Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lakukaracza

głodówka a włosy

Polecane posty

Gość lakukaracza

chce przeprowadzić dłuższą głodówkę tylko zastanawiam sie jak to wpływa na włosy??ma ktoś jakieś doświadczenie z głodowaniem a stanem włosów?czy mocno sie osłabiają?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prowadzilam b. rygorystyczna dietke podchodzaca pod glodowke ale jadlam tak ok 3 miesiecy i stan wlosow baaardzo mi sie pogorszyl :( ogolnie nawet najlepsze wit nie pomagaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakukaracza
no a odchodząc od tematu anabelka ile schudłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 05kg
:D zart oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwsze 1,5 miesiaca =16 kg a przez nastepne 1,5=juz tylko 6 choc nie zalezalo mi juz potem na dalszym chudnieciu szczytem marzen bylo zaledwie 14 a nie sadzilam ze zbije az tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wygladala Twoja
drastyczna dietka anabelko? co jadalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniaaaaaaaaaaa
przez 3 miesiace glodowania schudlas ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
a ja polecma takie witaminy "HUMAVIT skrzyp i pokrzywa " albo inne na bazie drożdży mnie pomogły! Kupiłam w aptece 250 tabletek około 9zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakukaracza
fajnie fajnie:D a jadłaś coś wogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
do anabelka co Ty jadłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelko kochana
co zjadalas np na sniadania a co na kolacje? obiad pewnie jakas piers? moglabys pomoc mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec przykladowe sniadanko- 2 lyzki platkow owsianych zalanych goracym mlekiem 0,5% i to odstawic na jakis czas az napulchnie do tego czasem dodawalam do smaku kilka rodzynek na 2 sniadanko 1 marchewke obiad to mala piers z kurczaka(mniej niz 100g) albo podobny kawalek rybki przewaznie dorsz i do tego 1 pomidorek lub ogorek swiezy lub kapusta kiszona kolacja -2 marchewki lub czesto ....jazda rowerkiem ;) oprcz tego duzo cwiczylam ok 4h dziennie spedzalam na silowni(oprcz tego kolacyjkowego rowerka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelko podziwiam
Cie-jak dawalas rade? co robilas z napadami glodu? medal Ci sie nalezy,kolacja 2 marchewki surowe? jejku podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..ja jak wspomne myslami do tamtych chwil(to bylo 3lata temu) to sama siebie podziwiam i czasem mysle czy ta panna z fotek to na pewno ja ;) szczerze...to nie wiem jak to zrobilam...i powiem Ci szczerze ze nie przypominam sobie co wtedy czulam...czy wogole czulam ...bol towarzyszacy zmeczeniu po cwiczeniach...jak wracalam wieczorem ok polnocy do domu po 4godzinnym pobycie na silowni i ok 3 godzinnym pobycie na rowerku to ledwo co wchodzilam po schodach do domu...ale sie nie poddawalam :) motywacje zbieralam w sobie latami i czasem dziwilam sie tym wszystkim grubaskom ze nie moga wytrzymac chociaz 2,3 h na cwiczeniach myslalam krucze przeciez to takie proste nie jesc i cwiczyc....a teraz.....teraz jest odwrotnie...teraz nie rozumiem siebie sprzed tamtych lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym chciala dodac ze po ok 2 tyg zoladek mi sie juz przwyczail do takiej dawki zywieniowej i nie prosil na wiecej...moze dlatego ze wiedzial ze i tak wiecej nie dostanie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuper
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×