Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadmiernie ciekawski

Czy potraficie osiągnąc orgazm tylko zaciskając uda?

Polecane posty

Gość wierzę na słowo
;) szybko dochodzisz w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki piękny kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara15
No, ja umiem, ale strasznie mi to dużo czasu zajmuje :P Wolę sobie włozyć poduszkę na przykład miedzy nogi, wtedy to szybciej idzie, albo róg szafki, albo biurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafię to zrobić bez żadnego wysiłku.W masturbacji nie mam sobie równych! Po prostu wkładam jądra między uda zaciskam i robię tak zwany rowerek.Ot i cała filozofia. Ppzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara15
Ciekawejakrobisz ten rowerek, jak musisz pilnować, żeby Ci jajecznica nie wyciekła nogawką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
no szybciej niz jak moj chlopak robi mi minetke...zaciskam uda, krzyzyje czyli nogi ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to całkiem szybka
z ciebie sztuka :D ćwiczy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna wiosna wiosna
pora radosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam....
jeannot ty chyba facet jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam....
taaakkk, myslalam ze tylko kobiety tak maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam....
człowiek przez cale zycie uczy sie:P dzisiaj przetestuje to na moim misku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
nadmiernie ciekawski - a nie powstrzymam się żeby cię nie zapytać jak często to robisz ? moja odpowiedz: ostatnio .... czesto....codziennie.... dzisiaj tez;) juz w drodze do pracy nabralam ochoty, dodalam gazu, na miejscu okazalo sie że niewiele osob jest poza mna w biurze:) Weszłam do pokoju zdjełam marynarke, usiadłam na krzesle, wlaczyłam komputer,rozpiełam kilka guzikow bluzki. Strona ze zdeciami zostala uruchomiona, wiec załozyłam nogę na nogę, włozyłam rekę w spodnie i przesunełam majtki,byly juz wilgotne, scisnęłam lekko uda, przyjemny dreszczyk przeszył moje cialo, które wyprężyło sie automatycznie....moje piersi rozpieły kolejny guzik mojej bluzki.Zaczęlam delikatnie muskac palacami dekolt i piersi, które sterczały zmyslowo, moja dłoń zanurzyła sie pod koronkowym materialem i zaczela mięko zataczac kola i sciskać sutki, dotyk byl coraz mocniejszy i mocniejszy, moje uda zaciskały sie w tym samym namiętnym rytmie ...czułam jak wyciekaja ze mnie soczki i robie sie przyjemnie mokra, coraz bardziej mokra i ciepla....mój oddech byl szybki i juz nie moglam duzej powstrzymywac odglosow rozkoszy, moje jeki pobudzily jeszcze bardziej wszystkie zmysly, wilgoc mojej cipki wzrosla, cieple soczki zaczely wyplywac spod majtek.....zaczelam spadac, fala gorąca zalala moje podbrzusze i poczulam upragnione skurcze ...ooooohhhhhhh.....i rozkosz plynacą z rozluznienia towarzyszacego fali rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pod wrażeniem
:D:D co za opowieść ...... cudowny początek dnia...jesteś bossska !! Masz talent do rozgrzewania czytelników ;) Masz szczęście że nikt nie wszedł wtedy...Czyli nie tylko zaciskasz uda ;) piersi też sobie masujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak ty się potem skupiasz
na pracy po takim odpłynięciu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okręgowa Spółdzielnia Mleczars
ka tylko majtki mokre...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
:D w pracy raczej nie masuje piersi, to bylo urozmaicenie tylko na dzisiaj ;) Dziekuję, za mile komentarze:) Po czymś takim lepiej mi sie pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt że trudno uzasadnić takie
masowanie piersi komuś kto wejdzie :) w końcu chcesz być dyskretna :D (zawsze możesz powiedzieć że coś ci wpadło za dekolt) A skoro lepiej ci się pracuje to Twój szef powinien być z tego zdowolony :D wydajność pracy jest ważna ;) To tak zamiast porannej kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
rano pobudzam sie przez dotyk, kolo poludnia przez kawę ;) Szef bardzo zadowolony, zwlaszcza z mojego dekoltu:D zartuje oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna metoda
:D i zdrowsz niż kawa...lekarze powinni to polecać :D a co do tych fotek które oglądasz sobie ;) czy nie kontrolują was jakoś w pracy na jakie strony wchodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *EINA*
:) ja to umiem od baardzo dawna,nie znam innych sposobow masturbacji,macanie sie nigdy nie doprowadzilo mnie do orgazmu,a zaciskajac mięśnie dochodzę w okolo minute,ale jeszcze lepiej jest jak wkladam miedzy nogi poduche,albo wloze coś sobie do cipki..mmmiodzio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka koleżanka
:) tak w minutkę...no, no :)Może używaj wałka do spania zamiast poduszki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
nic mi o tym nie wiadomo- nie strasz mnie;) mamy zablokowane wejscia na chaty, ale takie stronki bez problemu sie otwieraja. Pracuje tutaj duzo facetow i szef tez facet moze dlatego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *EINA*
czemu wałka? za twardo by mi bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie strasze nie strasze
ale czy ktoś inny niż ty ma dostęp do tego kompa? Zawsze możesz przynajmniej 'historię' w przeglądarce usunąć. A tak - faceci by sobie takiej przyjemności nie odmówili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się napisało
z tym wałkiem :) ale chyba zazwyczaj dotykanie się jest szybszą metodą osiągnięcia orgazmu..... ale masz przynajmniej wolne dłonie w czasie pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek22
Czy mozecie osiagnac orgazm podczas jazdy na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×