Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi

żonka wyjechała

Polecane posty

Gość jrweoriqwoprie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia707
no i co??? zostawili cie wszyscy?? odeszli w siną dal... żona pracuje... forumowicze na imprazy..nawet ja za file znikam do fajnego filmu -wezme jeszcze tylko moje ulubione martini do tego sprite, i sacze i ogladam. niczym sie nie przejmuje no i o tych wakacjach nie moge przestac myslec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON GDANSK
NO WLASNIE BEDE NA GG JAKBY KTOS MIAL JAKIS POMYSL :( LUB CHCIAL POGADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Daniel
smutno tak samemu bez kobitki masz tu👄 jak mój małżonek wyjechał na rok czasu to miałam przerąbane,też dwójka dzieci ale BRAK KOMPUTERA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,juz nowy dzien:D imprezka calkiem fajna...moze ktos byl -grube lata \'90 w p1 we wrocku??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia zalozylem nowy topik bo myslalem ze co dzien trzeba nowy a ten sie przesunal i niemoglem znalezc piszym juz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih...no wlasnie przyuwazylam ten nowiutki:P fakt,pogoda taka nie za bardzo na podworko....my tez siedzimy w domu i sie nudzimy....zaraz przyjdzie kumpel pomoc nam zrobic prezentacje,ale przy takim cisnieniu pewnie skonczy sie na ploteczkach:P moze uloz puzzle z dzieciakami?:P zonka zadowolona,bo czasem milo jest sie oderwac od rzeczywistosci,poznac nowych ludzi itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...po gadulcu widze,ze cie nie ma....moze rzeczywiscie te puzzle ukladasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×