Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaen

Mam znormalnieć???

Polecane posty

Gość Kaen

Hej, co byście zrobiły, jakby wasz mężczyzna zasugerował wam, byście "znormalniały"? Bo mój coś takiego robi... Ostatnio sugeruje, że ponieważ kończę powoli studia, to powinnam się zacząć poważniej i mniej ekstrawagancko ubierać, mniej szalenie zachowywać itd. :) Z dalszego "wywiadu" okazało się, że przez normalność mój kochany rozumie typ ugrzecznionej młodej matki z reklamy :) Grzeczna sukienka, bluzka koszulowa, skromny sweterek i nienaganne maniery :) Nie wiem, co z tym zrobić? Nie chcę się dać wcisnąć w taki schemat, ale co, jeśli mój luby będzie naciskał..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotko wiesz co może jak zakonnica to sie nie ubieraj bo nie o to chodzi. kup jedną bluzke może dwie i tym go przymkniesz. wiesz pokażesz ze sie tarasz czy coś takiego. przynajmniej tak mi sie wydaje ze było by dobrze. nie zmieniaj sytlu bo jemu sie tak podoba. to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaen
Też mi się zdaje, że zmiana stylu byłaby trochę bez sensu... Zwłaszcza, że nie widzę siebie w takim stylu :) Niestety, on chyba taki styl "skromnej kobietki" lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×