Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadmiernie ciekawski

Czy potraficie osiągnąc orgazm tylko zaciskając uda?

Polecane posty

Gość orga
z komputera korzystam tylko ja:), komputer jest na haslo, ale musi je zanac ktos porócz mnie, tak na wszelki wypadek, gdybym nie dotarla ktoregos dnia do pracy. Historie czyszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to raczej nie masz
się co przejmować :) zresztą skoro zna ktoś inny to najwyżej możesz twierdzić że to nie ty Jakich sobie szukasz fotek do tego? Delikatne czy bardziej ostre? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qws
a widzisz,a ja od dotykania nic,to jest dla mnie jak gra wstepna,jak sie podotykam to musze zaraz wlozyc reke miedzy uda i zaciskac miesnie,,i orgazm murowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
delikatne, ale z fetyszem, jakim nie napiszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki niech to pozostanie
twoją tajemnicą ;) zresztą chyba każdy ma jakieś drobne upodobanie do fetyszy :P a miałaś w ogóle jakieś opory zanim zaczęłaś to w pracy robić? musiałaś się przyzwyczaić do miejsca...musiałaś przemóc się? czy tak spontanicznie zaczęłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
mialam i dalej mam opory, przeciez sie kamufluje;) W sprzyjajacych warunkach nigdy nie robie tego zaciskajac uda. W pracy jak to w pracy czasem nudno wiec glupie mysli przychodzą do głowy:P tak to sie właśnie zaczęło,technike opracowalam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te nudy w pracy
nie ma to jak się twórczo nudzić! No i przecież wymyśliłaś sposób polepszenia swojej wydajności w pracy :D Gorliwa...:) Zasługujesz na podwyżkę. Ale takich dużych oporów to nie masz ;) A jakie są te najbardziej sprzyjające warunki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what a fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak minął dzionek w pracy
:) ? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum cyk cyk bum cyk cyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz
Dzieci tak robią, zaciskają uda. Jedna z matek powiedziała mi, ze jej dziecko "trenguje się" po czym wyjasniła, że chodzi o zaciskanie ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zima
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umiem właściwie tylko tak się masturbuje .. Najszybciej dochodze kiedy się spiesze wtedy organizm top wyczuwa in mam przyjemność w ok. 1 minute.. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jak miałam 16 lat to tak potraffiłam :D a teraz to nie wiem cięzko by mi było wiedząc ze moge zrobic cos wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne111
patologia, widziałem to na youtube, male dziewczynki tak się onanizują, patologia bo ten sposób onanizmu wyklucza osiagniecie orgazmu z partnerem kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób , wy wiecie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety, które potrafią dojść tylko z zaciśniętymi udami. Trochę kłopotliwe dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dochodziłam w wieku 10 lat jak były moje początki ;) Tak się nauczyłam i ciężko mi było się przestawić na palce... Ale potem jak już zaczęłam, to teraz ciężko by mi było tylko przez same uda, nawet nieraz próbowałam, ale zawsze się palce pchały :D Więc nie jest to reguła, że jak to się robiło, to potem już żaden inny sposób. W moim przypadku, i pewnie wielu innych- bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×