Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperacja

Jak powinnam postąpić????????????

Polecane posty

Gość desperacja

ktoś na kim mi zależy nagle przestał się odzywać:( zadzwonić czy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynkaa
Ale napisz cos wiecej... To Twoj kolega/chlopak? Jakie mieliscie stosunki przed ta cisza?! Aha a czemu TY nie mozesz sie pierwsza odezwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacja
sorka fakt powinnam coś więcej napisać:)jestem tu pierwszy raz na forum i nie bardzo wiem o co tu chodzi spotykaliśmy się ale nie jesteśmy parą z czasem miało się to przerodzić w związek. Nie odzywa się od soboty powiedział że robimy sobie przerwe żeby sprawdxić czy za sobą sie stesknimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynkaa
Napisz jakiegos sms...mysle ze juz wystarczajaco duzo czasu dostał! Mi by było bardzo przykro ze na poczatku "zwiazku" facet chce izolacji.Jestem w stałym zwiazku od 5 lat i rozumiem gdyby moj facet chciał pare dni ciszy...;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacja
napisać czy może poczekać jeszcze ze dwa dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka22
Myślę ,że jutro powinnaś się odezwać. Tydzień to sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacja
oki tylko co ja mam mu napisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz prawde...jesli sie stesknilas to napisz: Tęsknię! mianl juz tydzien, ty sie nie oddzywasz, postanowilam pierwsza...Moze sie spotkamy? I chyba wystarczy. Choc nie wiem czy mozna byc szczerym przez sms, bo gorzej bedzie jak ci odpisze ze on sie nie chce spotykac itp... Zalezy ci na nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacja
na początku go olewałam za nim się zaczeliśmy spotykać a teraz szczerze strasznie mi na nim zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
podaj sie za shive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacja
za kogo?? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaaaaaaa
taa zebym wiedziaal ..jestem w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu, robić przerwę, by sprawdzić czy za sobą tęsknicie. Widać on nie tęskni, skoro przez tydzień się nie odezwał, faceci są strasznymi bałwanami. Odezwij się, ale możesz spodziewać się niemiłej odpowiedzi, przykro tak jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr514
ciągle nażekacie na tych chłopówm nie wszyscy są baranami. A gościa zjedź ostro niech sie określi a nie leci w kólki. Co to ma znaczyć PRZERWA jak tak bardzo chce to go zwolnij znajdzie sie lepszy pozdrawiam babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr514 duża buźka! Właśnie tak trzeba podchodzić do tego typu gierek facetów. Jak zaczynają sobie pogrywać, to niestety oznacza, że mają nas w 4 literach. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr514
Teraz ciekawe co sama zainteresowana na to odpowie, ale wybór należy do Niej. U mnie zawesze były jasne zasady trzeba sie jasno określić bo wtedy łatwiej wszystko idzie i bez żadnych niedomówień. A z tą buźką to jak zrobimy mam sie zgłosić osobiście?? (ŻARTUJE:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poczekaj jeszcze z tym dzwonieniem i nie myśl o facecie. Wyluzuj-a sama zdziwisz się-jak wtedy łatwo się czeka...a on zadzwoni. Jeżeli będzie milczał, milczał bardzo długo-wtedy odezwij się,zapytaj o co chodzi. A teraz o nim nie myśl,bo te myśli cię zjedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
nie czekaj, napisz mu smsa tej treści: "nasza umowę uważam za zakończoną, nie dzwoń, spotkań wiecej nie bedzie...bywaj" zycze powodzenia u innych, fajniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×