Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DWAJ_SZALENI

BURDELl for the first time in my life... Please help

Polecane posty

Zdradzę ci pewnien sekret. Gdyby moja dziewczyna widziała to co napisałem tutaj to by sie powiesiła z rozpaczy. Zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego ze dla niej jestem porządnym chłopakiem któremu nie w głowie takie rzeczy. Dobrze zarabiającym, myslącym powaznie o życiu karierze, mającym szczęście w życiu, kochającym itp. Cała moja rodzina tak mysli. Niestety nie udało ci sie trafnie zarysować portretu psychologicznego moich rodziców jest wręcz odwrotnie, marna w tym jesteś. Ale wracając do tematu - pewnie masz chłopaka, jest super swietnie sie z nim czujesz jest uczciwy wierny porządny madry itp itd. Moja dziewczyna tez tak o mnie mysli. Nie wie jaki ze mnie skurwysyn. Takie skurwysyny z większości facetów są generalnie. Wierzycie w bajki o księciach i miłości bo wam z tym dobrze. A tu nagle zonk... Moja dziweczyna by sie powiesiła z rozpaczy wiem to. I wiem że sie nie powiesi bo nigdy sie o tym nie dowie kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdhdhdhdhdhdd
no i pogrążyłeś się koleś po same uszy w gównie. gratuluję. zdradzę Ci pewien sekret: nie jesteś całkiem anonimowy nawet na tym forum... uważaj, co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz... Zgadzamy się jak widać :) Dobrze odgadłam Twoja osobowość. Ty tylko ładnie to okresliles: SKURWYSYN Ps. Miłego życia ci zycze. Miłych zdrad, miłych kłąmstw.. Kazdy ma takie zycie, na jakie zasluzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdhdhdhdhdhdd
heh, co tak nagle zamilkłeś kozaku? drżysz już ze strachu? słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty żałosny parchaty
plugawy, śmierdzący kurwojebie. Mam nadzieję ,że zdechniesz na raka prostaty z przerzutami do obytu. Żeby cię popierdoliło ty zapluty chuju. To tyle ode mnie. Pozdrów kolegę. No i co ? Czy bardzo się mylę w twoim portrecie psychologicznym ? Nie sądzę. acha, i pozdrów jeszcze swoją "ukochaną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
drogi szalony... cos mi sie wydaje ze to ja jestem twoja dziewczyna... rzucam cie w tym momencie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka_kqeee mam do ciebie jedną prośbę... rozwiń bardziej temat fausta i charakterystycznego \"akcenciku\" bo nas to zaciekawiło. jak widac przeceniłaś nas troszkę. Faust to wiem gdzie sie mieści tylko, nigdy nie byłem niestety ... i nie bądź taka smiertelnie poważna. a wiesz ze ja mam nawet 2 dziewczyny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
COOOOOOOOOOO??????????????? draniu ty! lajdaku!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty żałosny parchaty
jasne, lewą i prawą rekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meXXmeXX nie rób mi tego.. to nie tak jak myślisz.. ja wszystko wyjaśnie.. tylko chciałem dokopac tej brunetce za te morały i krytykę co zaczęła prawić i zboczylismy przez to niepotrezbnie z tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie ubaw chłopaki, co? Buraki... :( Siedzą nad kompem, na tapecie piękna laska, jakiej nigdy miec nie beda, wchodza na kobiece forum i sie smieja... :( No coz, zawsze jakies zajecie, z braku laku, nie? Wieczorkiem imprezka, laseczki, drinki, fura i komora............. Wymyslaja temat o burdelu i pytaja dziewczyn, bo- to jest NAJLEPSZE- dziwki to w 90 % kobiety!!! Słuchaj, buraku, dziwek to szukaj sobie w swoim otoczeniu! Tam predzej je znajdziesz, niz na tym forum. Tak ci powiem w najwiekszej, slodkiej tajemnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdhdhdhdhdhdd
Brunetko, mogę tylko powiedzieć, że już niedługo będzie się śmiał jeden z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
brunetko - mi sie wydaje ze wiekszosc z nas siedzi tutaj z braku laku - jak to ujelas.( czy moze masz tu jakas misje do spelnienia ;) ???) popatrz tylko na inne topicki. w jednym o smaprowaniu sie kupa, w drugim o malych cyckach i innych pierdolach... szok. mi tez sie dzisiaj nudzi. okropnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do DWAJ SZALENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Tobie, ale mnie z braku laku nie przyszloby do glowy pisanie o takich rzeczach. Oprocz tych topicow o kupie, cyckach itd sa na szczescie inne, gdzie mozesz sobie zwyczajnie (anonimowo) pogadac o swoich problemach seksualnych. Tak widze to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do DWAJ SZALENI
No i dobrze,bawcie sie i korzystajcie z zycia tak ja to lubicie!Niech kazdy sobie robi co chce! Jestem kobietą i wiem,ze wielu z Was mysli,ze ma super zakochane kobiety,spokojne ,ulozone,wierne,takie zoneczki hahaha ale w kazdej z nas tkwi cos z kurewki i załoze sie,ze Twoja kobieta tez juz dała swojej swietej wiernej dupki jakiemus innemu ogierowi,a do Ciebie robi maslane oczka,kocha i zapewnia a Ty wierzysz hahaah ach Ci mezczyzni,mysla,ze sa tacy cwani,a oni prostsi od konstrukcji młotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idzcie na zdrowie
dacie zarobic dziewczynom hehe... tylko po co o tym forum zakladac./..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meXXmeXX
do brunetki -ok, powiedzmy ze masz racje. mam w takim razie pytanie: czemy tu wciaz zagladasz jezeli uwazasz to za glupi topic ??? ( absolutnie cie z tad nie wyganiam. nie zrozum mnie zle...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brunetka_kqeee
Oni spytali gdzie jest dobry burdel, a ty ich oceniasz. Co sie kurwa obchodzi, dlaczego chca isd do burdelu i poruchac ? Sa glupie kurwy, kobiety smieci, ktore sa tak leniwe, ze wola wypiac pizde niz uczyc sie, pracowac i miec rodzine, wiec faceci to wykorzystuja i wkladaja tym kurwa chuja w usta, tylek albo cipe. I to mi sie podoba, bo kurwa to gorzej niz pies i trzeba ja potraktowac, jak ona traktuje sama siebie. Czemu chlopaki to skurwysyny ? Pomysl kobito, lepiej idz do burdla i pomoz jednej z tych chorych kobiet wyleczyc sie, zamiast pisac pierdoly nie w temacie. Jestes kobieta, wstydz sie tego, bo to kobiety wypinaja dupsko za pieniadze. W Krakowie nie daleko rynku jest dobry burdel, Pasemka, sa fajne laski, koszt to ok 400zl za godzine ale sa dobrze utrzynane kobiety. W cenie sa 2 dowolne drinki. Bedziecie sie dobrze bawic. Polecam burdele, lepiej zaplacic nawet 100 za ruchanie pod dachem niz obrabiac pijane smierdzace malolaty z dyskotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdhdhdhdhdhdd
oni się sami ocenili ślepoto i przyznali że są skurwysynami, więc nie broń tego ścierwa jeśli łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic do burdeli. Tylko do tego typu facetów. Co to myślą, że im więcej \"zaruchają\", tym sa bardziej \"męscy\" . Wyrazilam swoje zdanie na temat takich burakow. Ot, co... Goscie mnie zdenerwowali i im odpowiedzialm. A potem odpowiedzialam tobie, mxmmm! Stad moja obecnosc na tym topicu. Za głupie topiki uwazam te o cyckach, penisach, kupach. Omijam je wiec z daleka. Natomiast jak mnie cos oburzy, chce podyskutowac, ocenic, to wtedy pisze. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrwaaaaaa
co za kretyni, a niech idą do burdelu, przynajmniej ktoś zarobi na takich frajerach hehe do poprzednika... a faceci to niby dupy nie dają hipokryto pieprzony.. jak Cię nie stac na burdel to idź sam swoją opasła dupą zarób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie ja
was nie rozumiem. jezeli naprawde zalezaloby wam na jakiejkolwiek informacji to wpisalibyscie w wyszukiwarce :agencje towarzyskie kraków. chyba jestescie bystre chlopaki i potraficie odroznic na podstawie reklamy czy dany lokal jest na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż chłopcy
szalenie blyskotliwi.. pytają o burdel na kobiecym forum, a najlepsze jest to, że jak wasze dziewczyny idą na boki to nie muszą nikomnu płacić.. frajerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni chyba jednak
nie rozumieja tego!!! przeczytalam caly ten topic i szczerze? swiat jest naprawde pojjjebany-tak samo faceci jak baby!!I NIKT NIECH NIE ZAPRZECZA,BO TAK JEST,MY TEZ JESTESMY POPIEPRZONE I TYLE. Ludzie troche obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhdhdhdhdhdhdhdd Brunetko, mogę tylko powiedzieć, że już niedługo będzie się śmiał jeden z drugim hehe a to co za dziwoląg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
skończy się na tym, że sobie wzajemnie obciągnął hehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic do burdeli. Tylko do tego typu facetów. Co to myślą, że im więcej \"zaruchają\", tym sa bardziej \"męscy\" . NIe idę idiotko do burdelu po to zeby byc bardzej męski tylko po to zeby sprawić sobie przyjemnosc - tak jak ty idziesz do kosmetyczki czy fryzjera albo na masaż. powiedziała co wiedziała .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×