Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Produkty,którymi możesz sie objadac do woli i nie tyc

Polecane posty

Mam nadzieje,ze nie ma takiego tematu,a mysle ze wiele osob moze byc zainteresowanych. Na poczatek ja zaczne skromniutko,bo sama sie chce czegos dowiedziec:) -warzywa -jogurty light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Seler naciowa - potrzebuje do spalenia więcej enrgii niż sama dostarcza więc nie tylko nie tuczy, ale i odchudza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi jogurtami to nie byłabym taka pewna... A może ktoś wie jak jest z kefirem i chipsami bananowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dobre doswiadczenia z jogurtami i polecam,piszac light mam na mysli te .ktore zarowno maja 0% cukru jak i 0% tluszczu ! bo czasem jest zamiennie,trzeba czytac dokladnie opakowania..mam nadzieje,ze sie nie myle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie co do warzyw...nie wszystkie mozna jesc bezkarnie bo np ziemniaki czy kukurydza, straczkowe maja duzo skrobi i sa kaloryczne w porownaniu np z ogorkami, pomidorami salata kalafiorem ogolnie takimi warzywami ktore maja duzo wody a malo weglowodanow i jeszcze kwestia tego co kto ma na mysli mowiac OBJADAC moje typy to: ogorki pomidory salata rzodkiewka kalafior brokuly fasolka szparagowa truskawki jagody grejpfruty melony arbuzy dynia dlugo dlugo nic i ... jablka marchewka seler chuda maslanka wszelkie herbatki moze nie sa bardzo nisko kalroyczne ale sa zdrowe, bardzo zapychaja i nie da sie zjesc za duzo- twarog i jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaa
chipsy bananowe o ile sie nei myle sa bardzo kaloryczne jako ze same banany sa a te czipsy sa chyba jeszcze do tego wszystkiego smazone- kiedys znalazlam w szafce jednego zblakanego czipsa i smierdzial starym tluszczem blee :( a moze sie myle...nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgog
Owoce suszone z jogurtami kazano mi jeść w celu przytycia. Po jogurtach zawsze tyję, więc musze jeść, mimo że nie lubię. Ale sam jogurt naturalny bez dodatków miodu czy cukru lub słodkich owoców na pewno nie tuczy. No chyba że popija się nim posiłki zamiast wody czy herbaty ;-) bllee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do warzyw to rzeczywiscie ziemniaki i straczkowesa bardziej kaloryczne,ale poza tym chyba wszystkie sa wskazane... ciesze sie,ze topic sie rozwija:) zalezy mi przede wszytskim na produktach ogolnie dostepnych i szczerze mowiac \" nie warzywach\",bo o tych powszechnie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqq
kapusta kiszona-ja lubie ten smak wiec podjadanie wlasnie kapusty jest dla mnie super. I po kapuscie sie chudnie-sprawdzilam! i duuuzo wody:) kalafior ogorki marchew to rowniez czesto jadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
-grejfruty -jabłka -brokuły, -kalafior, -pomidory, -woda z cytryną, -sałata, -marchew, -kisilek z siemia lnianego...i jeszcze troszke pewno by sie uzbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopikatru
Wszystko ma jakies kalorie, ja podjadam surówkę z kiszonej kapusty. Bo lubie i mam teraz na to ochotę, natomiast bardzo sceptycznie podchodze do produktów typu light.Wiem, ze z nimi jest cos nie tak. Jak juz mam zjesc to kupuje normalny jogurt lub kefir, albo maślanka, zadnego chemicznego dziwadła nie bede jadła, i to w trosce o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można się objadać
selerem naciowym-wyjaśnijcie ,bo mnie to intryguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o no właśnie
przecież seler naciowy to straszne świństwo w smaku oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek jest
malokaloryczny,100gram -60kcal;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydietowana
nie \"tuczy\" : surowa marchewka, owoce mało słodkie (wiśnie, porzeczki, aronia, morele ale tylko suszone, truskawki, cytryna, kiwi, warzywa : pomidory, ogórki, rzodkiewka, sałata, cebula czosnek, por, seler, brokuły, kalafiory, wszystkie kapusty, makaron ale z mąki durum, ryż dziki lub basmaty ostatecznie paraboliczny, mleko chude, jogurty bez cukru z małą zawartością tłuszczu sery żółte pod warunkiem że spożywane z warzywami, lub same sery pleśniowe jak wyżej, ryby, mięso, gotowane lub grilowane - drób bez skóry herbata, kawa, bez cukru, zielona i czerwona herbata czerwone wino, oczywiście z umiarem :) a wszystko zależy od tego co z czym sie je i w jakich ilosciach (warzywa smażone mimo że surowe niekaloryczne- smażone są jak bomba kaloryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierozumiem dlaczego smazone warzywa niby sa bomba kaloryczna! przeciez to caly czas te same warzywa tylko +lyzka oleju.....mozesz mi to wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeeeeeeeee
wszystko co light to fuj jogurty tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaaa ;p
a wie ktoś może jakie produkty można jeść i nie obawiać się że pójdzie w tyłek? chciałabym troszkę schudnąć z tyłka tym bardziej że zbliża się wiosna. Wiadomo zacznie się nosić spodenki, spódniczki i trzeba jakoś wyglądać. (mam 18 lat) a może macie jakieś sprawdzone sposoby żeby schudnąć z tyłka i ud. w talii jestem szczupła, a biodra szerokie. nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akante
Bierz poprawę na to co ludzie tutaj piszą...Uważaj też na te wszystkie lighty, na forach dietetycznych często je odradzają. Wybieraj jogurty i serki naturalne, nie zawierające E (a jak już musisz przekąsić coś słodkiego to polecam jakiś serek (np. Bieluch, bo zdrowy) owocowy - ale przed zakupem czytaj etykiety i nie wybieraj tych z uzupełniaczami!). Dodatkowo, pij dużo wody, jedz dużo warzyw i owoców i, co najważniejsze, RUSZAJ SIĘ! Ostatnio polubiłam na FB fan page instruktorki fitness (ewa chodakowska) i kobieta wrzuca takie fajne zestawy ćwiczen i tak motywuje swoimi postami, że człowiekowi aż chce się ruszać! Bo pamiętaj, samą dietą nic nie zdzaiałasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lirka1
Roznosci w zyciu probowalam i stwierdzam, ze powinno sie wyeliminowac slowoDIETA jesli chcemy schudnac a zastapic je okresleniem: PORY POSILKOW (np. Godziny: 8, 10.30, 13, 15.30, 18). Przekonalam sie, ze najskuteczniejszy sposob na zgubienie wagii to rozsadne odzywianie-czyli ograniczyc do minimum ziemniaki, pieczywo itp. Jesc niewielkie ilosci glównych posilkow. N'a drugie sniadanie jakis owoc lub warzywko (np seler, rzodkiewka). N'a podwieczorek np kostka czekolady jak lubimy lub np jogurt . No i NIE PODJADAC!!!!'!!!!!!!! To najwazniejsze. Nie gotowac tlusto, nie objadac sie, nie dojadac-wystarczy tego sie trzymac a schudniemy-powoli ale schudniemy i nie przytyjemy.a jesli do tego bedziemy jesc potrawy od ktorych sie chudnie to efekt bedzie szybszy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten seler naciowy na surowo? bo jak kiedys sprobowalam to byl gorzkawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×