Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helios

DOBRY GINEKOLOG Z ŁODZI NA KASĘ CHORYCH

Polecane posty

Gość Helios

Witam. Planuję ciążę i chciałabym zasięgnąć rad doświadczonych mamusi, które nie leczyły się prywatnie tylko na rejonie i były bardzo zadowolone ze swojego lekarza ginekologa. Pytam bo nie stać mnie przez całą ciążę chodzić prywatnie do lekarz. Proszę dajcie mi namiary gdzie w Łodzi jest jakiś ludzki lekarz który bez problemu da mi skierowanie na potrzebne badania i oczywiście będzie to szło w parze z jego trafnymi diagnozami. Bardzo mi na tym zależy. Jeśli jednak nikt nie ma dobrego zdania o swoich lekarzach na rejonie to ostatecznie poprosiłabym o namiary na prywatnego ginekologa z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna-ja
ja nie stety nie pomoge, chodze do przychodni kiedy musze ale zadowolona nie jestem wręcz przeciwnie, chodze rowniez prywatnie tam juz jest lepiej ale drogo, wlanie sie tam wybieram ale tylko raz aby potwierdzic moją ciaze, a wiem ze tam maja dobry sprzet wiec ide, wizyta kosztuje 80zl:(, ogolnie wybieram sie do CZMP chociaz nie znam tam nawet z opini zadnego lekarza ale mam nadzieje ze bedzie dobrze:) prywatny gabinet jest na radwanskiej, bardzo mila pani dobry sprzet ale jak dla mnie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios
A kto jeszcze coś doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios
Brak odpowiedzi sugeruje że chyba nikt mi nie pomoże. Szkoda że nie stać mnie na prywatnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buszko
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
Mnie też to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helios
Dlaczego nikt mi nie chce pomóc.To dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helios
ponawiam prośbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×