Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrr 17

Potrzebna pomoc/

Polecane posty

Gość Piotrr 17

Prosze o pomoc, bo sam nie wiem co w tej sytuacji zrobic. Chodzę z dziewczyną 2 miesiące i czesto ja omijalem,ale za to w wiekszosc dni przebywalem tylko z nia. Mówi że te dni, które jesteśmy razem są na siłe przymusowe, takie jakbym to robił tlyk odlatego zeby jej nie stracic... mowi ze nie widzi ze ja kocham i ze wszytko co robie w jej kierunku robię na siłę. Chcę coś zrobić, żeby zauwazyla ze ja kocham i ze bardzo mi na niej zalezy..ale gdy ja widze to trace rozum i nie wiem co robic. POMÓŻCIE ! Mam tylko 17 lat i nie wiem co sie robi w tych sprawach. HEELP;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrr 17
Chcę aby już dzisiaj wiedziala jak bardzo mi na niej zalezy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobtak..
wrzuć na luz, nie steresuj sie tyle,nie spozniaj sie ,nie zaniedbywaj ,mów slowa znaczą bardzo dużą- mow ,ze kochasz ,tesknisz itp przynies od czasu do czasu jakiegos chwasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodziłam kiedyś już dawno z chłopakiem w tym wieku i też taki był :)...... ale nie martw sie pewno to nie ostatnia dziewczyna i następna będzie bardziej wyrozumiała a Ty śmielszy:).... Zachowuj sie naturalnie i nie przejmuj sie....jak nie ta to inna będzie lepsza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×