Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikikiikiiiii

tylozgiecie macicy

Polecane posty

Gość kikikiikiiiii

dziewzyny jak sobie z tym radzicie? bo u mnie jedyna pozycja w ktorej facet moze we mnie wejsc to na tzw lyzeczki od tylu, o misjonarskiej moge tylko pomazyc, na jezdzca jeszcze nie probowalam, napiszcie czy bedzie sie dalo, prosze, pomozcie. Czy to mozna jakos zlikwidowac? np hirurgicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spróbuj takiej...
pozycji, że ty trzymasz się nogami żyrandolu, a on skacząc z taboretu próbuje w Ciebie wejść.....jeśli nie uda wam się za 150 razem to powinnaś pójść z tym do lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie ma tyłozgięcia
tylko szyjka macicy. To po pierwsze. Wyprostuje sie po porodzie. Nigdy nie słyszałam, żeby z tego powodu nie można było się normalnie kochać... Co najwyżej problem z zajściem w ciążę może być i stad taka pozycja, aby łatwiej plemniki sie dostały. A skąd w ogóle wiadomość o tym tyłozgięciu? Lekarz stwierdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do macica nie ma tył....
Właśnie macica moze być w tyłozgięciu i niekoniecznie po porodzie to minie.Ale to nie ma żadnego znaczenia przy stosunku,do tego potrzebna jest pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiikiiiii
to jak myslicie czym to jest spowodowane? lekasz to swierdzil oczywiscie, tzn wspomnial tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest to spowodowane tym....
że prawdopodobnie masz przodozgięcie mózgu a...tyłozgięcie macicy jest tego następstwem .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To....
se kup konia...najlepiej kucyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiikiiiii
dziekuje za glupie odpowiedzi i podszywanie sie pod moj nick, widze ze nie mozna o nic zapytac na tym forum bo wszystkie tematy sa tak traktowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica nie ma tyłozgięcia
dlaczego uważasz, że odpowiedzi są głupie??? Jeśli uważasz, że prawda jest głupia, to nic na to nie poradzę. A jeśli nie chcesz, aby się podszywano pod ciebie, to zarezerwuj sobie nick. Zresztą idz do ginekologa i on powie ci to samo co ja. Tyłozgięcie nie ma nic wspolnego z pozycjami podczas seksu. Musi byc inna przyczyna. I lekarz ci ja wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzejmuj sie
możesz korzystać ze wszystkich pozycji a jak króras zaboli to ja zmień i nie bój sie bo jak bedziesz o tym myślała to wszystkie cie beda bolały... do kogoś wyżej po porodzie to nie przechodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiikiiiii
dziekuje "nie przejmuj się" widze ze ktos tu sie zna na rzeczy a nie probuje sie wymadrzac. Nie zmyslilam sobie tego, pytanie bylo skierowane do kobiet z tym problemem, bo wiem ze takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaaaaaa
To dziwne ja też to mam a w seksie zupełnie mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
ja tez to mam ale nie przeszkadza w seksie lecz moze przeszkodzi w zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie prostuje się
po porodzie bo ja dalej to mam i jeszcze bardziej nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggi
ja mam tyłozgięcie macicy i jakoś mam problem z wielkim O w pozycji misjonarskiej,ale za to na jeźdzca jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam tyłozgięcie macicy i do tego małą macice 7,1x3,0 cos takiego ale wiadomo po porodzie sie powieksza lekarz powiedzial ze oczywiscie beda problemy z zajciem w ciązke i mogą być czeste poronienia!! Moja mama ma to samo(zreszta po niej to odziedziczylam) i nie miala z porodem zadnych problemow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie nic sie nie zmienia!! pytalam ostatnio mojego wykładowce o to:) a on jest ginekologiem poprostu jestesmy wyróznione tak ma tylko 25% kobiet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupie jesteście
racja po porodzxie nic sie nie zmienia, tyłozgiręcie jest macicy a nie jej szyjki i tak nazywają je lekarze i proble przy współżyciu tez bywa - ja na przykład nie mogę od tylca bo mnie do jasnej cholery normalnie BOLI - lekarz stwierdził, że to od tyłozgięcia się kurde znalazły pseudointeligentki :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczona........
Czym jest tyłozgięcie macicy? Tyłozgięcie macicy nie jest chorobą. Takie położenie tego organu może jednak wywoływać pewne dolegliwości, jak na przykład nieco bardziej bolesne miesiączki. Rodzaj i nasilenie dolegliwości zależą od stopnia i rodzaju tyłozgięcia. Nie wiadomo, dlaczego macica ustawia się w takim położeniu. Być może łączy się to z osłabieniem aparatu więzadłowego utrzymującego macicę w normalnej pozycji. Tyłozgięcie pojawia się czasem przy zbyt intensywnym wysiłku we wczesnym okresie po porodzie. Tyłozgięcie to anatomiczna odmiana położenia macicy i rzadko jest przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Zmiana położenia tyłozgiętej macicy W czasie badania ginekologicznego można ustawić tyłozgiętą macicę w normalnym położeniu. Jeżeli próba odprowadzenia macicy powoduje ból, a macica nie daje się odprowadzić, to znaczy, że jest to tyłozgięcie utrwalone. Ten rodzaj tyłozgięcia pojawia się zwykle po przebytych stanach zapalnych w obrębie miednicy mniejszej. Jednak zwykle po ustawieniu przez lekarza macicy w prawidłowym położeniu, wraca ona do tyłozgięcia, ale nie wywołuje to dolegliwości. Problemem może być utrwalone tyłozgięcie macicy. Może ono wywoływać bóle w okolicy krzyżowej, bolesne i obfite miesiączki, bóle podczas współżycia seksualnego, a czasem bolesne parcie na mocz i uczucie u Czy pojawią się problemy podczas ciąży? Podczas ciąży - w przypadku tyłozgięcia macicy - nie powinno wydarzyć się nic złego. Macica wraz z rozwojem płodu zacznie się powoli prostować, a ponieważ jest ruchoma, to niczego szczególnego kobieta wtedy nie poczuje. Po porodzie, aparat więzadłowy nie ulegnie w ciąży zmianom i macica znów ustawi się w tyłozgięciu, ale nie jest to stan patologiczny. Wentrofiksacja Zabieg operacyjny polega na przyszyciu macicy do przedniej ściany powlok brzusznych. Jest to metoda leczenia tyłozgięcia stosowana tylko w wyjątkowych wypadkach. Głównie wtedy, kiedy poza tyłozgięciem pojawia się także wypadanie macicy (przypadłość ta może się pojawić po wielu porodach, zwłaszcza jeżeli krocze nie zostało prawidłowo zszyte). dodam od siebie ze tylozgiecie wplywa na stosunki seksualne, ja np w kazdej pozycji czuje bol, tylko w niektorych pozycjach jest on mniejszy, a co do zabiegu to mij gin powiedzial mi ze jestem na taki zabieg za mloda, po takim zabiegu nie mozna miec dzieci (ciekawe jak zajsc jak kazdy stosunek to bol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×