Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arona80

Jak przechowywać welon??

Polecane posty

Hej!! kupiłam welon 5mc.przed ślubem,czy któraś z Was wie jak go przechowywać,aaby nie zżółkł do sierpnia????? dzieki za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welon 5 cm
Ile ma 5 cm? Jeśli chodziło Ci o 5metrów to nie wiem jak możesz go przechować. Ale 5cm możesz schować do paczki po zapałkach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahahahhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arona :D ja też kupiłam już welon. Do ślubu też jest 5 miesięcy :) zawiesiłam go w szafie tak aby miał wolną przestrzeń i mi nie zgniótł się. Tyle że ja welon mam koloru ercu i nie mam obawy, że mi zżółknie. Może włóż go do folii i dobrze zakryj przed światłem. Powodzenia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzies czytalam ze nalezy go wlozyc do poszewki np.na poduszke i tak zrobilam, heheh no i lezy w pozycji poziomej w szafeczce wiec moze bedzie ok,czekam moze ktos cos wiecej nam doradzi:) no Ty masz fajnie bo ecru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój welon nadal jest biały chodź ma już 2 lata jak lezy u mnie w szafie.Nadal jest biały i specialnie jego nie przechowuje,jest w normalnej torepce po prezentach.Ja welon kupiłam prawie przed samym ślubem bo z nimi nie ma ma problemu więc nie musiałam się martwić jak jego przechowywac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o welonie, ale po ślubie. Co zrobiłyście z welonem? Mój leży w szafce od blisko pięciu lat. Spotkałam się z różnie skrajnymi poglądami (przesądami), jedni trzymają w nieskończoność a inni spalili drugiego dnia po slubie. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×