Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnieco

czy tez uwazacie ze jestem idealna????

Polecane posty

Gość gość
ja mam 175 cm wzrostu i 55 kg i założę się że każdy z was odwróci się ze mną na ulicy, nawet jeśli jestem żyrafą czy czymś innym... pokołysze biodrami w mojej spódniczce, i każdemu stanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kłóćcie się dalej, dajcie się pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 31 lat, dziecko półtoraroczne, mam 167 cm wzrostu ważę 59 kg, w biuście mam 92 cm w talii 67 cm w biodrach 91. I co? puste smarkule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 12:26 175 cm i 55 kg to ty żadnych bioder nie masz, nie masz więc czym kręcić ... a jeśli masz fajne biodra czyli ok 90 cm, to pewnie biustu nie masz... jakieś pewnie 85 w biuście masz pisze to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę wysocy faceci +190cm gustują głównie w niskich dziewczynach, ja mam 164 cm i nigdy nie mialam faceta niższego niż 188, oni strasznie lubią takie malutkie, drobniutkie. Mój były który miał 192 cm powiedział, że niedobrze mu się robi jak widzi takie babochłopy. Zero w takich kobiecości, gracji... Faceci uwielbiają nosić na rękach słodkie i drobne kobiety, a nie jakieś olbrzymy. Świat mody wypromował ideał kobiety 180 cm 50 kg, ale weźmy pod uwagę, że w tym świecie projektanci to głównie geje, których kręcą sylwetki 15letnich chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Ja mam 163 cm. mój mąż ma 187 cm. jego siostra ma 181 cm. i nie ma w sobie gracji. poza tym garbi się. nie wiem chyba czuje się źle z takim wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
170 cm, 52kg, 89/63/87 dupa to nie wszystko autorko. calosc musi wspolgrac. biodra mozesz miec szerokie ale d**e plaska.rownie dobrze mozesz nie miec cyckow. wzrost,ok,male jest piekne :) jeszcze jak do tego buzia ladna to tak,jestes prawie idealna. z tym,ze troche samokrytyki by sie przydalo.Bardzo narcystyczna jestes,a to wielka wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×