Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jkkk

menpour i in

Polecane posty

Gość jkkk

Mam 28 lat i PCO, troche podwyższoną prolaktynę, niewielką produkcję progesteronu, zbyt wiele testosteronu. Moje cykle trwały do niedawna około 35 dni. Obecnie bardzo staramy się o dziecko. Od pól roku brałam Bromergon (1 tabl./dziennie), Duphaston (1 tabletka/dziennie od 16 do 25 d.c) i miesiączka przychodziła po około 31 dniach. Na ogół jest w 16 d.c pęcherzyk dominujący (24 mm). Przy ostatnim cyklu miałam stymulację menopurem (2 zastrzyki w odstepach 2 dni) po których urosło kika pęcherzyków wielkości 10mm i jeden dominujący 24 mm. W 16 d.c odstawiłam bromergon, a duphaston wzięłam w 18 d.c. W tym cyklu kochałam sie z mężem od 12 do 18 d.c codziennie. Obecnie jestem w 36 d.c - i wciąż czekam na miesiączkę (robiłam kilka testów i wynik jest negatywny). Niestety nie jestem w ciąży. Mam pytanie czy menopur jest bezpieczny? czy to przez niego opóźnia mi sie miesiączka? czy zaprzestanie brania Bromergonu spowodowało brak miesiączki i czy bardzo mogło wpłynąć na poziom prolaktyny? Bardzo proszę o odpowiedź na mój list, ponieważ nie wiem czy ufać swojemu Panu Doktorowi? Nie stać mnie na comiesięczną stymulację menopurem czy istnieją jakies inne leki przynoszace te same efekty co menopur? Ponadto proszę o ewentualne sugestie dotyczące leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×