Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ozyrys77wawa

Wiosna...

Polecane posty

Gość Ozyrys77wawa

Zaczeła się wiosna, a z nią napływ uczuć, i czegoś jeszcze...tęsknoty? nie wiem, bardzo możliwe.W każdym razie zastanawiam się, czy gdzieś w tym mieście jest jakaś sympatyczna, rozsądnie myśląca dziewczyna, dla której mógłbym istnieć, przytulać się, rozmawiać. Wiem, czuję że taka kobieta jest gdzieś, nawet niedaleko, ale bardzo się boję że nie rozpoznam jej w tłumie, przeoczę...A dziś jest taka miła noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Napewno taką spotkasz zobaczysz:)Miłość jak dzika siłą.Kiedy próbujemy ją okiełznać,pożera Nas.Kiedy próbujemy ją uwięzić czyni z Nas niewolników.Kiedy próbujemy ją rozumieć miesza Nam w głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys77wawa
Zgadzam się z Tobą Ko-bietko, i dzięki za odzew, mam taką nadzieję.Wiesz, mieć kogoś bliskiego..naprawdę bliskiego to pełnia szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Napewno spotkasz taką kobietę:),która Cię pokocha całym sercem za to jaki Jesteś:)bo to jest najważniejsze:):kochać i być kochanym:)wtedy człowiek jest najszczęśliwszy na Ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys77wawa
Wiesz...tak właśnie myślę, zakochać się na wiosnę, piękna sprawa, spacerować Nowym Swiatem albo Kruczą, iść we dwoje na kawę..cholera, przez tę pogodę romantyczny się zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Tak:)Tylko musisz się zakochać:)i to w odpowiedniej Kobiecie,bo to jest najważniejsze:)i poczuć tą chemię;)a wtedy możecie spacerować Nowym Światem,potem iść na starówkę i na kawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys77wawa
Postaram się, może się uda :) niedługo lato więc i Summer Warsaw Jazz na Starówce, świetny klimat.Wiesz..znałem kilka kobiet, ale tylko jedna była wyjątkowa, mądra, bystra a przy tym kobieca, może mam zbyt wygórowane wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Oczywiście,że nie:)Ja myślę,ze dużo jest takich kobiet tylko trzeba je dokładniej poznać:).A starówka Nasza zawsze jest piękna:)jedno z nielicznych miejsc tak wyjątkowych w Warszawie:)przynajmniej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-Mann
Kobiety.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Są takie kobiety wszędzie i w Warszawie też wierzcie mi na słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys77wawa
Starówka, Nowy świat, Park Saski albo Ogród botaniczny..jest gdzie spacerowac :) Jest też kilka miłych knajpek.Wiesz, nie mam chyba szczęścia do kobiet, owszem, lubią mnie ale zakochiwac to już się nie chcą. Inna sprawa, że i ja od dawna nie spotkałem dziewczyny na tyle bystrej i empatycznej,żeby wywarła na mnie jakieś wyjątkowe wrażenie. Jak masz na imię Ko-bietko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Napewno masz szczęście:)może właśnie nie natrafiłeś na właściwą kobietę:)Musisz zawsze być sobą:)kobieta powinna Cię pokochać i kochać za to jaki jesteś i za Twoją duszę i wnętrze:)za wszystkie wady i zalety i Cię akceptować takim jakim jesteś:).Oczywiście My sami jako istoty ludzkie powinniśmy pielęgnować i polepszać nasze wnętrza:) Moje imię to Wiktoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Każdy powinien mieć nadzieję i marzenia,bo one się spełniają:)wystarczy tylko chcieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Każdy powinien mieć nadzieję i marzenia,bo one się spełniają:)wystarczy tylko chcieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys77wawa
Dziękuję Wiktorio za miłe słowa, ja mam na imię Olek, miło mi Cię poznać :) Masz rację, marzenia potrafią się spełniać, więc może i moje się spełni? może nas wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Mnie również jest miło Ciebie poznać:) Napewno się spełnią Twoje marzenia:)marzenia mają moc spełnienia:)Jak się czegoś mocno pragnie to,to się spełnia:)wystrczy tylko chcieć i mocno wierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chec to nie wszystko... nawet jesli bedziemy czegoś bardzo mocno pragneli... to i tak sie nie spełni... wszystko zalezy od przypadku... a mój zapas nadzieji się powoli wyczerpuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Wystarczy chcieć i wierzyć w to :)a marzenia wtedy się spełnią:)zobaczysz:)nie możesz wątpić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie powstrzymać zwatpienia... przychodzi samo ... po któryms z koleji nieudanym razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys77wawa
Czas na mnie, czas pospac, dzieki za wsparcie, pozdrawiam wszystkich, buziak Ko-bieta, All You Need Is Love :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Ty musisz to poczuć:)najwyraźniej nie spotkałeś jeszcze drugiej połówki albo jeszcze się nigdy nie zakochałeś tak naprawdę calym sobą.Jak poznasz to będziesz wiedział,że to jest właśnie miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Ozyrys77wawa --->Kolorowych snów :)🖐️Trzymaj się ciepło:)Ja wierzę i wiem to,że niedługo spotkasz kobietę,która Cię pokocha:)czego z całego serca Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ozyrys77wawa ... powodzenia ... 🖐️ ... wiem co to młość... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Ja też już idę spać:)KOlorowych snówbuziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-bietka
Powodzenia w miłości:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×