Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DWAJ_SZALENI

BURDELl for the first time in my life... Please help

Polecane posty

Gość taaaaaaaaakkkkkk
skończy się na tym, że sobie wzajemnie obciągnął hehe ale się zacietrzewił, brunetka pojechałaś mu z tą meskością...zabolało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Hehe no to teraz pochwal sie ile masz na koncie tych wyrwanych i przeleconych lasek kozaku? Zobaczymy i porównamy czys taki kozak faktycznie\" Nie wyssalam sobie tego z palca, buraku!!! To jedno zdanie obrazuje całe twoje podejscie do sprawy. A! I nie wmawiaj mi, ze nie ma roznicy pomiedzy seksem a fryzjerem! Bardzo lubie seks, a pojscie do kosmetyczki, czy fryzjera to juz przyjemnosc z innej bajki. Żalosny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko
że "faceci" którzy chodzą na kurwy są dokładnie takimi samymi szmatami jak one. Też kupczą, tyle że nie dupskiem a fiutem. Ot, cała prawda. I na dziwki i na ich amatorów nawet szkoda się wyrzygać. Gardzę wami, mam nadzieję, że nie będzie mi dane nigdy spotkać takich skurwiałych sukinsynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anawa
powiem tylko -> zgadzam sie z Toba w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdhdhdhdhdhdd
dziwoląg? Oby to co tu piszesz było prowokacją, bo jeśli nie... myślisz kozaku (chyba z nosa), że nie można do Ciebie dotrzeć? Jak widze takich majtków, którzy oszukuja swoje kobiety i z czystym sumieniem łażą do burdelu, a lasce wmawiają że chcą założyć rodzine i mieć z nią dzieci, to mnie bierze cholera. Nazwij to solidarnością jajników, złamany bohaterze, ale żadna kobieta nie szuka śmiecia, który za jej plecami będzie posuwał inne i jeszcze chwalił się ich ilością. I lepiej żeby dowiedziała się o tym jak najszybciej. Uważasz się za dorosłego, bo studiowałeś? No to poznasz na czym między innymi ta dorosłość polega. Już jesteś udupiony. Na razie leć sobie jeszcze zaruchać, śmiej się póki możesz, a potem wyłaź ze skóry żeby Twoja (myślę że już niedługo) dziewczyna nie zrobiła sobie krzywdy. Jeszcze raz powiem: oby to była tylko prowokacja, ale jeśli nie... Mam Cię, sk.....synu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black/White
Wyzwiska wyzwiska obrażanie się na innych a facet tylko chciał adres dobrej agencji towarzyskiej?!! Ce la vie! polskie piekło, polski topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _/
dhdhdhdhdhdhdhdd -> brawo :) Szkoda,ze nie ma więcej takich jak ty........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król majonezu
hmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjiu
_.---._ .' `. :) (: \ (@) (@) / \ A / ) ( \"""/ `._.' .=. .---._.-.=.-._.---. / ':-(_.-: :-._)-:` \ / /' (__.-: :-.__) `\ \ / / (___.-` '-.___) \ \ / / (___.-'^`-.___) \ \ / / (___.-'=`-.___) \ \ / / (____.'=`.____) \ \ / / (___.'=`.___) \ \ (_.; `---'.=.`---' ;._) ;|| __ _.=._ __ ||; ;|| ( `.-.=.-.' ) ||; ;|| \ `.=.' / ||; ;|| \ .=. / ||; ;|| .-`.`-._.-'.'-. ||; .:::\ ( ,): O O :(, ) /:::. |||| ` / /'`--'--'`\ \ ' |||| '''' / / \ \ '''' / / \ \ / / \ \ / / \ \ / / \ \ / / \ \ /.' `.\ (_)' `(_) \\. .// \\. .// \\. .// \\. .// \\. .// \\. .// jgs \\. .// ///) (\\\ ,///' `\\\, ///' `\\\ ""' '""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahahahhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahahahhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahahahhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jak wam sie nocka udała
?????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dhdhdhd
ale o co CI wlasciwie chodzi? i czemu sie tak pieklisz? co mozesz gosciowi zrobic? znajdziesz jego id. jezeli nie jest stale, to legalnie nigdy nie dowiesz sie do kogo nalezy, ewentualnie popelnisz kilka przestepstw co jest juz glupota zwazywszy na okolicznosci! musialabys miec naprawde dojscia zeby do jego namiarow sie dopchac! no i co dalej? namierzysz goscia przez np. nazwisko? to bedzie dosc zmudne, bo nie musi mieszkac sam! nie musi tez mieszkac w swoim mieszkaniu, a wiec telefon nie koniecznie na niego, moze tez miec numer zastrzezony. to dluga i zmudna robota, ale zakladamy ze Ci sie uda. wiesz juz gdzie mieszka. nastepnie jedziesz tam. ponosisz konkretne koszty zwiazane z ta wyprawa, nastepnie czatujesz na niego, ale skad bedziesz wiedziec jak wyglada? znowu problem! zakladamy ze jednak Ci sie poszczesci, albo bedziesz obserwowac kilka dni. w koncu przydybiesz jego kobiete, albo ich razem i... co wtedy? podejdziesz i powiesz "jestem pojebana, dotarlam do Ciebie, zeby Ci przekazac ze Twoj facet to kurwiszon bo na topiku X napisal ze chodzi na kurwy z kolega!". jak sadzisz, ucieklaby odrazu, wezwala policje, czy pokiwala glowa i jak najszybciej sie oddalila? ehhh te grozby internetowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balt
Podobno pussy cat na ulicy otwinowskiego jest dobry, w kazdym razie ruch maja duzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniak
jecza jak cholera, mieszkam obok i slychac czasem jak jest wiatr z dobrej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi23w132
ja tez mieszkam obok i czasem podjezdzaja takie ropuchy ze az sie za nimi muchy oglądaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawimy sie jak damy
w prozalu nawet sa pokoje gościnne podobno, a laski dają za browara i fistaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawimy sie jak damy
aa, tylko nie mozna mowic po polsku, najlepiej lecą na portorykański...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomo
ten topik to na 90% prowokacja jakiejs przyszczatej panienki która sobie nie moze znaleśc chłopaka i przez to nienawidzi facetów i probuje im zepsuć opinie w seici o czym swiadczy ten text o dziewczynie kótra zdradza namiętnie z dziwkami :D a wy się wszyscy daliscie nabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomo
Gdy bylem w Kairze poszedlem do egipskiego burdelu. Dalem sie wymymac czterem Arabom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluts collector
brunetka_kqeeeee o co chodzi z tym "charakterystycznym akcencikiem" ??? prosze rozwin te mysl bo mnie to naprawdee zaintrygowalo. zgory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 Ty do mnie - bronisz kolesia, czy bronisz siebie? :D "musialabys miec naprawde dojscia" :classic_cool: brawa za kojarzenie. Co zrobię dalej, jeszcze nie wiem. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest opisać ten akcent :) Wszyscy akcentujemy na przedostatnią sylabę, oni też, ale w ich wykonaniu to bardzo mocny akcent. Dodatkowo kładą nacisk na ostatnią sylabę. - \"Napijesz się drinka, śliczna dziewczynko?\" Mogę Ci tez pokrótce zobrazować wygląd takiego \"kozaka\". Tacy \"męscy\" panowie mówią po pierwsze bardzo głośno, gestykulują przy tym żywo, siadają zawsze w duuuuuzym rozkroku, maja koszulę pięknie wyprasowaną, króciutkie włosy, ewentualnie lekko przyżelowane, i... ładne buty (!) z takim czubkiem zwężanym! :) Mam nadzieje, ze satysfakcjonuje Cie ta odpowiedz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze w kwesti akcnetu
to moge powiedziec tyle z wlasnego doswiadczenia ze to jest taki jakby lekko miekki glosik taki niby dobroduszny ttroszke pedalkowaty ale taki przekonujaco brzmiacy no nawet kumpelka stwierdzila sostatnio ze taki jakby troche glos psychopaty hihi no ale nie oszukujmy sie spodnie w knacik lsniacy but, dobrze4 przystrzyzone wloski, delikatna opalenizna i zadbana ogolona pachnaca twarrz plus jeszcze odpowiednia subtelna tonacja jego droghich perfum i mamy kisiel w majtach no i juz jest nasz (albo my ich hihih choc w suemi na jedno wychodzi). Po co mi jakis kark ktoremu nie staje po koksie albo zyciowa niedorajda eneunuch lub prawiczke skoro moge miec fajnego mena z ktorym nie tylko mozna sie niezle faknąc ale i pogadac calkikem inteligentnie :) Pozdro Ala85xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhdhdhdhhdhddhd ty nie badź taka do przodu bo naprawde nie robią na nas wrażenia tego typu pogróżki, nie takie jak ty łykaliśmy na śniadanie (dosłownie i w przenośni) więc nie kompromituj się gwiazdko i lepiej leć sobie strzel indżoj dyszlem od klozetszczotki miast produkować się tutaj udając obronczynie ładu i moralnosci rodem z kaczygrodu. a skoro twierdzisz ze naprawde masz jakies dojscia to moga to byc tylko dojscia do admina bo inaczej nie ma szans, cos o tym wiem niuniuś bo tak sie składa ze siedzę w temacie zdeczka a jesli tak to admin jest znany z imienia i nazwiska i za taki wyciek danych moze nawet beknąć w pierdlu polecam lekture kk i rozdzial o przestepstwach przeciwko ochronie informacji rozdział XXXIII i wszystko jasne. poza tym jeszcze cos takiego jak dynamiczne ip istnieje wiec zrewiduj raz jeszcze swoje stanowcze stwierdzenia bo są wyraźnie smieszne i ukazujące cię w bardzo dyletanckim świetle. a tak poza tym to mega lol z ciebie bo sie zwyczajnie kompromitujesz wscibiając nos w nie swoje sprawy, chyba ze to ty jestes moją dziewczyną w co wątpię bo moja laska jest wiecznie zaspokojona wiec nie smuci takich kawalkow jak ty - wiecznie niedojebana malkontentka ktora zachowuje sie jak pies, a wlasciwie to suka ogrodnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoana24
Ja tam uwielbiam jak mnie taki fajnie pachnący, czysty, schludny, inteligentny koleś próbuje uwodzić. Może ty brunetka i to dhdhdhdhdhd to jestescie raczej z tych mniej urodziwych i ogołnie taka zazdrośc z was bije bo jednak widać koleżanko brunetko że dokładnie wiesz co mówisz więc chyba chodzisz do tego swojego fausta ale nikt nie ma ochoty zeby cię tego no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Bylam w tym miejscu raz. Ze znajoma i jej towarzystwem. To, co laski wyprawiaja za jeden usmiech takiego kolesia, za przejazdzke jego \"fura\", wybacz, ale to zenajace.. Brak słów. Na szczescie nigdy nie narzekalam na brak pieniedzy, wiec tego typu rzeczy mnie po prostu nie rajcuja. Zwracam uwagę na to, co facet ma w głowie, nie w kieszeni, czy na buzi...Sadze, ze wlasnie dziewczyny, ktore wyrosły w biedzie, beda sikac na widok takich kolesi. Podnieca ich to, ze płacą za drinki, są ładnie ubrani, wykształceni, mają piękne samochody (najczesciej tatusia), slicznie mowia... Słodza... A tak naprawde mysla o Tobie jak o nastepnej lalce do \"wydymania\" Zal mi Ciebie i tobie podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×