Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a bo mnie wkurza

i jak tu sie dogadac z dziewczyna bylego?

Polecane posty

Gość e tam..
Mialam to samo.. bylismy z moim ex swietnymi przyjaciolmi. Razem obejrzelismy tone filmow, wypilismy litry piwa i zjedlismy tony frytek..dogadywalismy sie i w ogole.. po jakims czasie On zacza chodzic z taka jedna, ktora niby mnie akceptowala, ale w pewnym momencie zabronila Mu kontaktowac sie ze mna.. ja Ja rozumiem po trosze, ale bez przesady.. poza tym On-bardzo mnie zawiodl, ze ot tak mnie zostawil,a liczylam na Niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo mnie wkurza
nie absorbuje przynajmniej tak mysle:) ...nie jest on w koncu jedynym przyjacielem ktorego mam ale tez w zwiazku z tym ze to najlepszy przyjaciel mojego brata widujemy sie czesciej niz on ze swoja dziewczyna bo ona nie jest z tego samego miasta co my tylko tu studiuje :)..ale wiem ze kazda wolna chwile spedzaja razem a jesli on nie ma co robic i mnie sie nudzi to czemu mamy sie nie spotkac i poplotkowac:)...a co do tego smiechu to chyba zapytam wprost jesli sytuacja sie powtorzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem bywa że przyjaciółki
I wiesz co, bardzo nie podoba mi się to, że ona nie wie od niego czy od ciebie a właściwie od was, że byliście parą. Już na samym początku waszej wspólnej znajomości taki smrodek. A znajdzie się ktoś ze znajomych , kto ją uświadomi. Cieszysz się na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo mnie wkurza
ja nie moge go zmusic zeby jej to powiedziec a ja uwazam ze taka wiadomosc powinna isc od niego a nie od obcej dla niej dziewczyny bo jak to odbierze? zapewne jako zawisc z mej strony ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm nie rozumiem
ale właściwie jaki masz problem ? boisz się, że ona cię nie polubi? możecie się polubić, albo i nie ;) nie ma ak by wszyscy się lubili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo mnie wkurza
moj problem wyjasniony jest na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem bywa że przyjaciółki
Też myślę, że to on powinien powiedzieć. Wolno ten chłopak mysli, bo jak kiedyś, jeśli będą razem, wyjdzie to na jaw, sytuacja może byc nieciakawa. Ja bym się wkurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm nie rozumiem
no dobrze, piszesz "chciałam się z nią zakolegować" ok. ale nie każdy z kim chcielibyśmy się bliżej poznać może chcieć tego samego :) też bym chciała poznać w moim mieście jakąś koleżankę bliżej, może nawet i z pracy. ale tak się składa, że nie każda chce tego, bo mają inne, stare koleżanki/przyjaciółki. cóż, tak bywa, nie każdy może nas polubić tak jak byśmy chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo mnie wkurza
zapewne ale ona jest nowa w naszym towarzystwie i nie watpie moze nie chcuec sie ze mna zakolegowac tylko ciekawila mnie jej reakcja no ale coz to chyba pozostanie niewyjasnione do nastepnej takiej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm nie rozumiem
tak, o to musisz się zapytać jej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×