Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona1980

Sex - dwie kobiety w łóżku...

Polecane posty

Gość ona1980

Hej wszytskim! Jestem heteroseksualna kobietą, ale od jakiegos czasu caly czas mam ochote sprobowac czegoś innego. Myślę tu o sexie z kobietą (nawet wiem konkretnie jaką). Co myślicie na ten temat? Macie takie doświadczenia? Jeśli tak doradźcie, opowiedzcie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dlaczegoby nie. Moze facet sie przylaczy . Ps Napalona jak ci minal dzien po wczorajczym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1981
witam :) ja również o tym bardzo intensywnie myślę. na razie tylko myślę, ale kto wie... wakacje się zbliżają i ona1980 też się zbliża :) co to będzie? co to będzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1980
Hmmm... ciekawe czy trafi tu jakaś kobietka, która będzie miała doświadczenia i opowie conieco :) Bardzo jestem ciekawa jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1981
dokładnie! poszukiwana kobitka z doświadczeniem w tej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1980
ona1981 -> ja myślę, że będzie gorąco!! Byle do sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona wow strasznie sie ciesze. Ja wczoraj po pracy od razu do domu,takze nie bylo rewelacji. No ale jak ty troszke sie pobawilas to naprawde nic tylko sie cieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golas
Witam Miłe Panie! Gorąco was do tego zachęcam.Miałem koleżanki hetero itak jak wy były bardzo tego ciekawe,poszły ze sobą do łóżka i odkryły przed sobą fantastyczny świat erotyczny,a do tego że są Bi.Może z wami będzie podobnie? Skoro macie takie nietypowe pragnienia jako niby heteryczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1981
"niby heteryczki" bo w sumie nie wiemy jak bedzie i co bedzie. nie wiemy czy nam sie spodoba, wiec na razie ejstesmy heteryczki a nie bi. ale taaaaaaaaaaaak strasznie nas "ciekawi" ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o seks z kobieta bardzo chcialabym sprobowac, ale nie moglabym tego robic z kolezanka.. musialaby to byc taka troche obca osoba i oczywiscie powinna dzialac na mnie wizualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakim filmie bylas jesli mozna wiedziec. Ps zalozycielce topicu chcialbym poiedziec przepraszam bo gadamy na temat,ale wiesz Napalona mnie po prostu zaciekawila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli o mnie chodzi to po prostu czsami snie po nocach za seksem z dwoma kobietami,no ale orginalny to ja nie jestem wiekszosc facetow o tym marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1981
Poulo i napalona dziewczynka - a moze tak nie tutaj prywatne rozmowy?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona nie chce nic sugerowac,ale czy masz ochote na chwileczke zapomnienia:). Jesli nie to ok zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golas
Spróbujcie zrobić to z doświadczonymi lesbijkami,pełno ich się ogłasza.Zresztą same możecie się ze sobą umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1981
Poulo - mow, ale w temacie :) chociaz kobietka nie ejstes, a my chcialysmy zdanie kobiet poznac, ktore tego juz doswiadczyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1980
No własnie myślimy o sexie ze sobą. Spotkamy się w sierpniu..... dopiero.... Myslimy o tym juz od daaawna i gadamy wirtualnie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golas
Moje koleżanki Bi zgodnie twierdzą że sex między kobietami jest dużo przyjemniejszy niż z mężczyznami,przede wszystkim dlatego,że doskonale znają swoje strefy erogenne oraz są zdecydowanie delikatniejsze.Przy tym wnoszą w sex dużo więcej uczucia. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1981
golas, skoro tak jest jak mowisz, to niech ten sierpien bedzie JUZ! ale co bedzie jak nam sie za bardzo spodoba... wydamy majatek na dojazdy, bo mieszkamy baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo daleko od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golas
To proste Każda z was z bagażem doświadczeń wróci do siebie i rozpocznie łowy na własnym podwórku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_less_nie_bi
Obecnie od kilku lat jestem z facetem, ale jeszcze w liceum miałąm przygodę z dziewczynką. Potrafiłysmy się piescic godzinami. Byłam wtedy dziewicą i to ona wprowadziła mnie w swiat seksu, nie mezczyzna. Potem mialam swojego pierwszego mezczyzne (moja pierwsza wielka milosc) i to z nim przezylam swoj pierwszy raz. Od tamtej pory ciagnie mnie tylko do plci brzydkiej... :) Dziewczyny sa inne w tych sprawach, bardziej delikatne. Przyjemnie to wspominam, choc z biegiem lat moje upodobania zmienily sie nieco i w tej chwili wole brutalny seks z moim obecnym Panem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golas
Ja brutalności nie znoszę,ale dla każdego coś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×