Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ula567890

czy 36letni facet jest w stanie zakochac sie

Polecane posty

Gość ula567890

OD PIERWSZEGO WEJRZENIA w 30latce? Jak to z wami panowie jest? Jak to sie u was objawia to zakochanie? Poprosze o powazne opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakjlkslak
moze i to nawet w 22latce... nietstey sa zazwyczaj zonaci :( mowie ja kobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna wypowiedz
absolutnie jest to niemozliwe, bowiem w dniu 36 urodzin nastepuje blokada psychiczna i juz nie mozna sie zakochac "od pierwszego wejrzenia"! ale analizuja stan zakochania 35 latka, moge powiedziec, ze jest to stan przypominajacy apogeum grypy! dreszcze, bol kosci, bol brzucha i ogolnie samopoczucie sklaniajace do pojscia do lozka, oczywiscie raczej nie samemu a naprzyklad z... misiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula567890
czy 36letni facet jest w stanie zakochac sie OD PIERWSZEGO WEJRZENIA w 30latce? Opowiem wam moją historię: Spotkałam takiego jednego, miał taki elegancki strój batmana z Lidla, na pewno kupiony w promocji. Częstował mnie drażami kokosowymi i wódką z Tesco. Potem nauczył polowac na wiewiórki dmuchawką doodbytniczą Indian Yanomamo i napastowac kasjerki. Czy to znaczy, że jest zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta xxx
nie wiem czy zakochac, ale zauroczyc napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna wypowiedz
hmm wszystko bylo dobrze do momentu polowania na wiewiorki dmuchawa Yamomamo! te element oznacza tylko i wylacznie ze 36 latek poszukuje darmowej aprowizacji! niestety to juz nie jest milosc, a jedynie egoistycza chec zaspokojenia glodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula567890
ale on mi dawał te wiewiórki, żebym im obciągała pisiorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna wypowiedz
hmm to zmienia troche postac rzeczy, ale uwazam ze to byl wyrwaz checi zaprzyjaznienia sie, ale zdecydowanie nie zakochanie!!!! gdyby chcial miec znajomosc emocjonalno-erotyczna raczej wolalbym spozyc dwa wina mosignore w pobliskim smietniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula567890
tak własnie myślałam, wcale nie chciał mnie wykorzystać, pedał jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazne wypowiedz
moze jest niesmialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula567890
jak napastował kasjerki w Biedronce, to nie był. pastą BHP napastował. a mnie tylko draże, wódkę i pisiorki dał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula567890
lubie patrzec jak swinskie ryje jedza pomyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazne wypowiedz
hmm ale to moze byc wyraz uczuciowosci! Ciebie nie chcial napastowac tak jak kasjerki, a nie mial paru zlotych na mosignora:) no nie wiem ja bym sie zastanowil! a zaproponowal wspolna zabawe wiewiorkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz japart
Ja sie zakochuje po pierwszym stosunku analnym. Jezeli sie sposzcze w dupe i jest git, to uczucie sie u mnie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula567890
czyli uwazacie ze to niemozliwe? a zainteresowanie wykazywane przez takiego oznacza tylko ochote na... lozko? Jak go wyczuc? jak wyczuc ze ma szczere zamiary? czy to mozliwe w przypadku tak "doswiadczonego" zyciem faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula weź przestań
bo sakramencko pieprzysz :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×