Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_NODI_19

Grzywki-dziewczyny z grzywkami zapraszam

Polecane posty

Gość fajny temat...
:D bede tu zagladac, bo tez nosze od paru dobrych lat grzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa12346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa12346
ja zawsze miałam grzywke. mam średnie czoło. czy myślicie ze moglabym ja sobie zapuscic i dac na boki bo tak mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasta
ja tez mam bardzo niesforna grzywke, dlatego ciedziennie ją prostuję. I jakos strasznie mi to nie zniszyło włosów (oczywiście codziennie prostuj tylko grzywke) jeszcze do niedawna miałam prost a teraz scięłam sobie "na ukos" i też jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerka
hej dziewczyny,tez mi sie strasznie czolo tlusci,ale wlosy musze myc codziennie wiec jakos daje rade. Grzywka szybko odrasta i ja sama sobie ja przycinam,bo jakbym miala non stop latac do fryzjera to bym zbankrutowala,kupilam sobie w sklepie kosmetycznym taka brzytwe firmy Tempera i idzie to bardzo latwo,naprawde,mowie wam,bo ja jestem kompletnym beztalenciem jesli chodzi o wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwweroni
ja zrobiłam sobie grzywke i strasznie żałuje... na początku mi sie podobało, ale ona mi nie dość, że przeszkadza bo strasznie szybko odrasta to jeszcze przestałam sie sobie w niej calkowiecie podobac;/ co ja mam z nia zrobic zanim odrosnie? zaczesalam ja na bok, ale troche dziwnie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie D
Siema :D :)) Sama sobie scinam wloski :)) Jakis miesiac temu wycieniowalam wloski i calkiem dobrze mi to wyszlo :D. Wczoraj mnie wzielo na grzywke.... wiec wzielam nozyczki fryzjerskie i ciachnelam :). Grzywka pasuje Kazdemu wiec odwagi dziewczyny!!!! Jesli hccecie zobaczyc moja grzywke to piszecia na moj adres mailowy lub Gadu-Gdau: 8980793. doradze, pomoge. Wiele moioch kolazanekj scinalam i z tego co mowily sa zadowolone :)) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwa
a jak jest potem...??? tzn. dokładnie chodzi o to czy nie robią Wam się pryszcze i jakieś wysypki, bo ja sie strasznie tego boje, a słyszałam, ze może sie bardzo pogorszyć czoło przez grzywkę... co o tym sądzicie macie jakiś problem z tym...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UnQuEsTiOnAbLe__
Też chcę sobie sprawić grzywkę, ale nie mogę się zdecydować jaką . Czy wycieniowaną czy prostą ?. ;D Sama nie wiem... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka0989
Elo, mam taki problem, we wakacje zrobiłam sobie grzywke (sama) byłam u fryzjerki i ona zrobiła mi na bok a w domu przełozyłam ja na srodek i srasznie mi sie podobało, tylko ze teraz mam ja prosta a wtedy mialam fajnie postrzepiona, nierowna, jak mam ja obciac zeby była taka postrzepiona?? Słyszłam ze trzeba skrecic pasemko włosow i wtedy przyciac, pleas odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina-lucka
Hej ! Mam grzywkę na prawą stronę i mam dylemat, aby zrobić ją sobie na prostą, chodź mam kręcone włosy. Mam piankę Schwarzkopfa i włosy kręcą mi się po niej jeszcze bardziej :(. Za to, aby tą grzywkę wyprostować spinam ją na noc spinką do góry :). To naprawdę pomaga !!! Piszcie czy obciąć ja na prostą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja mozna powiedziec, urodzilam sie z grzywka, bo od urodzenia mam na czole t.zw. wichor, czyli pasemko, ktore po prostu idzie na bok i nie uklada sie w przedzialek prosty. Obecnie mam grzywke Emo, czyli czarna, dluga, ciezka, pocieniowana na ile sie da, spadajaca na lewe oko. Wlosy mam czarne, przedluzone na tissage, czyli metoda doszywania tasmy wlosow Remy do poziomo zaplecionych warkoczykow z tylu glowy. Moja ciocia jest po takim szkoleniu w Szkole kostmetycznej, moja mama jest fryzjerka, wiec nie mam problemow. Aktualnie kolorek mam czarny z pojedynczymi pasmami bardzo ciemnego fioletu i 4-5 cieniutkimi pasemkami w kolorze jasny blond. Do stylizacji uzywam lakieru Taft czarnego, odrobine zelu Taft niebieskiego. I wosk Welli, ktory kiedys wygralam w drogerii po zakupie kosmetykow, komputer wylosowal moj paragon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek.
ale wy macie problemy,bierecie nożyczki i ciach....po strachu,najpierw zróbcie sobie prostą,a później idzcie na całosć,i róbcie ja krótka,za brwi,krzywa na bok,na trójkat,wucieniowaną,połączoną z włosami....;> przesyłam mordercze całuski;> ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMÓŻCIE MI PLISS
Cześć! Mam pytanie co mam zrobić i prosze o najszybszą pomoc: mam kręconne włoski tak do piersi mam kręconą grzywke do brwi ale ją codziennie myje i prostuje.Robię to tak: jak rano wstaje to myje ją potem daje szampon z nivea lub z avonu potem myje ,susze i jescze raz myje i szusze , i prostuje ;) moim zdaniem za dużo roboty..... Chciałabym mioeć grzywke na bok już sprawdzałam bo wdziełam ztyłu włosy tak bardziej z boczku no i bmbowa laska ze mnie była no ale nie wiem jak mam zrobić bobo chce mieć tą grzywke tak ze ona bedzie taka długa że moge dać ją za ucho no ale chyba bede musiała poczekać...Tylko że nie chce żeby w czasie rośniecia mojej grzywki wpadała mi do oczu a zapinac do tyłu nie chce bo zdarza mi się gdzieś tam 1 pryszcz ktory zawsze popsuje i nie moge dać grzywki do tyłu a maskować go nie chce bo to bedzie widać bo te wszystkie preparaty sa ciemne a ja jestem blada jak trup....a tak wogule to co myslicie o wycieniowaniu włosków? chciałabym mieć takie włosy: http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura19106.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi1990
Grzywki są fajne. szczególnie te proste i długieee (mam taką), wyglądają świetnie do rozpuszczonych włosów i do spiętych. Grzywki nie pasują wszystkim, wydaje mi się że dziewczyny które mają niskie czoła powinny mieć grzywki. :D Lubie grzywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi1990
najlepiej obcinać grzywkę nożyczkami do cieniowania, ale to oczywiście jak się chce postrzępioną, albo tez można zwykłymi nożyczkami tyle że bieżemy je pionowo i strzępimy, wypróbowane, zawsze wychodzi świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki problem z grzywką
Ja to ma dopiero wielki problem.Mam prostą grzywkę,ale niestety zostaje ona podniesiona do góry, przez drugą grzywkę. która mi wyrasta zasłonięta tamtą grzywką.Nie wiem co robić, czy mam to cały czas golić(tą wyrastającą)?Tak mi fryzjerka spieprzyła włosy, super i co ja teraz zrobie?Tragedia!Pomocy!Piszcie na e-maila, albo na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego golić? nie możesz tego jakoś wygładzić? "przykleić", zeby nie odstawała? jeśli będziesz to golić, to się problemu nie pozbędziesz, bo co kilka dni i tak będzie odstawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzywkaa.
Siemka.;d Maam od kilku lat grzywke raz na bok raz na prosto i nie wiem jak mi jest lepiej... Akurat teraz mam na bok, ale jutro mam zamiar iśc do fryzjera i ciachnąć sobie na prosto. Obiecałam sobie, że zapuszczę troche grzywkę na bok, ale zawsze gdy jest ona na bok chce na prosto i odwrotnie.;/ Już sama nie wiem. Znajomi mówią, że i tak mi dobrze i tak więc... Jaka grzywka wam się bardziej podoba, do prostych włosów, ciemny blond, średniej długośći. Mam średnie czoło i troche owalną twarz... Zależy mi, aby grzywka przykrywała mi pryszcze na czole.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcika
nakladanie odrzyew typu ze sklepu to tylko daje efekt zewnetrzny ze wlosy sa super nalepiej stosowac maska a co do grzywki to jak sie komu podoba wiadomo kwestia przyzwyczajenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artysta_romantyk
ach coz ja bym dąl by poznąc taką filigranowa szczupła kobietke z długimi lsniacymi włosami posiadająca koniecznie długa prostą rowno scieta grzyweczke, ech marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelka26
Fryzjera zrobiła mi grzywkę na ukos na poczatku grzywki mam długie włosy a na drugiej krótkie grzywkę na ukos mam pierwszy raz muszę używać prostownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ;)
Ja mam grzywkę na bok 2 lata i jestem z niej bardzo zadowolona. Po umyciu włosów spryskuję je odżywką ułatwiającą rozczesywanie i jest to Mr's Potter's bez spłukiwania i rozczesuje układając je na mokro grzywkę zaczesuke do przodu i lekko podsuszam później nakładam piankę stulizującą Nivea styling mousse diamond gloss extra strong i to modeluje moje włosy suche je do sucha grzywkę zaczesując ja bok i jest super polecam naprawde warto zaryzykować! Jednak grzywka też ma swoje humorki i czasem nie chce sie ułożyć wtedy ją prostuje prostownicą taką za 20 zł z super marketu ;) Nie niszczy mi włosów bo zawsze mam i miałam grube i mocne włosy. Ja prostuję bez ochrony. Więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taa nowa
Mi mama dzisiaj zrobiła a nie jest fryzjerką i pasuje mi i dobrze ją obcięła SZACUN DLA MOJEJ MAMUSI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×