Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama już nie wiem...

ileż można?!

Polecane posty

Gość sama już nie wiem...

30 lat i coż - nie zdarzyło mi się pokochać z wzajemnością. Czemu tak się dzieje, że zawsze interesują mnie ci mężczyzni, którzy nie interesują się mną i na odwrót? Powiecie - nie spotkałaś właściwego, lecz... ileż można na niego czekać? Toż to jakaś jedna wielka ironia losu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badz cierpliwa
W koncu trafisz na tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja tez troche czekam... i nic... wyluzuj, widocznie tak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka22
jsetś jedną z tych głupich cipek co to gonią za drugim tatusiem albo księciem z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo trzeba wykreslic po
no i czemu Ja obrazasz, ty glupia mariolko 22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsmutniejsmutna
no tak, grutn to dobrze komus przy..rać mariolka słów mi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama już nie wiem...
mariolka... gdyby tak było.... ale tak niestety nie jest. Księcia z bajki mi nie trzeba, lecz kochanego, dobrego faceta, jest taki jeden - zupełnie przeciętny z wyglądu, mądry, ciepły, kochany... i nic. A ja ...no cóż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
głowa do góry!! ja wierze w pzreznaczenie. i uwierz mi-warto czasem poczekac.. :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama już nie wiem...
z tym, że mam wrażenie, że to On jest tym moim przeznaczeniem ;) To mnie trochę martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straciłam nadzieje
wiem, ze to teraz głupio zabrzmi bo mam dopiero 18 lat...ale ja vhyba przestałam wierzyc, ze ktos mnie pokocha, że będę szczęsliwa... zakochuje sie, ale bez wzajemności...więc jest mi jeszcze smutniej... wiem, ze nie jestem rewelacyjna, ba..trudny charakter, za powazna...i niezbyt urodziwa...i moze to przez to... ale tez nie szukam pana idealnego... zakochuje sie wprzecietnych, mozna nawet powiedziec, ze nieciekawych z wyglądu facetach... więc tu nie chodzi o ideał.. problem raczej tkwi we mnie...albo jestem tak beznadziejna albo mam pecha... a chciałabym poczuc sie ochana bo samotnośc jest dobijająca.. nigdy jeszcze z nikim nie chodziłam...:9 a to już oznaka jakiejs małej patologi..bo teraz to nawet gówniary po 13 lta kogoś mają..i mimo, ze to nie jest dojrzała miłosć w większości przypadków to mają poczucie bezpieczeństwa i miło jest wiedziec, ze komus na tobie zalezy :( pewnie mnie zaraz jakas miła forumowiczka albo forumowicz pokroju Mariolki 22 objedzie...ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiittr 🖐️ ..wrażenie możesz mieć, a będzie tak jak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straciłam nadzieje
sory za błedy, bo sie jeszcze ktoś i o to przyczepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujcie sie
posiadanie partnera nie jest warunkiem szczescia, a nawet czesto przeszkoda do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straciłam nadzieje
jak ma zweryfikować te słowa jesli nigdy go nie miałam... moze gdybym była po nieudanych związkach mogłabym tak powiedziec...nie zaprzeczam ale jest tak, ze zawsze byłam sama..i z żalem patrze na szczesliwych ludzi, którzy sa ze sobą...tez chciałabym poczuc wiosnę w sercu..odwzajemnione uczucie...poczuc sie dla kogos wazna... sama jestem nieszczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotka1986
znam Wasz ból, tez bylam długo sama, poznałam kogoś, bylismy ze sobą rok, on odszedł, wiem ze to nie byl facet dla mnie ale go kochałam. to bylo dla mnie wielkie doswiadczenie byc z kimś kogo sie kocha a tym samym akceptuje mnie(bo nie wiem do tej pory czy mnie naprawde kochał).czasami załuje, załuje różnych rzeczy które robiłam ale milo jest powspominac ze kiedys bylam taka szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...18 lat, mysle ze nie masz sie co smucic, wkrotce się przekonasz jak to smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulam Cie
->sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straciłam nadzieje
18 lat...tak, wiem to nie jest duzo..ale jak sie widzi młodsze dziewczyny, które tworza poważne zwiazki, które sa szczesliwe...a nawet takie które maja jakies przelotne znajomości , ale kogos maja...to wtedy jest troche trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...trudno na to patrzec, a co powiedzec na to jak wszyscy dookoła się zaręczają i wkrótce ... slub! A Ty się zastanawiasz czy wszystko z Tobą w porządku? Hm? :) Masz czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsmutniejsmutna
--->= ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straciłam nadzieje
= - a ty kogoś już miałas? byłaś w jakimś zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. troche latek mam ;) 2. tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsmutniejsmutna
"Zdarza się często, że kobieta ukrywa przed mężczyzną wszystko, co do niego czuje, gdy on ze swej strony udaje wszystko, czego nie czuje'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> najsmutniejsmutna, to prawda ale nie do końca... :) zawsze jest jakis wyjątek od reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsmutniejsmutna
..czyli z tego wniosek, ze nie warto sie tak martwic..czekać trzeba.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba... trzeba się uczyć cierpliwości... bo czasami im bardziej czegos chcesz tym bardziej nie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsmutniejsmutna
Najgorsza rzecz, jaką może zrobić kobieta, to być z kimś tylko dlatego, żeby nie być sama. autor: Agnieszka Holland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubię aforyzmy
Istnieją dwa rodzaje tragedii: pierwszy polega na tym, że nie osiąga się tego czego się chce, a drugi, że się to osiąga.... sama już nie wiem... --->glowa do góry:)więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko chciałam
pozdrowić = 👄 ta od przytulania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×