Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybka 27

internet za granica-GB??

Polecane posty

czesc, mam pytanko apropo internetu za granica.. chcialabym wziasc swojego kompa ze soba.niewiem tylko jakie lacze sobie skabinowac. myslalam otym zeby korzystac ze swojej komorki raz na tydzien do odbierania i wysylania poszty.ale nie mysle o kupnie jakiegos abonamentu internetowego (w polsce)do komorki tylko tak poprostu laczyc sie. niewiecie ile to kosztuje?i czy to sie oplaca?ktos ma jakies doswiadczenie? dziekuje za wpisy.dodac ze jade tylko na miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mysle
Jak jedziesz do jakiegos wiekszego miasta i masz lapa to mozesz poszukac sobie gdzies hot spota, bedziesz miala neta za darmo. Internet bezprzewodowy jet dosyc drogi wejdz na strony wodafone lub o2 tam dowiesz sie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
Nieprawda ja mam dwa kompy z Polski przywiezione i hulają. Wykupiłam pakiet w TELEWEST mam telewizję-telefon stacjonarny(weekendy na całyświat za darmo)- i internet bez oganiczeń i co miesiąc płacę 17funtów za to wszystko. Dostajesz dekoder do telewizji za darmochę, satelitę miałam i aparat telefoniczny też. Żadne pieniądze a masz dosłownie wzystko. W soboty i niedzielę dzwonię godzinami do Polski juz od 5 miesięcy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
Bzybzy i naprawde placisz tylko 17 za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
moze i 17 funtow za wszystko ale przez pierwsze 3 miechy potem jest 35 funtow....telewizje z 40 kanalami mam za darmo wystarczy kupic free box..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
ja mam juz rok ten sam pakiet i mało tego że tyle płacę 17funtów na miesiąc to jeszcze przy zmianie zamieszkania wszystko ci przenoszą łącznie z numerem telefonu za DARMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
mam 116 kanałów (nie licząc radiowych), a tak pozatym to z polski przywiozłam kartę telewizyjną i mam 16 polskich kanałów ściąganych na HOT BIRCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
To dlaczego na stronie telewest pisza inaczej.....ze jest 15 funtow za 3 pierwsze misiace a potem 35? odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
nie wiem dlaczego, ja mam umowe na czas nieokreslony stawkę płace ta sama nic nie podniesli i mam telewest od roku, napisz do nich i sie zapytaj dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
a pozatym sarozne promocje moi znajomi zakladali gdzies miesiac temu i placili za wszystko 12,99 funta ale nie wiem co dalej maja w umowie nie pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
Hm moze trafilas na taka oferte, mniejsza z tym i tak najpierw musze zalozyc linie telefoniczna a potem wybrac sobie dostawce internetowego. Telewizji polskiej nie potrzebuje ale net sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
ja mam w tym pakiecie tak jak pisałam TELEFON STACJONARNY TELEWIZJĘ I INTERNET BEZ OGRANICZEŃ a telefon naprawdę się opłaca bo w weekendy dzwonię na prawdę za darmo nawet do irlandi i niemie POWAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
Przeciez TELEWEST co chwile ma jakies oferty i promocje!!! To sie zmienia co miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
no moze i ma co miesiac ale nie bede przeciez czekala roku az bedzie cos co mi najbardziej odpowiada ok 30 funtow miesiecznie moge wydac na telefon (abonament 11 funtow za miesiac) i neta (ok 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
no ale kto Ci kaze czekac?? wez co chcesz.... ona trafila na taka promocje i ma szczescie... Ja mam BT Option 2 za ok £16.00 - 18.00 za miesiac, mozna dzwonic na local i national numbers za darmo wieczorami i w weekendy, wiec jak sie kupi karte TelcoEurope czy jakas inna to tylko z karty sciaga troche kasy jak sie dzwoni do Polski przez numer londynski na przyklad, a net mamy na razie przez modem, AOL za £11.99 nieograniczony czas, etc. Chcemy zalozyc stale lacze, ale sie nie mozemy zebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slavekrecek
Razem z żoną często podróżujemy i sam wiem jak często w dotarciu do celu pomógł nam internet. Korzystaliśmy z ofert wielu operatorów ale raz był a raz go nie było. Teraz od roku jesteśmy w play mamy tam też telefony na abonament i jesteśmy zadowoleni. http://www.play.pl/uslugi/nielimitowany-roaming-ue/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eratos65
Jeśli chodzi o mnie to korzystam na wyjazdach za granicę z karty SimGlob.com Ostatnio byłem na wycieczce w Grecji i działał znakomicie, duża prędkość, jakbym korzystał w kraju z internetu. Można kupić w różnych pakietach ale mi akurat 5GB spokojnie starczyło na tydzień wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×