Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajedna22

wozek TACO pozytywy i negatywy-

Polecane posty

Gość takajedna22

w miare tani a dobry czy jest inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie zastanawiam nad tym jaki wozek kupic... a TAKO fajnie wygladaja i czesto je widac na chodnikach....... tez chetnie sie dowiem jak sie sprawuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tako natalię. Sprawuje się rewelacyjnie jako wózek głęboki. Przeszedł każdą zaspę, błoto pośniegowe, świetnie się sprawdził tyakże w lecie, podczas upałów. Pod warunkiem, że... nie musisz go wnosić po schodach. Jest bardzo ciężki. Po przeróbce jego na spacerówkę zachowuje się, jak mały czołg i już myslę nad tym, żeby kupić coś lżejszego. Reasumując: polecam na pierwsze 6 miesięcy do mieszkania, w którym jest winda. Swój niebawem sprzedaję, więc... Mam zdjęcia, jak ktoś jest zainteresowany, mogę podesłać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam TAKO-rewelwcja jeżeli chodzi o jazdę po chodnikach,nie wywrotny,stabilny,mnóstwo możliwości złożenia,ładny,dmuchane opony a to duży plus,faktycznie niezbyt drogi,mnóstwo zameczków które się odpinają i można przez to zrobic dopływ powietrza,przekładana rączka,no i jest 2 w 1-głęboki i sportowy.Jeden MINUS- CIĘŻKI no ale przez to stabilny.Pozdrawiam-mama 9 tygodniowej Milenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam Taco Natalie, jako wózek głęboki w zimie sprawował sie bardzo fajnie, ale jako spacerówka totalnie odpada:( Żaluje, ze nie kupiłam samej gondoli, a potem super lekkiej spacerówki, zaoszczedziłabym troche. Bo pomimo, ze Taco Natalia ma funkcje spacerówki, musiałam kupić lekką spacerówke ( wybrałam Gracco Mirage Plus- jest świetna). Myśle, ze warto zastanowic sie nad Taco model Vojager, jest chyba zgrabniejszy i troche lżejszy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
ja mam Taco City Voyager jestem b. zadowolona,fakt że jest ciężki ale da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze mial ten wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też zamierzam kupić ten wózek tako natalie, przejrzałam chyba wszystkie wypowiedzi w necie na jego temat i zdecydowana większość opini jest pozytywnych, a co do ciężkości no niestety coś za coś bo cena jest stosunkowo niska tego wozka i przeważnie wózki wielofunkcyjne nie są leciutkie. Mam nadzeję ze to dobry wybór, bo pieniędzy nie za dużo w portfelu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×