Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzień za dniem

codzienność

Polecane posty

Gość dzień za dniem

moje małżeństwo : każde siedzi przy swoim komputerze, ja na kafeterii a on w coś gra. nie ma co , obydwoje ewidentnie podtrzymujemy ognisko domowe, telewizor gra w tle. pies pod moimi nogami się rozłozył . Tak na pierwszy rzut oka dramat no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
na pierwszy rzut oka:) a oto inny obrazek on na laptopie, ty tez, w dali gra radio, oboje piszecie do siebie:) a wieczorem spacer:) hmmm albo pakowanie bo wyjazd na niedziele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień za dniem
super by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczuś
To kiedy mogę wpaść z moim laptopem ??! :) Z przyjemnością zastąpię Twojego "wirtualnego" partnera !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczuś
dodam, że uwielbiam długie pocałunki i błądzenie ręką po plecach Kobiety !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień za dniem
pewnie że można wpaść w każdej chwili, serwuje kawkę, śliwowica też się znajdzie, rumik z herbata również , a i miejsce na laptopa też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
do mnie? oj ja zajeta:) a moj niuniek jest z krwi i kosci:) choc spotykamy sie tu i tam, wirtulanie, czekam na niego az wpadnie do mnie moj kochanie:) bez laptopa wystarczy on:))))))))))) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień za dniem
beż amorów - ja już żoną jestem, więc u mnie tylko to co napisałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze taki
obrazek ja z Wami on przed telewizorem :( a tu człowiek by się potulił,pogadał i cóś tam jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczuś
:D a tak ogólnie długo to się już ciągnie ?? Próbowałaś o tym rozmawiać. Bo gdyby moja partnerka tak postępowała to wkurzyłbym się od razu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień za dniem
jesteśmy 8 lat małżeństwem i to chyba proza życia. my jesteśmy inni , nasz związek też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczuś
czy przypadkiem nie wykręcasz się innością bo taki stan się Tobie nie podoba??? coś mi się zdaje, że przyzwyczaiłaś się do takiej sytuacji i teraz próbujesz ukryć swoje niezadowolenie pod przykrywką inności. przepraszam, ale skromność w wypowiedziach to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień za dniem
nie rozumiem nie mówiłam nic o inności , a że przyzwyczailiśmy się do tego - tak na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×