Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przestraszona

czy plemniki mogą przeniknać przez majtki i moze dojsc do zapłodnienia

Polecane posty

Gość arcy
mam problem;/ leżałam w łóżku z chłopakiem. w pewnym momencie zaczął jeździć swoim penisem po moich wargach sromowych. po KILKUNASTU minutach doszło do wytrysku ale NA RĘCZNIK który odłożylismy. poszliśmy spać. nastepnego dnia poszedł do toalety, oddał mocz, umył ręce ale NIE umył penisa po wytrysku który był póżnym wieczorem. kiedy wrócił znów zaczął nim chwilę jeżdzić. podobno po oddaniu moczu w penisie nie ma już plemników.. czy możliwe jest, że plemniki przeżyły na zewnątrz penisa \"w suchości\"? wydaje mi się że nie ma szans na zapłodnienie a Wy jak myślicie?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jup
Komórka jajowa jest największą komórką organizmu kobiety – zawiera materiały zapasowe i informację rozwojową. Droga plemnika do komórki jajowej jest długa w stosunku do wielkości plemnika. Musi on przebyć drogę przekraczającą ponad 10 000 razy jego długość. Wędrówka plemnika jest ułatwiona przez skurcze perystaltyczne zarówno ściany macicy, jak i jajowodu. Na przebycie tej drogi nie każdy plemnik ma wystarczająco energii (zmagazynowane w mitochondriach, które są niejako akumulatorem plemnika). Zapłodnienie i wczesny rozwój zarodka człowieka Tylko nieliczne plemniki docierają do komórki jajowej. Jest więc zrozumiałe, dlaczego wytwarzane są tak wielkie ilości plemników. W jednym centymetrze sześciennym nasienia znajduje się około 100 milionów plemników. Główną przeszkodę w dotarciu do komórki jajowej stanowią dla plemnika komórki wieńca promienistego i galaretowata osłona przejrzysta, otaczająca jajo. Plemniki wędrujące przez jamę macicy. Ilość plemników drogach rodnych kobiety zmniejsza się znacznie w ciągu 24 godzin od stosunku, ale część z nich może pozostawać w jajowodach zachować swą zdolność do zapłodnienia nawet przez ponad 48 godzin Tomasz Kraska Bibliografia: Gillin C. L. Lachelin, Poronienia, Warszawa 1998. Zofia Bielańska – Osuchowska, Jak zaczyna się życie człowieka, Warszawa 1994 Macie swoją odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaa
ale głupoty tu piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam sie na tym
hahahah rozbawił mnie ten tekst "bo wczoraaj mozna powiedziec calowałam sie z chlopakiem tzn pettingowałam" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanaluna
Witam mama takie pytanie chłopakowi poleciała sperma na moje majtki i sie pytam czy moge byćw ciązy? zaznaczam jeszcze że to było jakieś 4 tygodnie temu moze 3 i nie miałam dni mokrych przed okresem a okres mam za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaaaaaa
ej mam naprawde wazna sprawe, wiem ze to glupie i napewno napiszecie ze plemniki nie maja gpsa ale, zabawialam sie z chlopakiem i spuscil mi sie na majtki i brzuch, odrazu polecialam do lazienki i umylam to wszystko zelem i pozniej zdjelam bielizne i jeszcze raz wskoczylam pod prysznic. (boje sie ze splynelo mi troche podczas mycia...) i jestem w ciazy, dodam ze odrazu po prysznicu zrobilam siusiu, pilne prosze czekam na szczere odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek44-44
moje napewno przenikają, sam sprawdziłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy może dojść do zapłodnienia jeśli sperma została na majtkach które później założyłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara8
hej dziewczyny . moim skromnym zdaniem niektóre wypowiedzi są smieszne ale piszemy tu po to zeby sobie pomagac i rozwiać wątpliwości . Smiech wtedy u was jak was to nie dotyczy tak nie mozna ...!! Mam pytanie w lipcu spóxnił mi sie okres "troche" no i zrobiłam testy 3 negatywne wyszly . teraz znowu mi sie spóźnia ... ale dodam ze nie współzyłam . czy mam sie czego obawiac ?fakt ze zabawialismy sie troche ale wszystko było ok :) prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam o tym myślec
dziewczyny wiem ze sporo czasu minęlo ale teraz to ja mam ten problem.. i co jak to wszystko sie skonczylo? napiszcie jak jakims cudem wejdziecie na tą stronę . bardzo proszę o opd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trumbalaga
Jeśli on miał majtki, a ja nie, był udawany stosunek bez wytrysku to czy możliwie jest zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzuś19
Dziewczyny mam problem. Tydz temu miałam dni płodne nie wspolzylam ale u mojego chlopaka doszlo do wytrysku i wtedy dotknal mnie pare razy penisem niby mialam na sobie majtki ale koronkowe. A teraz mam ok 10 dni do okresu a juz zaczyna mnie bolec brzuch, tzn czuje takie dziwne klucie w okolicy jajnikow, bola mnie troche piersi. Czy to oznaka,ze zaszlam w ciaze? Nigdy nie bolal mnie brzuch tak wczesnie. Dodam,ze moj bol nie jest tak silny jak przed @ ale caly czas cos czuje. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie pilne
Dziśiaj Ruchałem Dziewczyne w Dupe i możliwe ze doszło coś z majtek do pochwy? Bo jeste Troche młody i mam ryse w głowie i się martwie Odp na Moje GG.40663490?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipoloronto
ej, zaraz sie zwale ze strachu. mogly przejsc przes 2 pary spodni i 2 pary majtek? bo spuscilem sie jak na mnie lezala . prosze o odp bo panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak mial wytrysk tzn poczatki kiedy bawilam sie jego penisem no wiec sperme mialam na rekach, kiedy sie to skonczylo to dotykalam sie to rekach po spodniach jego bluzie ogl to bylo na powietrzu, potem kiedy robilam siku dotknelam sie ta reka do pochwy, czy to mozliwe ze przez takie cos zlaszlabym w ciaze?:))) prosze o sensowne odp poprostu soe troche boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjkfjkfujfjf
Błagam was, przeczytajcie sobie na serwisie "ponton" o tym, czy przenikają czy nie. otóż NIE, bo znajdują się w zawiesinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wraz z chlopakiem uprawialismy tzw seks przez ubranie. Oboje bylismy zawsze w bieliznie i spodniach. Mialam tez wkladke higieniczna. Nie wiem czy doszlo do wytrysku, nigdy nie zauwazylam by jakiekolkwiek ciuchy przemokly. Od takich sytuacji minelo juz okolo 1;5 miesiaca. Mialam jednen okres. Jakis tydzien po nim zauwazylam zaokraglone podbrzusze. Utrzymuje sie ono do tego momentu. Drugi okres rowniez dostalam z lekkim opoznieniem. Zaczynam swirowac, ze jestem w ciazy. Czy moglo do tego dojsc? Do zaplodnienia przez ubranie nieswiadomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemnik to dzielny rycerz i zawsze zdobywa macicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki terminatory przesiąkające przez majtki, tego jeszcze nie było. Czy niektórzy poważnie nie wiedzą, jak dochodzi do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależyto od majtek ,jak masz koronkowe stringi to napewno.Nie chodzisz w babcinych barchamkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×