Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość ściemiara wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściemniara wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka życzę
szybkiego powrotu do zdrowia!!! p.s. napisz coś więcej, co u Ciebie? Reszta towarzystwa też niech się odzywa...kolejka, a tak wogole, dewa....gdzie się podziałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie no...
ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no jestem, jestem, też zapierniczam i czasu brak he he ja znowu zmieniłam ginka - ma tak ok 60 lat, jeju jak dobrze mi się z nim rozmawia, siedziałam i niego ze 30 minut, kurczę jak z kumplem, no oczywiście tylko tyle, bo przystojny to on raczej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka222
Do Agatki:ta cala historia z ginem przypomina moją i wydaje mi się że niestety chodzi o tego samego gina.powiedz proszę chociaż w jakim miesiącu się urodzil,lub 2 imie.chce tylko siebie uspokoic czy nie spotykam się z tym samym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-neta
niewiem czym ty sie martwisz i tak już widział twoja cipke wiec masz już to z głowy teraz chce pewnie poznać twoje ja.Czy każdy ginekolog bierze od pacjetek nr.telefonu bo pierwszy raz sie z czymś takim spotykam?????IDZ NA CAŁOSC SPOTKAJ SIE Z NIM CO CI ZALERZY to co chciałby już widział pewnie mu już to zbrzydło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka222
Agato proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agata daj odpowiedź!!!!!! az mnie skręca z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkas
Agato dlaczego milczysz?????? wszyscy czekamy z niepokojem na Twoja odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaya odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalika
Niestety czas miaja,a Agata nie odzywa sie co z jej ukochanym ginkiem. Odezwij sie wszystkie czekamy z niecierpliwościa az sie odezwiesz. Prosze daj znak o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież w poprzednim
poście pisała, że jadą na wakacje od 1 do 15 sierpnia. Czytajcie co pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio śledziłam w zastępczo \"sex z ginekologiem\" i tak sieęzastanawiałam jak to jest, że ja od lat nie trafiłam na przystojnego i WOLNEGO ginekologa a tu czary mary i drugi topik z wyżej wspomnianym , na dodatek znowu zakochanym ideałem w roli głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio śledziłam w zastępczo \"sex z ginekologiem\" i tak sieęzastanawiałam jak to jest, że ja od lat nie trafiłam na przystojnego i WOLNEGO ginekologa a tu czary mary i drugi topik z wyżej wspomnianym , na dodatek znowu zakochanym ideałem w roli głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
żyję! witam kolejka 🖐️ i robie wielkie postepy w niemysleniu o moim giniu - ma zone i dziecko, i ja mam kogoś, nie bede tego wszystkiego mieszać, nie warto. cóż... kolejko.. bywa i tak ze czasami trzeba zachować rozsądek , ach! chociaz byłam na wizycie w lipcu i czarował mnie jak cholera, uśmiechem, oczętami;) ale .. silna jestem, prawda? hihihi pozdroo dziewczyny!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padadeszcz............
ja jestem nowa w tym watku. Ale napisze Wam, ze ja nie bylam twarda i napisalam dosc goracego sms do mojego ginia. Niestety nie odpowiedzial. Kolezanka mowi, ze to za powazny facet i nie bedzie odpisywal na sms bo moze sie bac, ze np maz jakiejsc laseczki do niego pisze bo czegos sie domysla i tylko czeka, zeby sie ginio odezwal i dostalby w mordke a co gorsza jaka fama mogla by sie rozejsc po miescie....Sama juz nie wiem co o tym myslec :) ehhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa
Witam ponownie :D Ale nabiłyście stron hohohoho :P padadeszcz- napiszę Ci, że wcale mu się nie dziwię, że nie odpisał - ryzykowne by to było. Ale odważna to ty jesteś ;) A ja choruję :O Po raz kolejny w tym roku. Szlag by to... Słaba coś jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa
Łączę się w bólu kolejko :O (też jadę na antybiotyku) Normalnie to by się człowiek do łóżka położył, wypocił.. a tak.. Od rana na nogach, na wpół zgięta biegam za jednym takim ;) Nie smęcę, bo nie wypada tutaj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talina
Niestety ja też mam podobny problem jak nie które z was. Zaczęło się nie winnie. Ginekolog do którego chodzę zaczął się dziwnie zachowywać. Stał się bardzo miły, zaczął ze mna rozmawiać o moim życiu prywatnym,następnie pokusil się o wysyłanie sms-ów. A na ostatniej wizycię powiedział że mam piękne oczy. To wszystko sprawiło że ciągle o nim myślę. Powiedzcie dziewczyny czy powinnam zrobić też jakiś krok?????Prosze pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczpada
hehehe- dziewczyny odwagi.Najwyzej nic z tego nie wyjdzie ale co tam...raz sie zyje :). Ja planuje jutro do niego isc, zagadac o tym sms raz jeszcze ale tym razem w 4 oczy. Mysle ze w ten sposob moze bedzie mial odwage jesli faktycznie tez o mnie mysli. A co mi tam. Taka jestem podjarana, ze bania mala heheheh buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - odwagi:P łatwo powiedzieć Ja zostaję przy bezpiecznej wersji - czyli wszystko zostaje niedopowiedziane. Nie mam wyjścia - na ostatniej wizycie pokazywał mi zdjęcia z wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa
kolejko - gdzie był na wakacjach? Był na nich w stroju plażowym może ;) :P deszcz - zmień nick na "deszcze niespokojne" :P i daj znać jak Ci poszło ;) talino - deszcz.. zasugerowała odważny i zdecydowany krok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×