Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadmiernie ciekawski

Czy potraficie osiągnąc orgazm tylko zaciskając uda?

Polecane posty

Gość spróbuj
trening czyni mistrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś parząc z zewntrz
może poznać, że właśnie to robisz? bardzo to wdać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesalinkaaa
skoro tak to trzeba będzie się zdecydować na ten pierwszy raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesalinkaaa
neeeeeeeeeeeeeeee,jestem dość długo w związku z jednym i tym samym,wszystko w jego "rękach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
pozycja jest troche smieszna ,wiec w miejscach publicznych mi glupio:P zreszta troche jecze przy koncu:D Czasem mi sie zdarzy w pracy, przy komputerze jak cos fajnego znajde:) jak ktos wejdzie to przerywam i nic nie widac , bo nogi mam pod biurkiem a raczki na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiscie
wypowiedzi smarkaczy, nie majacych zielonego pojecia o sex-sie. Pogadajcie sobie małolaty ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks z facetem i dopieszczanie się samemu to dwie różne sprawy:) jeśli wiesz, co sprawia Ci przyjemnośc i Twój facet też to wie, i wystarcza to Wam to widać samodzielne działania nie są Ci potrzebne:) ale taka samodzielna nauka a potem pokazanie facetowi, co doprowadza Cie na granice rozkoszy może dać Wam o wiele więcej satysfakcji..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna orga
;) sprytnie! fakt że pozycja trochę nienaturalna jak na miejsce publiczne a w pracy też jęczysz? :D czy to ma jakieś znaczenie czy masz spodnie / spódniczkę na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesalinkaaa
ja tylko do "Oczywiście" 👄 dla mnie to komplement:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
w pracy tez jęczę ;) i mam zawsze malego stracha ze ktos wejdzie bez pukania. W spodniach jest łatwiej niz w spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wchodzi bez pukania
ten sam sobie winny :P a wnioskuję że masz swój własny pokój w pracy :) kiedy odkryłaś że można to tak robić? :D przypadkiem czy próbowałaś specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
odkryłam sama metoda prób i błędów po tym jak przeczytalam ze tak można;) Tak w pokoju siedzę sama, jeszcze nikt mnie nie przylapal,ale kiedys kolega wszedł tuż po i spytał sie gdzie tak biegałam:P- dobrze ze moja praca polega tez na bieganiu po piętrach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musiały być przyjemne próby
;) masz idealne warunki - sama w pokoju, bieganie po piętrach - pełny kamuflaż :D bieganie to samo zdrowie - bieganie na siedząco :D też... a zostają jakieś plamy na stringach? albo co gorsza na spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka
to TRZEBA MIEC TAKIEGO FACETA JAK MAM JA ON MI DAJE ROZKOSZ I OGROMNE CHECI DO ZYCIA CO JEST TEGO DOWODEM POZATYM JESLI MASZ ODPOWIEDNIEGO I CUDOWNEGO MEZCZYZNE SWOJEGO ZYCIA TO ON BEDZIE WIEDZIAL JAK PODEJSC DO SWOJEJ KOBIETKI POZATYM MY JAKO KOBIETY MAMY SWOJE TEZ WALORY JAKIM MOZEMY SWOJEMU MEZCZZNIE POMOC BO TEGO OCZEKUJEMY OBOJE ;A BYC BIERNYM NIE POWINNO SIE BYC ;CALY WIDZ POLAGA NATYM ABY OBOJGA MIALO ZADOWOLENIE I SATYSFAKCJE,A COZ WIECEJ MOZNA DODAC TRZEBA BYC BARDZO SZCZESLIWA TAK JAK JA I TO ZYCZE WSZYSTIM KOBIETKOM ABY MIALY TEGO ODPOWIEDNIEGO FACETA KTORY ZAPEWNI TOCZEGO MY KOBIETKI POTRZEBUJEMY ADRENALINY DO ZYCIA A NA MARGINESIE NIE NALEZY ZACISKAC UD LECZ ODWROTNIE..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkosz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrejestracji
Super dziewczyny !! Ja też to potrafię ale polega to na napinaniu mieśni pochwy. Ja kiedyś na siłowni jak cwiczyłam miłam 2 orgazmy mówię wam smiać mi się cciałam bo ja przezywałm ekstazy i to w obecności wielu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
a nie przeszkadzało ci zmęczenie ćwiczeniami? aha, no i nie krzyczałaś z rozkoszy, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessna
ja mam taki zazwyczaj przez sen:):):)właśnie przez zaciskanie ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to soczystych snów
a dochodzisz wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja
tak umiem hihi, a już myślałam że to jedynie moje zdolności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak dobrze
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
to musiały być przyjemne próby -strasznie dociekliwy jesteś.... ;) zostają:( dlatego jesli nie mam wkladki to nie ma zabawy. Spódnica jest po tym wzgledem niby praktyczniejsza, tylko że chodzenia w mokrych majtkach nie lubie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestem jestem
ciekawość to pierwszy stopień do piekła :P :D na spódnicy przynajmniej ślady nie zostają...a co do majtek to możesz nosić stringi za zmianę ;) a nie powstrzymam się żeby cię nie zapytać jak często to robisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka12345
Siema ja tez tak umiem! To jest takie fajne, mi to najlepiej wychodzi jak mam nogę na nogę założoną i napinam wtedy mięśnie. Zajebiście jest! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro for you
wiolka :D a bawisz się tak poza domem kiedy cię najdzie ochota? i wolisz to robć w spodniach czy w spódniczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka
kobiety zlitujcie sie:) na tym topiku kazdy amator-onanista zwalil sobie juz tyle razy ze mu zaraz rece spuchna nie mowiac o ptaszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
a ja tak umiem ;) serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×