Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

e-bay

Snilo mi sie ze...

Polecane posty

sie calowalam z najlepszym kolega mojego chlopaka ..wlasnie tak mi sie snilo i moj chlopak sie o tym dowiedzial byl smutny ale nic nie powiedzial. To bylo tak we snie- ja bylam akurat w pracy i ten najlepszy kolega mojego chlopaka tez byl w pracy (w zeczywistosci to jest wlasnie tak ze oni obydwaj pracuja w tej samej firmie co i ja),akurat on mial przerwe i ja,ja poszlam do pomieszczenia gdzie robimy zawsze przerwe,on przyszedl tam rowniez ale co mnie zdziwilo ze sciagna swoje robocze spodnie i chodzil w bialych majtkach i w jakiejs roboczej zielonej podkoszulce,jakos tak zaczelismy ze soba gadac i sobie tak pomyslalam ze z nim to sie nawet lepiej rozumiem niz z moim wlasnym chlopakiem,ze ten by do mnie nawet lepiej pasowal ( nie ukrywam ze na poczatku zanim zaczelam chodzic z moim chlopakiem to jego kumpel mi sie strasznie podobal) pozniej jakos tak bylo ze sie z nim zaczelam calowac,to bylo takie piekne uczucie ze po przebudzeniu nie moglam o nim zapomniec ,pozniej jakos mi sie snila galaz bez lisci kora bawil sie moj chlopak a ja urwalam jakos czesc z tej galezi.Pozniej jechalam duzym bialym busem (ktory nalezy do mojego brata)z pracy do domu. co to moze oznaczac ludzie ? czy ten jego kumpel moze jest we mnie zakochany czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen mara
Bóg wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podswiadomosc sie odzywa ;). Raczej nie kolega jest w Tobie zakochany, tylko Ty podswiadomie go pragniesz mimo zaprzeczen zdroworozsadkowych. A tak naprawde, dowiesz sie czegos od tego kolegi, jakas nowosc na Ciebie czeka. Natomiast powrot do domu moze oznaczac, ze z zadnym z nich nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiem sie cos od tego co sie z nim calowalam ? a co z tym ze sciagnal spodnie i w majtach do mnie przylazl ??kurde naprawde on mi sie podaba czasem bardziej niz moj,tylko ze moj jest powazniejszy niz ten jego kumpel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×