Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikaaas

WCZORAJ ZACZEPIŁA MNIE CYGANKA!!!

Polecane posty

Gość monikaaas

Na toruńskim rynku podeszła do mnie stara cyganka i zaproponowała powróżenie z kart. Powiedziala ,że nie pożałuje i jeśli powie mi fałszywe rzeczy poprostu jej nie zapłacę. Jestem racjonalistką i osobą wierzącą, dlatego nigdy wcześniej nie korzystałąm z takich usług. To, co wczoraj usłyszałąm z jej ust, ścieło mnie z nóg, podałą mi wiele szczegółów a mojego życia, o których nie mogła wiedzieć. Sama nie wiem, co o tym sądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troch_myslaca
mnie tez kiedys zaczepila cyganka i nawet bez pieniedzy powiedzala mi pare rzeczy ktore mnie zaskoczyly i ucieszyly.To byla znajoma mojej kolezanki. Do mnie mowila, ze duzo widzi po oczach. Podobno cyganki maja jakies tam wyczucie, czy jak to nazwac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci powiedziala
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganeczka zosia
jak tam nie wiem...ja im nie ufam, tzn wydaje mi się że niezłe z nich wróżki ale poszłabym tylko do jakiejś pewnej. kiedyś siedziałysmy z koleżanka w parku i pojawiła się taka jedna z córką...wróżyć chciały...powróżyły (tzn naopowiadały herezji), pojawiło się nagle w oddali 2 gości i usłyszałyśmy: dawać wszystkie pieniądze bo jak nie to będzie łubu dubu:)) to było w sumie baardzo dawno temu...miałyśmy wtedy może po 16 lat, pieniedzy też nie za wiele...ale do kina już nie poszłysmy tego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze aby cie sledziła. to bez sensu. a one zeczywiście potrafią takie żeczy powiedzieć ze ciarki przechodzą po plecach. mii kiedyś też wróżyła. nie iwem czy to sie sprawdzi ale może. ja sama wróże troche i wież mi ze np z ręki można bardzo wiele o czyłoweku powiedzieć. więcej niż sie normalnym ludzią wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivian3
Moim zdaniem cyganki które zajmują się wróżeniem są w tym mistrzyniami.Wogóle same karty cygańskie mają wielką moc.Trzy razy wróżyła mi cyganka i wszystko sprawdziło się dokładnie.Trzeba tylko w czasie takiej wróżby dobrze schować portfel a pod ręką mieć parę złoty na opłatę za wróżbę,bo można się niemile rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×