale chcialam sie zapytac co o tym myslicie. Mam go serdecznie dosyc. Rzucam go w cholere :) Pozdrawiam :) PS.Jak to sie mowi, tego kwiatu jest pół światu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
hehehe...swieta racja diamentowa...nie ma wytłumaczenia dla kłamstwa...pewnie by ci powiedzial ze poszedł w osotatniech chwili bo kumple go namowili albo ze nie chciał ci mowic bo i tak bys go nie puscila albo bys sie amrtwila...hehehe...sciemnaicze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa kolia
Oszust sciemniał że siedzi w domu przed TV, a jak zadzwoniłam na domowy to jego mama powiedziała że jeszcze w ogóle nie było go w domu po pracy :o Wczesniej odebral i zalanym głosem kłamał ze wypił 1 piwo z kolegą po pracy i siedzi w domu. Nie ze mna te numery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×