Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aalfa

PIES czy KOT

Polecane posty

Gość KOCHAM ZWIERZĘTA
malwina85 kofsjufs nie za bardzo znasz się na kotach i na psach. ja mam psa i kota i oby dwa są kochane. (Króliczka też miałam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM ZWIERZĘTA
ja mam psa i kota i oby dwa są kochane. (Króliczka też miałam) ja mam bardzo dużo zwierząt. wszystkie zwierzęta tym bardziej psy i koty obdarzą cię przyjaźnią wiernością i miłością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny wuj
juz mowilem tylko jedno zwierze laczy zalety obydwu - kapibara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM ZWIERZĘTA
ja mam psa i kota i oby dwa są kochane. (Króliczka też miałam) ja mam bardzo dużo zwierząt. wszystkie zwierzęta tym bardziej psy i koty obdarzą cię przyjaźnią wiernością i miłością zwierzęta są magiczne i mogą cię uzdrowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM ZWIERZĘTA
Jak moja babka jest chora to zwierzęta sie do niej przytulają i się na nią kładą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM ZWIERZĘTA
ja mam psa i kota i oby dwa są kochane. (Króliczka też miałam) ja mam bardzo dużo zwierząt. wszystkie zwierzęta tym bardziej psy i koty obdarzą cię przyjaźnią wiernością i miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaw14
Kot, kotek ,kociak - kocham :) Miałam dwa psy i prawie od urodzenia kotki ( a mam 50 lat ). W tej chwili mam dwa koty . Gusia ma już 14 lat , Tuto jest od roku. Prawda, są niezależne. Ale ja , właśnie to w nich cenię . Poza tym , każdą noc śpię przytulona do Gusi i inaczej byłoby mi trudno zasnąć . Kotki , kotki , kotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem psiara więc zdecydowanie pies ;-). Jak dla mnie ma on o wiele większą więź z człowiekiem niż kot. Teraz mam jamnika, yorka i sznaucera i sama się czasem zastanawiam jak ogarniam tą całą gromadę ;-). Najgorsze jest to że długo nie mogłam trafić z nimi na dobrego weterynarza u siebie w Olsztynie. Albo diagnozowali od niechcenia albo wyciągali pieniądze. W końcu sąsiadka poleciła mi lecznicę weterynaryjną As i tam się nimi dopiero dobrze zajęli. Ogólnie każdemu polecam więcej niż jednego zwierzaka w domu bo to zupełnie inna atmosfera i zawsze weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem psiara i kociara, w ogóle lubię zwierzęta. Mam psa i kota, zawsze były w moim życiu, potrafię tak poukładać wszystko, że mają opiekę i warunki jak trzeba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krotoszynka
Jeśli preferujesz codzienne spacery to pies będzie najlepszym kompanem do nich. A jak wolisz spędzać czas w zaciszu domowym to kot :) Ja mam i kota i psa i są to najcudowniejsze zwierzaki pod słońcem :) Pamiętaj też o dobrej karmie jak już wybierzesz. Ja swoim kupuję Iams - patrz na skład karm bo to jest ważne żeby nie zapychać spulchniaczami samymi brzuszka pupila. Daj znać na co padł wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka344
A częściej chorują psy czy koty? Pytam ze względów finansowych. Które ze zwierzątek jest droższe w utrzymaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Ikon
Ja osobiście wolę kota, nie mam tyle miejsca w mieszkaniu, a yorków nie znoszę. Jak już się weźmie takiego kota to warto pomyśleć o drapakach i kuwecie, proszę przeczytać więcej http://www.alsegroup.com.pl/koty-domowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienię plusy i minusy każdej z ras Pies jest bardziej przyjacielski Kot ma cie ..... Pies pozwoli ci na utrzymanie domostwa w bezpieczenstwie kot ma ich.... Pies moze mieszkac na dworzu lub w domu Kot moze mieszkac tylko na poduscze Kot ma fajniejsze futro dlatego wez kota znalazłam link o historii kota http://spbrzesko.pl/2017/06/25/adopcja-kota/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już kwestia tego czy Ty wolisz kotki czy pieski. :) wiadomo, każdy ma inny charakter i każdy będzie czuł się lepiej w towarzystwie innego zwierzęcia. Ja niedawno adoptowałam psa dzięki http://sdz.org.pl/ - czuję, że zrobiłam coś dobrego no i bardzo cieszę się, że mamy nowego członka rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lucynka - nieprawda. Jest takie powiedzenie : pies ma Pana, kot ma służbę , więc jest zależność pan-sługa, tyle , że w drugą stronę. Ja nie mam trzech kotów, ja obsługuje trzy koty. I wielkie bezgranicznie! Sobie mogę odmówić wszystkiego. Im- niczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam suczke ,posiadaczke najpiekniejszych psich oczek na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno powiedzieć, ja wolę koty ale psy tez sa fajne. Jak się ma mało czasu i dużo pracuje to kot lepszy bo mniej wymagający i lepiej znosi nieobecnośc człowieka. Ważne żeby był zdrowy, żeby o niego dbac, dobrego weterynarza w Suwałkach mogę doradzić, to http://agrowet.com.pl/ zdecydowanie solidny fachowiec ale i lekarz z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie PIES. Mam kota. Jest już stary dość. Żałuję, że nie zdecydowałam sie na psa. Kot: - zniszczy ci meble - ciągle się liże (mnie to akurat denerwuje, w dzien i w noc sie lize, wieczne mlaskanie) - smierdzi niemilosiernie z kuwety, żaden piach nie pomaga na ten smród - często rzyga (nawet pokarm na kule włosowe nie pomaga) - ma swoje humorki (przyjdzie na głaskanie akurat wtedy, kiedy jestes naprawdę zajety a kiedy Ty chcesz go poglaskac to pokazuje Ci jakie ma piekne i uzyteczne pazurki :D ) z psem to jest jeden minus: musisz z nim wyjsc na spacer (ale spacer dobrze robi) i sprzatnac po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kotem na tyle dobrze, że możesz go zostawić w razie wyjazdu spokojnie na 2 dni samego w domu i nic się nie stanie. A psa jedynie można ulokować w psim hotelu albo zostawić u kogoś. Kiedyś miałam kota to zezarł mi wszystkie kwiaty doniczkowe. Żadnych kwiatów nie mogłam mieć na widoku. Wszystkie poniszczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komuś nie pasuje, że zwierzak może coś zniszczyć to najlepiej kupić figurkę psa i kota. Tyle jest ładnych w różnych sklepach z pierdółkami dla domu, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie je, nie niszczy, nie brudzi, stoi w jednym miejscu i nie choruje. O to wszystko, czego nie robi figurka, jedni mają pretensje do psów i kotów. Sad, but true ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu poczytałabym więcej o obu zwierzakach. Sama miałam podobny problem i poleca ci strony opsie.pl i okocie.pl, bo mają tam teksty o ich zachowaniach. Na tej podstawie wybierz, który zwierzak bardziej do ciebie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Czasami szukając ofert sprzedaży w internecie z konkretnej kategorii, trafiamy na ogłoszenia zupełnie odmienne w tematyce od tych, które nas z początku interesowały. Tak było w moim przypadku kiedy poszukując samochodu natrafiłam na ogłoszenie o sprzedaży prześlicznych, małych kociaków. Przeglądając różne artykuły dotyczące właśnie tematyki kotów brytyjskich znalazłam jeden,który szczególnie mnie zaciekawił i sprawił,że zostałam zainspirowana do przygarnięcia jednego z takich kohttp://baiti.pl/gdzie-znalazlam-kotki-brytyjskie/tków. Zachęcam do zapoznania się z tym artykułem ->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×