Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 21latkaaa

Szukam pana do miłych spotkan.....

Polecane posty

nalogowy pozeracz drazy dobra pustaczki temat zalozony po to aby sprawdzic opinie nie chce mi sie juz z wami dyskutowac ale jutro moze tu zajrze a opinie potrzbne mi do pracy magister. na tym forum jest wiele moich tematow pomagacie mi dzieki i pozdrawiam goraco papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pani 21latka szybko się broni :D A poza tym musi pisać niezwykle ambitną pracę mgr :D A o czym? O sponsoringu, klatzu na klacie, pakowaniu w pupala? I gdzie? Założę się że w jakiejść Wyższej Szkole Przewracania Gnoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
cIESZYMY SIĘ, ŻE WRESZCIE IDZIESZ KŁAMCZUSZKO, praca magisterka w wieku 21 lat hehe no chyba że robisz 4 semestry w rok, ale na tak bystrą nie wygladasz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niej to pewnie wszyscy zarywają... przyszła 21letnia Pani magister :) No i zostawiła nas i co my teraz biedne \"pustaczki\" zrobimy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanko, mam 25 a nick okreslał falszywy wiek potrzebne to bylo do mojego badania wywiad, ankieta i wiele innych to narzedzia badan pedagogicznych i m.in. takimi sposobami zdobywam wiedze do czesci metodologicznej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
hehe jasne, ten topik po prostu kipiał profesjonalizmem, może opiszesz nam swoje wnioski...? weż się lepiej skup na badaniach meteorologicznych i sprawdź czy deszcz pada :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gra umiejetna, we wczesniejszym porozumieniu z promotorem mam pewne zalozenia i je realizuje profesjonalizm polega na tym co widzieliscie tu oraz w innych topikach w ktorych toczycie zywa dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarniejszy jestes inteligentnym facetem , potrafisz dyskutowac w roznych kregach nieraz jestes odbierany negatywnie mimo wszystko imponuje mi twoja osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj toczymy najżywszą. Czarniejszy się rozkręcił i chyba doktorat zacznie pisać. Ppowied,z powiedz, błagam o czym ta praca, jakże mabitna na pewno, dkoro nie o drażach? Czrniejszy, czy przypadkiem nie jesteś jej promotorem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
21-latka... nie wchodź czarniejszemu w ... draże:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pokaż mi ten twój profesjonalizm na tym topicu :D Hahahaahahahahahaha. PDK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21Iatkaaa
A niech to i na tym forum nie udaje mi sie nic "zarwac" ale czasy juz chyba nikt nie poleci na mnie a jestem inteligetna 21 latka mam skonczone 6 klas szkoly podstawowej oraz kurs sprzataczki dworca glownego w Koluszkach moglabym umowic sie z kazdym na romantyczne spotkanie w dworcowej poczekalni Czy sa chetni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
Czarniejszy nie chce Cię wyganiać ale musisz już iść :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
no właśnie.. czarniejszy to ja Twoja MAMA do domu.. natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
no wreszcie synku.. ugotowałam zupę, ale nieco za słona.. szarlotka ciepła też będzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk*rwysyny....
ch*j wam w d*pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
jeeej jak Twoi koledzy brzydko mówią.. przydałby się takiemu klaps :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
A propos dziewczyny to na ten weekend sprowadziłam Ci Asię tą z fabryki gum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny kafeteryjny romans :D Uprzedzam wrzuty: oczywiscie ze zazdroszcze o ja biedny niekochany burak cukrowy hahahaha :D Rozwaliliście poważny naukowy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
Synku ta NOCONTROL to Ci się chyba narzuca.. poza tym żle jej z oczu patrzy ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakkkkkk
i zaproś buraka na obiad, bo nie mam z czego surówki zrobić ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×