Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 fajnieco

czy tez uwazacie ze jestem idealna????

Polecane posty

Go艣膰 fajnieco

mam 160 cm, waze 50 kg, w moim super tyleczku mam 89 cm ;-) 馃尲;-);-):-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niestety ja tak nie uwa偶am
mam 10cm wzrostu wi臋cej i tyle samo w biodrach, a uwa偶am, 偶e to za du偶o wi臋 co dopiero przy twoim wzro艣cie:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fajnieco
to przykro mi ze tak uwazasz i masz kompleksy na tle swoich bioder :-( ja uwazam ze swietnie wygladam :-) i Tobie tez zycze zebys dobrze sie czula w swoim ciele

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja mam 5 cm wiecej
waze tyle samo i mam tyle samo w tylku i tez uwazam ze to za duzo:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niestety ja tak nie uwa偶am
dzi臋ki:) te偶 bym tego chcia艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie prawdaTo Ja jestem idealna
przy tym samym wzroscie i 52kg mam 93 w biodrach i biuscie, a w pasie 65 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fajnieco
;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dfthjkfmkghjk
za ksi膮偶ki sie wzi膮膰 a nie tylko o t艂uszczu na wlasnym dupsku i centymetrach dywagowa膰 pustaki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fajnieco
zawisc przez was przemawia i tyle. jak ktoras narzeka na swoj wyglad i wage to ja pocieszacie w duchu cieszac sie ze tlusta i brzydka a jak juz ktos jest zadowolony z siebie to chcecie dowalic ale to juz na wasz koszt psychiatra :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krakrakarkrakra
fajnieco --> niestety kurdupel z Ciebie i nigdy fajna nie bedziesz :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fajnieco
krakra... wole miec 160 cm i kazdego faceta niz 180 cm i zyrafe w zoo :-P zal mi tych zazdrosnych moze popatrzcie na siebie bardziej laskawym okiem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krakrakarkrakra
mam 175 cm i w zyciu nie chcialabym byc ni偶sza :) A niestety wzrostu w zaden sposob sobie nie dodasz takze wsp贸艂czuje (bez z艂o艣liwo艣ci to mowie) bo nigdy nie bedziesz mogla nosic spodnic- niestety jakiegokolwiek kroju spodnice przy takim wzroscie iezbyt wygl膮daj膮.. I nie przepadam za niskimi facetami :O wi臋c pozostawiam je takim laskom jak Ty. Ja chodze od 2 lat 3 razy w tyg. na silownie i step takze akurat delikatnie m贸wi膮c 藕le nie wygl膮dam :D Ehhh.. mo偶esz pomarzy膰 kurdupelku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do krakrakra
jestes jebnieta!175cm na dziwczyne to dla mnie za duzo !!!!!!!!takie krowy badyle

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do krakrakra
zazdoscisz innym wygladu bo ama wygladasz jak......... nic dlkikatnosci a zreszta male jest piekne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krakrakarkrakra
dobrze, 偶e tylko dla Ciebie a nie dla Waszych facetow, ktorzy si臋 艣lini膮 za mn膮 jak id臋 ulic膮 :O Kurdupelki sa ma艂ozauwa偶alne na ulicy, nawet jak s膮 szczup艂e to nie wygl膮daj膮 tak smuk艂o.. taka prawda. Choc mam 艣wiadomo艣膰, 偶e na swoj wzrost nikt z nas nie ma wplywu.. Ja tez nie mia艂am przecie偶.. Inni mog膮 by膰 dumni ze swojego wygl膮du to ja te偶 mog臋 :D a forum jest r贸wnie偶 po to by wyra偶a膰 swoje opinie wiec wyrazam.. Niskie kobiety maj膮 zazwyczaj niskich me偶czyzn, kt贸rych nie chc膮 te wysokie. Wysoki, przystojny m臋zczyzna nie gustuje przewa偶nie w babkach ponizej 170.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krakrakarkrakra
taaa ma艂e jest piekne..... ale du偶y mo偶e wi臋cej :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wlasnie, ze maly moze wiecej! wiem, co mowie, przeszlam operacje zmiany plci, wczesniej mialam 5-centymetrowego penisa i baaaaaardzo duzo mogl, zapewniam :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krakrakarkrakra
hahahahahahha :D uwielbiam to forum :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dididid
t臋pa jeste艣, nie idealna. Buziaki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
fajnieco podszywacz/ka :-P krakrakra skoro dla ciebie liczy sie tylko wzrost faceta to nie mamy o czym rozmawiac. ja reprezentuje soba troche wiecej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krakrakarkrakra
ja po prostu nie gustuje w niskich facetach, nie podobaja mi sie a nie bede z kims kto mi sie nie podoba :O s膮 po prostu pokraczni a ja musze przy mezczyznie czuc sie bezpiecznie A to w czym Ty gustujesz juz pokazalas, cytuj臋: "wole miec 160 cm i kazdego faceta " Ja wole wysokiego niz niskiego, a Ty KA呕DEGO?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie jestem podszywaczka, po prostu wprowadzilam cos dla rozluznienia humoru, a takze wpasowania sie w klimat tego forum, zeby Wam pokazac, ze jestem ze wszech miar idealna. Podszywaczka jest osoba, ktora nawet poprawnie nie potrafila zablokowac mi nicka. Do szkoly, dziewczynko, naucz sie czytac ze zrozumieniem, moze jeszcze nie jest za pozno.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie lap mnie za slowka, chodzilo mi o to, ze KAZDY BEZ WYJATKU facet na mnie leci. :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bla bla bla.
Mam 178 cm i wcale sie tym nie szczyce,wole zdecydowanie nizsze kolezanki,wygladaja slicznie te o wzroscie 160-170 cm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DO krakrakrakrakra
jak to "niestety wzrostu sobie nie dodasz"? nigdy nie s艂ysza艂a艣 o OBCASACH? dziewczyno, gdzie Ty si臋 uchowa艂a艣 w takim razie? kochanie, to Ty wzrostu sobie nie ODEJMIESZ, niestety i 偶eby nie by艂o w膮tpliwo艣ci, nie jestem 偶adnym kurduplem, bo mam 169cm wzrostu, ale ton Twojej wypowiedzi by艂 na tak 偶enuj膮co niskim poziomie, 偶e musia艂am si臋 odezwa膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krakrakarkrakra
ton mojej wypowiedzi dostosowa艂am do tonu i wypowiedzi tego topicu :D Gratuluje poczucia humoru :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DO krakrakrakrakra
w takim razie ja wsp贸艂czuj臋 poczucia humoru :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pfffffffffffffffffffffffffffff
a moim skromnym zdaniem faceci ponizej 180cm to karakany :D najbardziej mnie smiesza ci ponizej 180 na sterydkach :D:D:D zreszta juz sama nie wiem karakan pakujacy czy karakan przecinek...co gorsze:O a to ze dziewczyna 艂adna i wysoka jest atrakcyjniejsza od 艂adnej i niskiej to jest proste i logiczne:) wiec nie rozumiem o co k艂otnia:) dziekuje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂adne jest to co si臋 podoba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×