Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oziębła na maksa

Jestem oziębła

Polecane posty

Gość oziębła na maksa

Nie wiem co się ostatnio dzieje... Mam wspaniałego partnera, którego bardoz kocham, czuję się przy nim bezpieczna i kochana, ale ostatnio jakoś nie odczuwam ochoty na seks :( Nic mnie nie rusza, nic mnie nie kręci, nawet jakoś nie mam ochoty na to, aby pobawić się sama. Wcześniej wystarczało, że pomyślałam o nim i juz byłam mokra i napalona, a teraz ... szkoda słów :( Nie umiem tego zrozumieć. Nawet jeśli już do czegoś dochodzi, to na poczatku jest miło, ale potem zaczynam się stresować tym, że np. jestem za sucha, i zamiast skupić się na jego pieszczotach to ja sie denerwuję, że nie jestem wilgotna. O ile uda mi się jakoś choć odrobinka zrobic mokrą i dochodzi do stosunku, to u mnie się włącza kolejna lampka kontrolna, że pewnie znowu nie dojdę do konca, że moze on skonczy za wcześnie, że on sie stara, że on się powstrzymuje, a ja zamiast dochodzic to nie umiem się nawet podniecić i w sumie to takie błędne koło :( Boję się, że stracę przez to najwspanialszego człowieka, na którym mi bardzo zależy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oziębła na maksa
ups....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIestetty nie
jesteś sama, mam ten sam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×