Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajnick

Mycie penisa - czy codziennie to norma?

Polecane posty

Gość werona1986
hehe, ja tam lubie polewac woda lechtaczke, calkiem fajne uczycie.. robie to pod prysznicem. mniam... mocniejszym strumieniem gdy skora jest na guziczku, a jak nie ma skory to trzeba przykrecic kurek no i letnia woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smigacz23
Myj chłopcze wacka codziennie, ja tak zacząłem robić co poskutkowało że moja dziewczyna robi mi loda z chęcią. No a wcześniej to trzeba było ją długo przekonywać :D Swoją drogą kiedyś jak będziecie brać wspólną kąpiel to daj jej wypucować swojego.. zależy od dziewczyny ale moja się całkiem nieźle bawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 razy
dwa razy dziennie powinno wystarczyć może to troszeczkę przesadne ze co siku ale dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spejal i sta
woda woda woda!!! niczym innym nie wolno!! wiem co mówię!! pod letni strumień wody aż będzie czysty jak łza i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając na forum wątki o myciu i higienie wiem jedno - ludzie mają mnóstwo błędnych przekonań na temat mycia. Brudasów nikt nie lubi. Ale nadmierna dbałość o czystość też bywa, o ironio, powodem chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz24- prawiczek
Witam już miałem długi tekst napisany, a skasował mi się , już go tak nie odtworzę. Ja myję podczas kąpieli lub pod prysznicem, płucze wodą, ale tylko czubek, bo boję się ściągać dalej napletka, nigdy tego nie robiłem. Tylko tak ok 2cm odchylam i tam wodą pochlapię lub w wannie.... Nigdy go nie dotykam, raz dotknąłem, jak miałem z 12 lat, może mniej bo od 10,5 roku życia masturbuję się- jestem uzależniony. Pierwszym razem w sylwestra 1999 przed tzw. milenium mając 12 niespełna 12 lat chciałem rzucić masturbacje z różnymi efektami do dziś walę sobie. ZAWSZE w domu, na wakacjach tego nie robię i mimo, że wokół jest pełno fajnych dziewczyn nie masturbuję się. Nawet miesiąc, w domu codziennie i to nie raz. Czasem uda się nie masturbować. Pewnie mam dziwne techniki, bo zazwyczaj w ogóle go nie dotykam, od tego jest kołdra, i cisnę, w majciorach :) W ogóle obawiam się, że jeśli Bóg pozwoli i znajdę dziewczynę, a nie mam i będę miał kiedyś żonę to po ślubie, bo przed nie wchodzi w rolę będę miał problemy z zaczęciem seksu. Czasem włączam na red tube/ roxan. filmiki, ale nigdy nie oglądam do końca po skaczę po kilku wątkach, bywa, że mnie odrzuca jak dziewczyna raczy ciągnąć druta. Przeczytałem te wątki od początku na tym forum. Po koszeniu trawy, podczas kąpania się pomyślałem sobie, że znajdę i wejdę na takie forum by poczytać i hm, odważyłem się napisać, wszakże imię i wiek zdradzam, ale iluż to nas Łukaszy z 1988 rocznika jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zopijaju
Ja mysle ze max to 1 w miesiącu. Jak myjesz czesciej to tracisz flore bakteryjna oraz zapach feromonow ktore przucisgsja kobiety Nic tak na nie nie dziala jak zapach starego sera i kawalki topionego pod napletkiem. Pewnie dlatego nie ruchasz. PAMIETAJ FEROMONY TO PODSTAWA. Hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz24- prawiczek
Chłopie jak tylko czubek myję to nie całego! To i tak czuć, a ruchać, napisałem chyba, a może zapomniałem napisać, że te sparwy to po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
nawet 2 razy dziennie i dupe po każdym wyjściu do wc jak jest możliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz24- prawiczek
Też teraz walę sobie konia :) Kilka razy na dzień, ale nigdy w kiblu po co, tam nie ma atrakcji, a w necie lub na filmie owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30cm mam naprawde
Myje mojego warriora raz na 2 tygodnie dlaczego ? a no juz mowie bo czeste myscie moze zaburzyc naturalna flore zoledzia i przez to moze stac sie suchy podraznienia bol itp lepiej zeby zawsze byl troche wilgotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój myje kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to samo, trzeba czy nie trzeba myję kilka do kilkunastu razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darekxxx
11 Przykazanie mówi... Myj c***a zawsze i wszędzie bo nie wiadomo co będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×