Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezczelny do kwadratu

POWIEDZIAŁ DO MNIE BUJAJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY WEJDZIE!!!!!!!

Polecane posty

Gość bezczelny do kwadratu

Moj chłopak podczas sprzeczki walnął do mnie takim tekstem i jak zapytałam zdziwiona co powiedział, on to bezczelnie powtorzył!!!!! Co byscie zrobiły i jak to odebrały na moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmhmmmm
poszłabym sie bujać i u niego więcej nie zjawiła...proste! skoro tego właśnie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
ja bym powiedziała sam się bujaj i wypier....do kobiety z takim tekstem, ty chamie??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
Dziewczyny ale jak to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmhmmmm
tak to rozumieć że ma cie gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka
w czasie kłotni mozna powiedzec za duzo :) bujaj sie jest lepsze niz wypierd.... pogadaj z nim - wszytsko zalezy czy on powiedził to w nerwach czy chce zebys sie bujneła na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam...
jakby nie miał tego na myśli (dosłownie) to by nie powtórzył po jej zapytaniu... a skoro powtórzył z kamienna twarzą to chyba raczej myślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
powiedział w nerwach ale do cholery jak mógł?? powiem szczerze ze mam dosc takiego traktowania i powaznie mysle ze po tym mam juz dosc :( ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
a co mi tam... jakby nie miał tego na myśli (dosłownie) to by nie powtórzył po jej zapytaniu... a skoro powtórzył z kamienna twarzą to chyba raczej myślał... -- własnie... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj się maleńka
hahahaha za dużo filmów o gangsta się naoglądał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka
eeeee, w złosci bym nawet 5 razy powiedziała i na pewno z kamienna twarza - choc słowo "bujaj sie " to moze z kamienna twarza by mi nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
ale jestesmy razem 1,5 roku i kocham go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
to tak boli ... tak cholernie boli.... a on nawet nie potrafi przeprosic tylko jak znam zycie sam sie obrazi heh :O :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
Dziewczyny co wy byscie zrobiły? nie odzywały sie? całkowicie czy do pogodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka
nie odzywałabym sie do pogodzenia, tzn czekałabym na przeprosiny jezeli on tez by sie nie odzywał poinformowałabym go ze czuje sie urazona , ze tak sie do mnie odezwał i za to oczekuje przeprosin, nie wiem o co była wasza sprzeczka i kto miał racje ale to musicie chyba rostrzygnac osobno , bo jesli sprzeczka była z Twojej winy to musisz przeprosic jak masz za co, ale za "bujaj sie" i tak bym wymagała przeprosin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
sprzeczka była o to ze jestem chora i czekalam na niego bo chcialam z nim porozmawiac tak wiecie czule i romanty bo strasznie tesknie a on wpadł na 10 minut i poszedł m.in do kumpla z którym i tak spedził pół nocy osotnio na zaliczaniu klubów.. Gdy mu mowilam o tym co mnie wczoraj zabolało on wyskoczył z tym 'bujaj sie' i to 2x ..................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka
hmm... to troche zmienia postac rzeczy moze przeczekaj, nie odzywaj sie do niego, sprawdz jaka bedzie jego reakcja powinien cie przeprosci - jesli nie zrobi tego niestety nie wydaje mi sie, zeby cos wskazywało na to, ze mu na tobie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
rany dziewczyno i ty sie jeszcze zastanawiasz co zrobić..jak by sie tak do mnie chłopak odezwał to nawet jak by mnie przeprosił to bym juz z nim nie chciała być..zwłąszcza że jak jesteś chora to on sie z kumplami gdzieś po barach włóczy..pewno w odpowiedzi na przeprosiny odpowiedziałąbym mu BUJAJ SIE.. i poszukała innego który bedzie mnie bardziej szanował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
aha tylko jeszcze jedno- ja jetsem teraz w innym miescie u rodziców i ta rozmowa miala byc na gadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko jasne jeśli na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
dlaczego jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
aha to bujaj sie powiedział PRZEZ TELEFON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEZ TO NIE MA
znaczenia czy na gg czy na zywo czy przez tel- BRAK SZACUNKU DO WŁASNEJ DZIEWCZYNY TO BRAK SZACUNKU I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli stac go na takie słownic
two a jesli chce sie jeszcze pogodzic to powinni byc go stac na wielkie przeprosiny z bukietem kwiatów i obietnicą ze nigdy wiecej. jesli nie- BYE BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do Ciebie tak a
ja kiedyś to faceta powiedziałam któregoś pięknego dnia wypeirdalaj stąd niechce z Tobą już być i wiesz co zrobił powiedzial ze mnie kocha i nie wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
tak tylko ze to chyba on zawinił u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nikt nie zawinil
poprostu coś mi odwaliło i tak mu powiedziałam bardzo stanowczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój facet ostatnio
powiedział do mnie jak już chciał iść spać zamknij się i co też mam z tego powodu topik zakładać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×