Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezczelny do kwadratu

POWIEDZIAŁ DO MNIE BUJAJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY WEJDZIE!!!!!!!

Polecane posty

Gość bezczelny do kwadratu
to to ja juz tez słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham cham cham cham cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
nie odzywa sie... pewnie ma mnie gdzies albo ma tysiąc pilniejszych spraw do załatwienia... bo ja jestem wtedy gdy sie nudzi... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc prorzmawiajmy o tym:):):)weszlam a twoj drugi topik:):):)moj czasem tez tak cos walnie w stylu bujaj sie ale czesciej w zartach niz na serio:)powiedz mu ze nie zyczysz sobie zeby tak robil:0mze dotrze do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
CZESC KFIATUSZKU :) Niestety moj wie jak na to zareagowałam bo pytałam go kilka razy niedowierzając ze własnie to powiedział,,, a gdy powtórzył to chamsko ja sie rozłączyłam... mineło kilka godzin a on oczywiscie sie nie odzywa ciekawe co waznego musi robic tym razem--> wazniejszego od przeproszenia własnej dziewczyny... a ja jestem taka ze ciągle o tym mysle, gapie sie w komórke, czekam... kocham go... i chcialabym aby było wszystko dobrze, aby czasem zachował sie jak zakochany gentelmen.... ale on chyba tak nie potrafi... :( Niedawno zaczełam sie zastanawiac czy nasz związek ma sens, potem były piękne dni razem... a od minionego tygodnia znowu jest okropnie... i jeszcze dziś to słowo- wiem ze miał na mysli dokładnie to co powiedział i nie było w tym nic na żarty. To on nauczył mnie trwac przy nim, to on nauczył mnie ze jest dla mnie najwazniejszy, to on nauczył mnie nie miec kolegów, nie wychodzic samej... a potem po 1,5 roku stwierdził ze to było złe i on to zmienia... i zaczął wychodzic, zaczął robic wszystko na odwrót, wszystko inaczej niz to co we mnie wpoił.... a ja zaczynam wariowac... nie moge spać po nocach, jestem zazdrosna o cały świat... a on nie potrafi tego zrozumiec tylko wkurza sie na mnie i traktuje coraz podlej... tak jak dzis... 'bujaj sie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile on ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
powyzej 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiscie chamsko robi:|:|:|ja mojemu dotlumaczam co robi zle i narazie zalapuje bo mialam juz podobnie ale stwierdzialm ze nie ma mnie na wylacznosc i ze nie bedzie kierowal moim zyciem;/ na razie co mozesz zrobic a wiem ze bedzie ciezko to olac to;/niech on zroumie co zrobil i zastanowi sie nad soba;/no bo przede wszystkim w zwiazku musisz czuc sie bezpiecznie i pewnie a przy takim typku to jak na razie niemozliwe;/pogadaj z nim o tym zeby gorzej nie bylo oczywiscie pogadaj jak on zalapie co zrobil i cie przeprosi:) na razie staraj sie nie myslec o tym i glowa do gory 3mam kciuki zeby dobrze bylo a swoja droga jak mnie tacy faceci wkurzaja wlasnej dziewczyny nie umie docenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
ale on mnie nie przeprosi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po tym jak sie rozłączyłam on zadzownił, ja zapytałam 'słucham' bo myslalam ze moze od razu przeprosi a on na to 'to ja słucham' :O , zapytałam 'bujaj sie, powiedziałes bujaj sie?" a on 'tak bujaj sie' ........................................... the end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_taki_normalny
miał racje,BUJAJCIE SIE WSZYSCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś Creasy
napewno nie mówisz całej prawdy...... przypomnij sobie co do niego mówiłaś i jakim tonem i tu napisz .... tylko bez ściemniania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
słucham?? hahaha dobre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALNY BRAK KULTURY
PODSUMOWUJAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllo
DAJ SPOKÓJ DZIEWCZYNO BUJAJ SIĘ TO NIC TAKIEGO OBRAŹLIWEGO POZA TYM POWIEDZIAŁ TO W PRZYPŁYWIE ZŁOŚCI I PEWNIE WCALE NIE CHCIAŁ TEGO POWIEDZIEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
Moze dla kogos kto wyzywa swoją dziewczę to nic nie znaczy- to po 1 a po 2- jesli by nie chciał tego powiedziec to by tego nie powtórzył a juz na pewno ODEZWAŁ BY SIE I PRZEPROSIŁ A MNIE MIAŁ MNIE DALEJ W DUPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---brak szacunku
bez dwoch zdan ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
Dał mi sygnał. 1. A to oznacza ze dla niego jest wszystko ok tzn. niczym mnie nie uraził, nic sie nie stało i jestem pewna ze jak zadzowni to zapyta 'co tam?' (jesli zadzwoni) a jesli wtedy odpowiem 'bujaj sie' TO SAM SIE OBRAZI!!!!!!!! ::O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvet
chodziło mu o to żebyś mu bujała wory o tak ((((oo))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny do kwadratu
a co biedaczku powiedział ci ze zle to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinerka
to ulubiony tekst mojego męża:) mówi tak bez przerwy, już mnie to tylko bardzo bawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet (już były) powiedział do mnie kiedyś \"spierdalaj\" !! Uznałam za brak szacunku i to jemu powiedziałam do widzenia!! A co do tego że trzeba przeczekac, ze sie nie odzywac, ze on zadzwoni -TO BZDURA!!! Bo jakby nas szanowali to w zyciu by tak do nas nie mówili, a skoro powiedzieli to nie uznają za stosowne przeprosić bo nie czują się winni!! Takich facetów trzeba szerokim łukiem omijać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
no a co powiecie na pierdolona szmata? tak powiedzial do mnie niby w nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×