Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmowa o modzie

co jest lub bedzie modne w nastepnym sezonie? dodatki, kolory, ubrania, fryzury

Polecane posty

Gość ewa minge lubie ją
Co??Wy nie znacie sie na modzie owszem że modny jest kolor:beż i biel ale inne badziewia to już dawno nie w modzie modne są czachy !!!!!!!:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ale o który sezon chodzi:P:P topik z marca wypowiedzi teraz:P:P lol co wo wiosna/lato 2008 to zwiewne przeźroczyste lekkie tkaniny dość szerokie, jasne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Leyla*
Studiuję projektowanie odzieży. Powiem Wam, że najbardziej wiarygodnym źródłem jest vouge- międzynarodowa stronka "style", oraz "elle". Tam zobaczycie kolekcje na najnowszy sezon wiosna/lato. Wiadomo, że te ubrania sa łagodnie mówiąc raczej "niedostępne" dla przeciętnych śmiertelników, ale właśnie tymi trendami z największych wybiegów beda inspirować sie projektanci z tzw. sieciówek. TAK JEST ZRESZTĄ CO SEZON. Jeżeli chcecie znac najnowszą modę to przeglądajcie te strony. Natomiast "prognozowanie" nadchodzących trendów za pomoca zdjęć angielskiej ulicy jest...ekhm....jeżeli dla Was to jest wyrocznia mody: jak się londyńska ulica ubiera, no to wybaczcie... Co do grochów, tunik, balerinek- to wszystko było już w poprzednim sezonie. Możliwe, że będziemy mieli do czynienia z powieleniem- czyli przejściem trendu na następny sezon, co się praktycznie zdarza co rok. Ale co sezon wprowadzony zostaje również jakiś nowy motyw przewodni. Oficjalnie najbardziej wiodące, dominujące trendy (nowe motywy) nie sa jeszcze znane. Chyba, że jestes osoba działającą w przemysle odzieżowym, wówczas logujesz się/swoją firmę na moda.com.pl i dostajesz prognozy modowe (materiały, karte kolorów, itp) nawet z 2/3 letnim wyprzedzeniem, czyli wiesz co będzie modne na 3 lata wprzód!:) Dla zwykłych ludzi takie formalne "opracowania" o modzie na następny sezon będziemy mogły poczytać sobie niestety dopiero w marcu. Ale na style, albo elle warto wejśc i pooglądać kolekcje. Moim zdaniem nie sa juz tak agresywne jak w poprzednich sezonach- DUŻO PASTELOWYCH ODCIENI, barwy nie tak krzykliwe jak chociażby rok temu. D&G postawili np. na powłóczyste, patchworkowe suknie w stylu lat 70 pokryte drukowanymi kwiatami i mazidłami- ja jakoś siebie w tym nie widzę :( No jest jeszcze nasza moda.com.pl- ae tam za dużo nie ma jeżeli właśnie nie jest się zalogowanym. Pozdrawiam! p.s- interesujące forum- jestem tu pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Leyli
Mam takie pytanko skoro jesteś 'w temacie' - jak oni przewidują modę na 2-3 lata wprzód? Siada sobie sztab specjalistów i mówi "żółty... fajny kolor, dawajcie okrzykniemy go modnym w 2010 roku"? Dziwne to strasznie. W ogóle modowe trendy to dla mnie czarna magia, skąd mogą wiedzieć co się sprawdzi i dlaczego wszyscy podążąją za wymyślonymi dwa lata temu wizjami jakiegoś projektanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra wraca do łask i co raz
wiecej jej na ulicach! na wiosne-lato skórzane spodniczki a jesien-zima -skórzane spodnie i oczywiscie przez caly rok skórzane kurtki, itp !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tv mowili, ze w najblizszym sezonie modny bedzie welur-nie w wieczorowych kreacjach ale na codzien . i juz w jakims sklepie (nie pamietam gdzie) widzialam taka czarna welurowa (ale taka matowa) narzutke z krotkim rekawem, okraglym kolnierzykiem i trzema guzikami z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny---> welur pojawił sie już w zimowych kolekcjach (welurowe żakiety można znaleźć w yosho taniej np. reserved tam tez widziałam spódnice). welur zastepuje satynę która królowała przez 2 sezony. tylko że welur jest raczej ciężki m materiałem więc na lato się nie nadaje. przeglądając pokazy zauważyłam że raczej dominują lekkie materiały. powiedziałby m ze jeśli welur modny to właśnie teraz koniec zimy początek wiosny jak *Leyla* napisała przejście sezonów. choć moda jest nie logiczna więc kto wie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×