Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_NODI_19

Grzywki-dziewczyny z grzywkami zapraszam

Polecane posty

Dziewczyny jak dbacie o swoje grzywki?Jak je modelujecie jakich używacie produktów, jakie macie grzywki? Ja nie wiem co zrobic żeby moja nie była taka \"niesforna\" bo jak jest wiatr to tragedia. Ale nieraz widzialam dziewczyny którym sie grzywki \"trzymaja w ryzach\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołaczam się
do pytania, bo ja to już niewiem co mam robić, jak narazie postanowiłam nigdy więcej grywki i zapuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efef
ja najiper myje glowe nafta i zoltkiem czymam to 20 minut potem nakladam mleczko prostujace znaczy przeciw puszeniu potem nakladam maske na prostowanie a potem jade prostownica to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to
ach tu jestes Efef...mozesz podac nazwe tej pasty na prostowanie o kitorej wspomnialas na forum o mokrych wlosach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNNA_____________
czesc ja chce sobie zrobić grzywke i niemoge sie zdecydowac bo niewiem czy bedzie mi w niej dobrze a wy jak sie na to przygotowalyscie heh moze opiszecie mi swoją twarz ja niemam okrągłeś bardziej podużną szczuplejszą ale nie chudą i niemam wysokiego czoła ani niskiego doradzcie mi bo mi sie podoba grzywka i chciałabym sobie sprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cos powiem
ja jak mam mokre wlosy to susze grzywke na taiej duzej szczotce, potem jade troche delikatnie prostownica i nakladam czasem wosku albo lakier do wlosow. :) mam ja na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci cos powiem
duzo osob tak mowi, ale ja nie wiem jakism cudem prostujac wlosy od prawie 2 lat mam je nadal grube i mocne, i to taka zwykla prostownica za 30 zl z bazarku... cierpia na tym tylko troche moje koncowki, ale z odzywek uzywam tylko henna wax jako wosk na cieplo (jest extra) i jakies szampony w miare dobrych firm, tzn gliss kur, l'oreal, avon, czasem fructis albo cos w tym stylu no i czasami farbuje szamponetkami i jakos nie narzekam na zniszczone wlosy:) aha i serio to prostuje co 3-4 dni, po kazdym myciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie tylko grzywke sama skracam bo tak to za czesto bym musiała do fryzjera latac...a co do prostownic to widziałam w katalogu avonu takie cos jak szczotka prostująca, myslicie ze sie nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odśniezam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samilka
no wlasnie ja tez bym sbie chciala zrobic grzywke ale nie wiem bo musialabym codziennie ja myc i prostowac bo nie am prostych wloskow a wlasnie od grzywki wyskakuja pryszcze chyba tak slyszala...:( ale strasznie mi sie podobaja grzywki:( i podobno faceci nie lubia jak dziewczyna ma grzywke :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guka...
boshe laski co mam zrobić??!! mam troche kręcone włosy i oczywiście ścianiowane i od jakiegoś czasu mysle o zrobieniu sobie takiej prostej krzywki... mam juz grzywke ale tak na bok troche dłuższą... wiem że bede musiała tą grzywke modelowac i w ogóle... ale mam straszny dylemat czy sie skusić... czy nie...:( POMÓŻCIE PLEASE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZRÓB SOBIE TĄ GRZYWKĘ
wydaje mi się,ze będziesz fajnie w niej wygladala:-)Jak Ci się nie spodoba to zawsze możesz upinac grzywke spinami dopóki nie odrośnie.Jednak nie przekonasz sięjak w niej wyglądasz dopóki jej nie zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terla
Dziewczyny, ja sie tak zastanawiam. Mam grzywke tak troche na bok i mam proste i grube wlosy - czy wtedy grzywke powinna byc wycieniowana? Ja nie mam i ona jest taka 'dziwna' wychodza mi czasem wloski ze spodu:o A jak Wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evlenka
Ja mialam grzyweczke prosta i dluga(siegala niemal brwi)-zaj..efekt, mowie Wam kobietki:)Tez mialam ogromny dylemat czy zrobic aaa..bo to takie odwazne..tego smego.Mysle ze pasuja prawie kazdemu.Teraz dla zmiany mam na bok ale to inna bajka..:)Ale tez siuper jest!!!!POLECAM GORACO WSZELKIE EKSPERYMENTA ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TERLA evlenka
Wiesz domyslam sie ze skoro nie masz kreconych wlosow, to ich nie prostujesz,a prostownica wlasnie wygladza i zmniejsza objetosc wlosow i grzywka wyglada efektowniej.Mysle wiec ze aby Twoja nie wygladala "ciezko", powinnas ja wycieniowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta266
jak obcinać długie grzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arty
ja już z 6lat mam grzywkę włosów prostych nie mam i namęczyć się musze żeby ją ulożyć,ale warto bo wysokie czułko mam i mi je kryje:) i nie prawda,że faceci nie lubią grzywek..baaardzo lubią:P do NADi-tej suszarko-szczotki nie kupuj do kitu są takie rzeczy,na rozbestwioną grzywke najlepsza jest prostownica wystarczą dobre kremy do prostowania(np.l'oreal studio) i włosom nic nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terla
do evlenka - dzieki, własnie dziś sobie ją w koncu wycieniowałam i jest o wiele lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie grzywkę dwa tygodnie temu, taką krótszą, do polowy czoła. Co ja miałam z nią cyrków żeby leżała równiuteńko i nie rozlazila się na boki (cale życie nosiłam włosy z przedziałkiem na środku glowy, więc włosy przyzwyczajone do tej \"pozycji\")... Jako że mam strasznie niesforne z natury włosy kupiłam sobie piankę Schwarzkopfa Taft3Weather super mocną (ta granatowa), nakladam na grzywkę, przyczesuję na gładko taką mokrą od tej pianki a gdy już podeschnie, rozczesuję i po kłopocie. Grzywka elegancko, równiutko leży, jest puszysta, wygląda naturalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOGA
ja codziennie prostuje grzywkę rano:) i zawsze mi się ładnie trzyma;) a co zniszczonych włosów to nie mam takiego problemu prostuje grzywkę codziennie od jakiegoś roku i nadal mam niezniszczone włoski... nawet nie muszę niczego nakładać na nie aby mi sie nie zniszczały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerka
hej dziewczyny,ja mam grzywke i tez prostuje i jak narazie nie sa az tak zniszczone,ale wale duzo odzywki gdy myje wlosy do wlosow zniszczonych. Musze myc wlosy codziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie \"grzywkomanki\" :-) ja jestem posiadaczką tzw. \"grzywki na garnek\" ;-) czyli długiej, mniej więcej do brwi i obciętej na prosto, lekko wycieniowanej na końcach. (co ułatwia zdecydowanie jej układanie!). moje włosy są raczej podatne na różnego rodzaju skręty (niestety) więc je prostuje prostownicą. wydaję mi się, że grzywki fenomenalnie pasują do dziewczyn, kobiet o wysokich czołach, zdecydowanie odradzam je paniom które mają tzw. niskie czoło... a osobiście uwielbiam zmiany jeśli chodzi o moją grzywkę. raz zaczesuję ją na bok, innym razem zupełnie na prosto, jeszcze przy innej okazji podpinam zupełnie w górę grzywkę spinką i ciągle moi znajomi mają wrażenie, że byłam u fryzjera i zmieniłam obcięcie ;-) poza tym faceci ( a przynajmniej mój ) uwielbiają grzywki bo są bardzo kobiece, efektowne, wręcz dodają uroku, nawet odejmują lat i potrafią niesamowicie wymodelować rysy twarzy! ;-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaana
WITAM WSZYSTKIE PANNY Z GRZYWKAMI :) Ja swoja nosze od kliku lat i ja uwielbiam! Jak czesto przycinacie grzywke? Ja mniej wiecej co 2-3 tyg, za kazdym razem scinam ja inaczej, raz na prosto, raz na skos.. Mala niby zmiana, ale juz sie wyglada inaczej! Mam pytanko - co zrobic, jesli szybko wlosy mi sie przetluszczaja? Myje je codziennie, no i czasem wieczorem juz sie troche zaczynaja wlosy "sklejac".. Najgorzej jest na imprezie, bo uwielbiam tanczyc, no i czasem juz w polowie imprezy grzywka prezentuje sie fatalnie, bo jest posklejona od potu :( Moze po prostu przy mojej cerze tlustej grzywka nie jest wskazana, ale ja nie mam zamiaru z niej zrezygnowac ! Macie jakies wskazowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailulina
Tez mialam problem z grzywka. Zawsze mam jak czuje ze trzeba cos zmienic wtedy sie biore za grzywke.Wpienilam sie ostatnio i upitolilam 2cm ;D i jest teraz sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailulina
Aha!! Mam cere tradzikowa , wszyscy mi powtarzali ze pod grzywka sie beda nieladne rzeczy robily ale to nie jest prawda!! Lepiej sluchac wlasnego glosu wewnetrznego niz dobrych rad glupich ciotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cascada
Ja też chcę sobie zrobic grzywkę..pomożecie? mam wysokie czoło, ale okrągłą twarz i nie wiem jaka by mi pasowała:( i chciałabym żeby powiększała oczy, ale nie wiem czy jedno ścięcie zrobi to wszystko na raz i boję się, że zaraz koleżanki będą gadac, że ładniej było mi z grzywką na bok(bo taką mam) i się załamię:p piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailulina
Ja nie mam za to owalnej twarzy tylko taka kanciatą:)Kiedys obcielam sobie rowno nie strzępiąc tylko tak jak laleczki maja japonskie bo zawsze mi sie takie cos podobalo.. i sie okazalo ze postarzylo mnie strasznie! Teraz mam grzywke lagodnie opadajaca na prawe oko i jest ok. Sama obcinalam:) Cuz tak to jest ze jesli sie chce samemu to trzeba poprobowac na sobie.Wlosy i tak odrosną. To co nam sie podoba w gazecie nie zawsze musi pasowac nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×